S25E13 "Gouge My Eyes Out"

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

cassiopeiae pisze:a ja nie mogę obejrzeć ostatniego odcinka, bo moje źródło odpadło :( i nie mam bladego pojęcia gdzie i w jaki sposób obejrzeć - cały czas tylko nadrabiam stare odcinki ( dzis się poryczałam heh - jedna scena przywróciła mi wiarę w ludzi
yt, user tampakobi:)

Admin: Tylko nie zgłaszajcie nadużyć :) Przy poprzednim sezonie jak publicznie podzieliłem się linkiem to drugiego dnia konto tego użytkownika zostało zablokowane :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Guest

Post autor: Guest »

W koñcu po do¶æ d³ugiej przerwie spowodowanej moim ulubionym wydarzeniem losowym, czyli "brakiem czasu" uda³o mi siê obejrzeæ ten odcinek. Bardzo s³usznie podszed³em do niego sceptycznie (wiedzia³em kto odpadnie) - no i jak dla mnie potwierdza siê to, ¿e znaczna czê¶æ castu jest beznadziejna.

Odpad³a osoba, która od pocz±tku sezonu wnosi³a do niego naprawdê du¿o. Muszê, po prostu odczuwam potrzebê pojechania po Skupinie - ja nie wiem za co Jeff go tak ceni, w koñcu ten "¶wietny gracz" pokaza³ w tym odcinku jak daæ siê zwyzywaæ od idioty i kretyna (s³usznie, ¿e nie protestowa³, chyba czu³, ¿e Abi ma racjê) a na dodatek cieszyæ siê (tañczyæ) z tego, ¿e dokona³ ruchu, przez który przegrywa milion dolców.

Malcolm - ale ja nie wiem co on sobie my¶la³ zostawiaj±c HII w kieszeni "na prezent dla mamusi". Skoro chcia³ siê pozbyæ Denise - powinien daæ go Abi. Je¶li mu jaj nie starcza do tego, to móg³ go daæ Denise, by sobie zyskaæ jej przychylno¶æ, je¶li jakim¶ cudem uda³oby mu siê j± wyeliminowaæ za radê (je¶li nie wygra II to raczej na to siê nie zanosi).

Lisa - no ta niby my¶li, kombinuje, ale co¶ nie wychodzi. Rozumiem, ¿e ma kulê u nogi zwan± Skupinem i nic na to nie poradzi sama.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S25E13 "Gouge My Eyes Out"

Post autor: Davos »

Uff, w końcu Abi odpadła ;) Ulżyło mi, że już nie będę musiał jej więcej oglądać w grze. Choć trzeba jej przyznać rację, że argument, żeby ją zabrać do finału był słuszny i dziwię się, że nikt się na to nie pokusił. Lisa i Mike mogli pozbyć się teraz Denise, ale nie wykorzystali tej szansy. Z drugiej strony Denise była sam na sam w obozie z Abi i też mogła spróbować przeciągnąć ją na swoją stronę, żeby uderzyć w Lisę. Ale najwyraźniej sojusz czworga uparł się, żeby bez względu na wszystko wyrzucić Abi i dopiero na etapie Top4 walczyć o wejście do finału. Cóż, zobaczymy komu się to opłaci. Inna sprawa, że Abi wyzywająca na radzie Mike od kretynów i idiotów też nie popisała się inteligencją, skoro walczyła o jego głos...
Malcolmowi się dziwię, że dogaduje się z Lisą i Mike'm, żeby przed finałem pozbyć się Denise. Ze wszystkich osób, które są w grze, akurat jedynie Denise wydaje się być wobec niego lojalna, bo mają razem sojusz od początku gry. I wydaje mi się, że w finale mógłby ją pokonać więc dogadywanie się z Lisą i Mike'm może być niebezpieczne, bo oni nie chcą go w finale i mogą na etapie Top4 powiedzieć Denise, że on chciał ja zdradzić i wtedy będzie miał wszystkich przeciwko sobie. Lepiej dla niego byłoby trzymać się z Denise i próbować rozdzielić dwójkę Lisa-Mike, najlepiej przez pozbycie się Lisy.

Czekam z niecierpliwością na to, co przyniesie finał :)
Obrazek

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

S25E13 "Gouge My Eyes Out"

Post autor: Rider Girl »

Davos powinieneś obejrzeć też ponderose do tego sezonu żeby przemyśleć swoją opinie o Abi i RC.
Ponderosa też jest ważna bo pokazuje prawdziwą osobowość uczestników po odpadnięciu z gry

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S25E13 "Gouge My Eyes Out"

Post autor: Davos »

Ok dzięki za radę. Postaram się w wolnym czasie rzucić okiem na tę Ponderosę, tylko muszę znaleźć jakieś dobre źródło ze wszystkimi odcinkami.
Obrazek

Rider Girl
7th voted out
Posty: 138
Rejestracja: 30 mar 2017, 08:50
Kontakt:

S25E13 "Gouge My Eyes Out"

Post autor: Rider Girl »

Polecam jak narazie kanał na youtube o nazwie Outwit Outplay Outlast tam może znaleźć filmy z ponderosy do tego sezonu

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S25E13 "Gouge My Eyes Out"

Post autor: Davos »

Dzięki, sprawdzę w tym tygodniu :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 25: Philippines”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość