S25E08 "Dead Man Walking"

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S25E08 "Dead Man Walking"

Post autor: ctoria »

A BRUTALLY HONEST CONVERSATION LEADS TO SURPRISING REVELATIONS AT TRIBAL COUNCIL, ON “SURVIVOR: PHILIPPINES,” WEDNESDAY, NOV. 7

CHEAT TWEET: It’s a #TribalCouncil for the ages! Who will survive? #Survivor 11/7 at 8/7c http://bit.ly/Tj1lNj

"Dead Man Walking" — In one of the most complicated and entertaining Tribal Councils ever, a brutally honest conversation leads to surprising revelations, on SURVIVOR: PHILIPPINES, Wednesday, Nov. 7 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network.

Awatar użytkownika
Kyś
3rd voted out
Posty: 25
Rejestracja: 07 kwie 2012, 00:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Kyś »

25 sezonów show, jakieś...280 odcinków ? A mnie nadal zaskakuje i emocjonuje ta gra. Cholernie dobry epizod i jedna z najlepszych rad jakie miałem przyjemność oglądać. Skupin się trzyma, Penner się trzyma, cóż mogę rzec, piękna sprawa :D

Zenek
4th voted out
Posty: 52
Rejestracja: 15 sie 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Zenek »

Świetny odcinek, fenomenalna rada. No i idealne rozwiązanie, Jeff zapłacił za swoją głupotę. A już się bałem, że jakimś cudem zajdzie daleko w tej grze.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie mam słów. Ale ci ludzie jaja robią XD Najpierw immuniteto-kura, potem nazwa plemienia, a teraz ten epizod. Sezon nie przestaje zaskakiwać. Zdecydowanie najlepszy epizod świetnego sezonu. Dawno nie czułem takiego zdenerwowania na radzie. Rada przypomniała mi sytuację po połączeniu w Markizach. Jak widać Lisa wcale nie jest jakąś owcą stojącą z boku, wywołała genialną dramę. Malcolm i blef z użyciem ukrytego immunitetu też świetny. Chociaż na ten moment on i Denise muszą żałować, że jednak nie udało im się chociaż z jeszcze jedną osobą z niebieskich dotrzeć do tego epizodu. Denise niestety niewidoczna, a może to i lepiej dla niej? Co do Dżefa, Cartera i niestety także Denise nie jest mi ich żal. Czerwoni mieli szansę wypracować sobie w miarę bezpieczną sytuację ostatnio. Nie skorzystali z tego i teraz trzeba za to zapłacić.
Wężo-puzzle fajne.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

a Wy narzekacie na słaby sezon, zdecydowanie jedna z lepszych rad w historii surva ;]


Jednak wolałbym, żeby wyleciał Pete, no ale cóż ;P Szkoda, że Penner nie głosował na Pete'a było by weselej ;P

ale ogólnie sezon mi się bardzo podoba ; ) Choć całe Tandang mi wkurza a w sumie najbardziej Lisa i jej głos no i Abi... Artis też tragiczny. Chyba najlepszy jest z tego wszystkiego Pete, w sumie całkiem podoba mi się jego gra, dość sensownie.

Guest

Post autor: Guest »

³a³a³i³a jedna z najciekawszych rad plemienia ever. Z jednej strony gra Lisy w otwarte karty wydawa³a siê absurdalna, ale siê op³aci³a i kolejny cz³onek Kalabaw odpad³. Jeff zap³aci³ za zdradê Pennera w poprzednim odcinku.
Z kolei Abi chyba nie bardzo rozumie na czym polega gra. Nie wiem po co wyjê³a swój immunitet, o którym chyba niewiele osób wiedzia³o. Z kolei mocno kibicujê Malcolmowi który gra ¶wietnie. Sprytnie rozegra³ radê.
Denise gra ca³kiem sprytnie nie wychylaj±c siê zbytnio, do tej pory jeszcze ani razu nie by³a zagro¿ona.
Ciekawe co teraz zrobi Carter który by³ mocno zwi±zany sojuszem z Jeffem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

a Wy narzekacie na słaby sezon,
"wy" znaczy kto?

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

odcinek od samego początku do końca wyśmienity jak to mawiała pani w kole fortuny xd

zaskakuje mnie głupota Pete i Abi, jeden nie wykorzustuje sytuacji żeby wywalić Malcolma z HII, a druga pokazuje HII, nie przepadałem za nimi, ale nie spodziewałem się takiego debilizmu z ich strony. Wkurza mnie to że grają fatalnie a jakimś cudem są cały czas w dobrej pozycji.


Lisa zaplusowała, w końcu i to całkiem mądrze podchodzi do gry, Skupina decyzji na radach nie rozumiem.. Domyśla się ktoś czemu on zagłosował tak jak zagłosował, skoro Abiwyraźnie zaznaczyła ze był na uboczu sojuszu ?

Pennerowi kibicowałem, może sie teraz zaśmiać w twarz Jeffowi. Pamietam confe Jeffa, w której mówił ze nie chce odpaść przed Jonhatanem xd

Moi faworyci na tą chwile to Jonhatan, Malcolm, Denise i Lisa xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Powiem szczerze że nie spodziewałam się tak dobrego odcinka :)
Zadanie o nagrodę świetne, zadanie o immunitet też fajne, wygrana Pennera? Super, i mówię to ja, osoba która go nie znosiła w Cook Island :lol:

A to co się dzieje w plemieniu to kosmos ;d Lisa pokazuje, że myśli strategicznie, szkoda tylko, że Pete zepsuł piękny blindside Malcolma pytając go o HII. Ale w sumie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo ta rada to była jedna wielka masakra :lol: Zdaje mi się, że wszystkie karty zostały wyłożone na stół i jeżeli ktoś czuł się pewnie, myślał, że ma pewną drogę do finału, teraz będzie musiał od nowa kombinować i wszystko zmieniać ;d Głupota Abi mnie zadziwia :lol: po kiego grzyba pokazała że ma HII, przecież nikt jej nie kazał tego robić :lol: To że odpadł Jeff jest dla mnie ukoronowaniem tego odcinka ;d choć nie przepadam za Petem, choć plusuje u mnie pomału za strategię, to Jeffa nie lubiłam od samego początku ;d Sądzę, że sezon jest jeszcze do uratowania, ale jak wygra Skupin to całe dobro szlak trafi :lol:

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Może mi ktoś wytłumaczyc jaki sens miało głosowanie Pennera na Abi?
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Najlepszy odcinek sezonu i jedna z najlepszych rad w historii :wink: Takich jaj dawno nie było. Lisa wyrosła na moją największą faworytkę. Pomysł z wywaleniem Malcoma HII głupi nie był - wylatuje immunitet i zagrożenie fizyczne, a ona dalej może realizować swój plan. Ale skąd mogła wiedzieć, że Pete to idiota i od razu poleci do Malcolma? No dobra, jakby chciał ją wkopać, to okej, ale on chciał sprawdzić jego prawdomówność i jeszcze od razu mu uwierzył. No tak, bo Malcolm jest tak samo głupi i pewnie od razu by mu prawdę powiedział :wink: Pete wyszedł więc i na idiotę i stracił pewnie na dłuższą metę zaufanie Lisy, skreślam go z listy faworytów, szkoda, że nie wyleciał, bo to by było bardziej zabawne. Do tego Abi i jej teksty w szałasie plus przyznanie się do posiadania HII. Odejście Jeff'a też na plus. Za głupotę trzeba płacić. Na własne życzenie stracił numbers i zaufanie Pennera, więc ma za swoje.
Skupina decyzji na radach nie rozumiem.. Domyśla się ktoś czemu on zagłosował tak jak zagłosował, skoro Abiwyraźnie zaznaczyła ze był na uboczu sojuszu ?
Wydaje mi się, że on po prostu głosował tak, jak chciała Lisa. Sam powiedział, że to jego jedyna prawdziwa sojuszniczka i pewnie liczy, że ona mu pomoże na dalszym etapie gry. Z kolei Lisa chyba mówiła, że woli się trzymać Pete'a i Abi, bo jakby z nimi wylądowała w F3 to by miała większe szanse na wygraną.
Może mi ktoś wytłumaczyc jaki sens miało głosowanie Pennera na Abi?
On chyba nie wiedział na kogo idą głosy, ale nie jestem pewien, bo nie oglądałem dokładnie fragmentu odcinka z przed rady.

Confy:

http://i.imgur.com/hYmOZ.png

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a i muszę to dodać :lol:
mistrz dyskrecji Carter i jego tekst do Jeffa 'myślałem że to ciebie wysyłają dziś do domu' :lol: on chyba nie wie co to blindside haha

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Gienek, świeża wypowiedź z twittera Jonathana:

"Guys i don't want to discuss the abi vote as i might inadvertantly spoil stuff. Loved loved loved the episode though!"

Chyba więc stała za tym jakaś filozofia :P

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Cóż, Skupin jest głupi. Głosuje tak bo ma sojusz z Lisą i to ten sojusz powstał dużo wcześniej prawdopodobnie niż wczoraj czy przedwczoraj. On robi to co ona mu każe. Podaza za nią wgl nie ogarniając tego, że w tej kompozycji, która ona by chciała, żeby miała miejsce dla niego miejsca nie ma ; o Kazała mu głosowac poprzednio na Pennera to głosował na niego mimo że udupił tym samy RC, kazała mu głosowac dzisiaj na Jeff'a to tak zrobil.
Wgl się zastanawiam na co Lisa liczy przy F5 z Petem, Artisem, Abi i Skupinem. Na to, że wejdzie do finału z pewnością liczyć nie może. W moich oczach ona straciła a nie zyskała własnie. Mastermajndem być nie powinna, winna UTR jechac ile sie da. Pozbyli się dzisiaj maniaka, który nie myslal racjonalnie tylko chcial sie pozbywac weteranow. W zamian mamy Lise, ktora chce sie pozbywac z gry kazdego kto ma HII, wgl nie zwazajac na to, ze mogla ten fakt wykorzystac dla wlasnych korzysci.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

ciriefan pisze:Gienek, świeża wypowiedź z twittera Jonathana:

"Guys i don't want to discuss the abi vote as i might inadvertantly spoil stuff. Loved loved loved the episode though!"

Chyba więc stała za tym jakaś filozofia :P
No mam nadzieję xD
Come on in,guys!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25: Philippines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość