S11E19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E19

Post autor: Jack »

Premiera: 10 marca 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2152
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E19

Post autor: Umbastyczny »

Eh, taki sobie odcinek.

Po pierwsze, niby mamy już mało osób, ale edit nadal jest po prostu zły. Raymond wykonał ostatnio swój 'big move', a i tak skupiono się na wrażeniach Ferasa i to on komentował te wydarzenia...

Z innych rzeczy to tylko skomentuję, że Alex w tym epie przesadził. Niepotrzebnie brał na nagrodę Kirby i Ri. No i atakowanie innych nie jest zbyt dobrym pomysłem na zjednanie do siebie kogokolwiek. Co do jego występu w całym sezonie to mam wrażenie, że to taki bardziej rozgarnięty Simon. Niby dało się go bardziej lubić, niby coś tam kombinował, ale finalnie zazwyczaj był poza planem jak i Simon.

Zostały nam niby 4 osoby z większym editem, czyli Mark, Caroline, Kirby i Feras. Przy czym mam wrażenie, że i tak ta ostatnia dwójka to jakieś 80% odcinków. Mam zdecydowany ich przesyt, ale jeśli ktoś z nich miałby wygrać to mam nadzieję, że nie Kirby, której sposób bycia mi bardzo nie pasuje. Jak widzę jej podejście do ludzi i sposób prowadzenia rozmów to mi słabo i zastanawiam się skąd jej popularność - ludzie ewidentnie ją lubią, a nie rozumiem dlaczego...
Ostatnio zmieniony 12 mar 2024, 07:31 przez Umbastyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E19

Post autor: ciriefan »

No cóż, 3 moje ulubione osoby odpadły w ciągu 4 odcinków. Alex kiepsko rozegrał ten ep, przesadził, ale dało się go lubić. Teraz już dla mnie słabo, bo nie mam komu kibicować. Może trochę Kitty i Caroline, ale umówmy sie, z takim editem Kitty odpadnie zaraz na bank, a Caroline może być co najwyżej typową starszą panią runner-up. Tak bardzo duży mam przesyt Ferrasa i Kirby, którzy zgarniają prawie cały czas antenowy, że już nawet wygrana Marka byłaby dla mnie ok. Edit zabija kolejny sezon Aus Surva.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość