S11E22

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E22

Post autor: Jack »

Premiera: 17 marca 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E22

Post autor: Umbastyczny »

Jestem zaskoczony, że nie próbowano bardziej rozdzielić Raymonda i Ferasa. Niby odegrali te scenki z HI, ale jakoś pozostali wszystko łatwo łyknęli.

Kirby odpadła i dla mnie spoko. Nie przepadałem za nią osobowościowo - miała w sobie coś co mnie ciągle od niej odpychało. Pod kątem gry doceniam, że umiała nawet myśleć i miała dużo charyzmy czym często potrafiła przekonać do siebie ludzi.

Na końcowy etap chyba najbardziej kibicuję Ferasowi - tak, ma okropnie nachalny edit, ale jakoś od początku go lubiłem. Następnie Caroline, która miała trochę słabych momentów, ale generalnie doceniam występ.

Raymonda lubię, ale ciężko kibicować przy takim edicie. Jedyne co zrobił (w odcinkach), to zagranie tą przewagą.

Marka jest dla mnie taki sobie, w sumie nic do niego nie mam, ale chyba najmniej mu kibicuję.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E22

Post autor: ciriefan »

No cóż. Odpadła jedna z dwóch osób wokół których zrobili sezon. Była mocnym graczem, ale osobowościowo trochę odrzucała. Ja najbardziej kibicuję Caroline, ale ona na bank nie wygra. Raymond to editowy żart, ale zabawna byłaby jego wygrana. Wszystko myślę sprowadzi się do Feras vs Mark i sam nie wiem, kogo bym wolał. Ferasa lubię bardziej, ale przez ten fatalny przesadzony edit chyba jednak kibicuję Markowi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość