S25E12 "Shot Into Smithereens"

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

słuchajcie przecież oni mogą nie wiedzieć ilu osobowy będzie finał ;p a jak było w SPOILER Mikronezji, kiedy dziewczyny myślały że będzie F3, a było F2 tu może być tam samo xd

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

słuchajcie przecież oni mogą nie wiedzieć ilu osobowy będzie finał ;
Dokładnie, nikt nie powiedział ilu osobowy będzie finał. Jedyne co mnie dziwi to, to, że uczestnicy nie biorą pod uwagę takiej możliwości jak f2.
Teoretycznie mogłoby być tak:
epizod 13:
dni 34-36 - 7 sędzia
epizod 14:
dzień 37 - 8 sędzia
dzień 38 - 9 sędzia
dzień 39 - finał
Chyba że jak zwykle pokomplikują sobie życie i dnia 37 zrobią jakiś konkurs o nagrodę, a 38 dnia wybiorą 8 sędziego.
Teraz trzeba trzymać kciuki - może wypali ten dwuosobowy finał.

Guest

Post autor: Guest »

Mo¿e i macie racjê, Lisa powtarza³a, ¿e w F3 nie wygra z Malcolmem. Ale faktycznie nie mogli wiedzieæ ilu bêdzie osobowy fina³. Najbli¿szy odcinek nam chyba wyja¶ni jak to bêdzie z fina³em, ale ja jednak obstawiam F3.
Jack pisze:Plus w niedzielnym finale zawsze s± 2 rady i rada fina³owa, czyli miejsca 4,3 i F2.
No ale przecie¿ zosta³o 5 osób. Wiêc równie dobrze mog± byæ miejsca 5,4 i F3.

Norbi
2nd voted out
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Norbi »

Typowy odcinek z odwiedzinami bliskich-czyli nudny, znowu Lisa była główną bohaterką odcinka, odpadł Carter czyli osoba której po odpadnięciu Pennera najbardziej kibicowałem, teraz będę ściskał kciuki już tylko za Abi. Mam nadzieję że w końcu Lisa i Skupin zdejmą klapki z oczów i wywalą Denise razem z Abi, no chyba że do końca będą ślepo wierzyć że są w stanie pokonać na FTC Denise czy Malcolma, następny odcinek może być ostatnią szansą żeby zmienić przebieg gry i mam nadzieję że tak się stanie, bo denerwuje mnie to jak dwójka Denise i Malcolm ustawiła się i są pewni dojścia razem do finału.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No tak, ale w większości sezonów, w których była F3, w ostatnim odcinku w grze było jeszcze 5 osób, a tu 5 osób jest na dwa odcinki przed. Może zrobią inaczej, no ale ja jednak stawiam na F2, plus trzymam za to kciuki, bo wtedy jest dużo ciekawiej:)

W każdym bądź razie, jak pisze Kobra, uczestników powinna sytuacja zaniepokoić, tak więc jeśli F4 będzie taka jak się zapowiada, to przeskok byłby niekoniecznie rozsądnym ruchem ze strony kogoś z tych dwóch par. Bo jeśli byłby dwuosobowy finał, a np Malcolm podstawi na etapie F4 Denise, to na etapie F3 mógłby mieć przekichane;p A remis w F4 też nikogo nie urządza, bo może się skończyć różnie, dlatego Abiśka jest teraz kluczem do sukcesu dla wszystkich i powinni o nią walczyć jak o złotą rybkę;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

Prawdziwe jaja to by by³y, jak Abi wygra³a t± edycjê. :D Eh marzenie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S25E12 "Shot Into Smithereens"

Post autor: Davos »

No i Carter odpadł. Nie jestem tym zdziwiony, bo wiedziałem, że sojusz czworga zostawi słabą Abi, a wywali Cartera, który jest dobry w zadaniach i mógłby mieć immunity run do finału. Z drugiej strony cieszę się, że Malcolm zdobył immunitet, bo był zagrożony, choć o tym nie wiedział. I tu trzeba przyznać Lisie, że plan z blindsidem Malcolma był niezły, choć właściwie nie ona na to wpadła, a jej brat. I tak czy siak ona mnie dalej denerwuje, bo edit z uporem maniaka pokazuje ciągle ją, a innych pomija... Już mi wychodzi bokiem ta Lisa.
Abi też irytująca, ale przynajmniej próbuje się jakoś bronić tym "immunitetem", który rzekomo ma. A teraz sytuacja zrobiła się o tyle ciekawa, że w grze została Abi i dwie parki, czyli Lisa+Mike i Denise+Malcolm. I każda dwójka powinna teraz próbować pozyskać Abi, żeby uderzyć w pozostałą dwójkę, bo jak teraz wywalą Abi to na etapie Final4 może zrobić się pat i wynik remisowy, a to zawsze jest duże ryzyko. Lisa i Mike powinni teraz uderzyć w Denise, bo Malcolm użyje idola, a z kolei Denise i Malcolm powinni uderzyć w Lisę. W ogóle dziwię się, że nikt jeszcze Lisy nie wziął na celownik. Oj cieszyłbym się, gdyby teraz odpadła, a zaraz za nią Abi...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25: Philippines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości