S11E23

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E23

Post autor: Jack »

Premiera: 18 marca 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E23

Post autor: Umbastyczny »

Jestem zaskoczony, że Feras był tak bezpieczny w tym odcinku i jakoś nikt nie próbował wywalić go. Czemu Caroline i Mark nawet tego nie rozważali? Tak sobie cenili te umowy z nim na F3?

No nic. Mamy finałową trójkę i myślę, że to się rozegra między Markiem i Ferasem. Caroline zagrała całkiem dobrze, moim zdaniem lepiej niż Mark na pewno, porównywalnie z Ferasem, ale to jednak konkurs popularności i wydaje mi się, że jest ona zdecydowanie najmniej lubiana.

Wygląda na to, że zadanie w F3 zdecyduje i zwycięzcy sezonu. Osobiście trzymam kciuki za Ferasa, bo nie przepadam za Markiem, ale niechętnie przyznaję, że złym zwycięzcą też nie będzie.


Raymond miał tragiczny edit, ciężko go ocenić jako gracza. Chyba był lubiany, w sumie też go polubiłem. Zawsze miał jakieś takie luźne i pozytywne podejście do wszystkiego.

I parę pytań:

1) Czy u Was też nie było pokazane jak Mark odbiera immu itd? U mnie w odcinku wygrywa zadanie i płacze, a w następnej scenie wszyscy wracają do obozu :D

2) Czy Mark na radzie miał bluzkę po którejś z uczestniczek? :D

3) Czy przy remisie nie powinno być powtórnego głosowania w sumie? Od razu przeszli do ognia.
Ostatnio zmieniony 20 mar 2024, 22:16 przez Umbastyczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5994
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E23

Post autor: ciriefan »

Dziwne to. Też nie ogarniam, czemu celowali w Raymonda a nie Ferasa. Tragiczny edit Raymonda, poza swoim wielkim ruchem z przewagą był tylko tłem. Jakoś bez ciekawości zabieram się za finał, który będzie leciał w tle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość