S11E16

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E16

Post autor: Jack »

Premiera: 3 marca 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E16

Post autor: Umbastyczny »

Eh, smutny odcinek.

Aileen była moją ulubienicą - dobra w zadaniach, dobrze czuła grę i miała smykałkę do strategii. Oczywiście jej marny edit sugerował, że nie jest istotną postacią, ale z editem różnie to bywa, więc jakiś tam cień nadziei miałem. Bardzo mi jej szkoda, że nawet w swoim boot epizodzie była w zasadzie postacią z tła.

Przewaga Raymonda- coś ciekawego, bardzo trudne do użycia, na pewno nie próbowałbym tego używać na siłę, tylko trzymał na czarną godzinę jak naprawdę ludzie zagłosują na niego.

Nie przepadam za Kirby, ale plusik dla niej za dobrze rozegrany blindside. Tylko nie do końca widzę jak Feras teraz z braku Aileen leci do niej i będą grać razem jako super psiapsi. Bardziej spodziewałbym się zemsty, ale ok.

Caroline i Kitty wprowadzają sporo chaosu tam - zobaczymy jak daleko je tam zaprowadzi.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5994
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E16

Post autor: ciriefan »

To prawda, wielka szkoda, że padło na Aileen. Teraz najbardziej lubię Valerię, potem może Kitty i Caroline pomimo tego, że edit robi z nich ciemne charaktery. W miarę lubię też Alexa. Natomiast coraz bardziej nie mogę znieść Kirby i Ferasa, jest ich po prostu za dużo. Serio każdą scenę z Ailleen trzeba było okrasić konfą Ferrasa a jej nie dać nic w epie z jej bootem? Rzygam powoli tą dwójką, ale taki jest aus surv, wszystko musi się kręcić wokół 5 osób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość