Survivor 25 - Możliwi uczestnicy

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Najprawdopodobniej

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

W ogóle zaczęli kręcić jakoś na początku kwietnia, więc jest dopiero około 12 dzień gry
takim razie ciekawe kto dzisiaj odpadł

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Wszystko ciekawi nas co do 25 sezonu, ale takie najbardziej poprawne info znajdziemy pewnie po 24 sezonie bądź pod koniec sierpnia.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

raczej więcej informacji będzie w sierpniu udostępnione, a do tego czasu będzie masa spekulacji

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jak już by mieli robić second chance, mogliby dać kilka osób z Borneo, Colleen, Grega, Kelly, a nie wykreowane 'gwiazdki' jak Cochran czy Colton --,--

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Colleen, Grega, Kelly
Pomysł "second chance" oficjalnie opiera się na tym, że mają to być osoby, które nie doszły do połączenia/jury, także ta trójka odpada, no chyba, że producenci zwerbują inne osoby i też nazwią "second chance".

Na udział Colleen, mimo że bardzo bym chciał, raczej bym nie liczył. Odmówiła udziału w 8 i 20, a w jakimś wywiadzie powiedziała, że Survivor był dla niej jednorazową przygodą.

Według najnowszych plotek mają być 3 plemiona po 6 zawodników. Tylko 3 graczy powróci: Penner, Mike Skupin i czarny Russell. Będą dowódcami trzech plemion, a reszta to nowi gracze. Zobaczymy, czy to prawda. Mam nadzieję, że nie.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Colby nie ma sensu wprowadzać Colleen , Grega i Kelly bo ich juz nikt nie pamięta . Producenci stawiaja na oglądalność i ja to rozumiem . Mieli swoją szanse w sezonie All Stars nie skorzystali to ich problem . Z pierwszych sezonow na zaproszenia juz w Heroes vs Villians mogli liczyc tylko same legendy tego show jak Jerri , Colby , Rob , Rupert , Stephenie .

Ciriefan mi sie nie chce w to wierzyc szczegolnie w Skupina , to bylo juz tak dawno , ze nie wydaje mi sie , zeby teraz wracal . : )

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Mike Skupin, jego bym z przyjemnością po tylu latach zobaczył, ale jak już chcieli by wyeksploatować ciekawych mężczyzn z poprzednich sezonów to mogliby się pokusić o kogoś lepszego niż Russell czy Penner. Strasznie chciałbym zobaczyć ludzi z Borneo, Afryki, Amazoni jeszcze kiedyś w Survivorze, mogliby się pokusić o takiego Grega, Ethana, Lexa czy Roba.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Niestety wiekszosc widzow show to tak zwani fani okazyjni , ktorzy nie pamietaja tak odleglych sezonow , dlatego watpie , zeby Lex i cala ta zgraja dostala szanse .

A co do Grega to ja slyszalem , ze on uciekl gdzies do Jakiejs brazylijskiej wioski ukrywac sie przed slawa po survivorze i tam mieszka haha :) Wiec on na bank nie wroci .

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ma fejsbuka w tej brazylijskiej wiosce^ :D

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Pewnie nie :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ewidentnie mi się nudzi, wyszukałem na sucks w wątku o Gregu, że pracuje w Texasie, potem przez jego znajomego z pracy, który jak typowy Amerykanin połowę życia wrzuca na fejsbuka, zobaczyłem, że Greg się nieźle postarzał przez te 12 lat :P no ale to tak, obok wątku^

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Ethana to na pewno nie zobaczymy w Survivor

a jeżeli potwierdzi to co łukasz pisał to sezon raczej ciekawy nie będzie... niech jeszcze wrócą RI, choć w sumie Penner to menda i szuja ale jest ciekawszy od russela czarnego i mike

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Cos mi sie z tym Gregiem pochrzanilo wtedy : )

Slonko Ja Pennera uwielbiam szczegolnie w pierwszym jego sezonie po eliminacji Nata :)

BTW Slyszeliscie podcast z Yulem . Mowil on , ze Penner zmienil strony bo wiedzial , ze i tak nie wygra a Candice , Parvati , Adam bezczelnie wysmiewali sie przy nim z jego zony . Wiec zrobil im na zlosc .

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

majkel21 pisze:A co do Grega to ja slyszalem , ze on uciekl gdzies do Jakiejs brazylijskiej wioski ukrywac sie przed slawa po survivorze i tam mieszka haha :) Wiec on na bank nie wroci .
hahahahahahhaha padłam :mrgreen:.

O tym pomyśle z przywódcami słyszałam juz od kilku sezonów (pierwszy raz przy 21), więc nie sądzę, żeby się sprawdziło, ale akurat Penner to może powracać, bo go uwielbiam i jest ciekawym zawodnikiem.
Poza tym nie wiem czy w USA Russell był popularny? Lubili go? Bo nie za bardzo rozumiem po co producenci mieliby go brać. Był lekko mówiąc nudny. Może sądzą, że jego imię zdziała cuda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25 - spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości