Corinne Kaplan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Corinne Kaplan

Post autor: Jack »

Obrazek

Corinne Kaplan (33)
Plemię: Bikal
Poprzedni sezon: Survivor: Gabon
Miejsce zamieszkania: Los Angeles
Zawód: Clinical Consultant
Osobisty powód do dumy: Being me and never holding anything back.
Życiowa inspiracja: This implies I want to “be like” someone else - I don’t. Though I do have role models, like my parents. My father taught me that life isn’t fair, and you have to work hard for what you want. My mother taught me the alternative is you can marry the guy who does all that. Both lessons are equally important to me.
Hobby: Shutting down small talk.
Irytują mnie: So called “actors” living in Hollywood, reality show losers and anyone who uses the “door open” button in an elevator.
Trzy słowa, którymi się opiszesz: Snarky, irreverent and opinionated.
Gdybyś mogła zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: 1) Music – It is outrageous how slow time passes out there. 2) Hat – I aged an extra five years from squinting at the sun last time. 3) Journal – I want to remember every moment out there this time around.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Randy Bailey from “Survivor: Gabon.” Hands down, no one else even comes close.
Powód bycia w SURVIVOR: I ran out of bar stories to tell from the first go-round.
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: I can handle both the physical and the mental aspects of the game like a champ, and I thoroughly enjoy watching everyone else who can’t.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: I don’t have any insecurities. It is my experience that everyone else who plays this game is riddled with them. I plan to break them down and eat them alive.

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=iioDb_EKlN8

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tak wreszcie Corinne <3 dobra ale niech nie da ciała :lol:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Corinne; w przeciwienstwie do praktycznie całej reszty powracających, którzy wyciągnęli jakieś wnioski i chcą coś w swojej grze zmienić; ma zamiar grać tak samo.
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ale przynajmniej coś wniesie:) Ja jestem na tak.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

tombak90 pisze:Ale przynajmniej coś wniesie:)
Dokładnie, bardzo się cieszę z powrotu Corinne, dobrze grała, jest ciekawą osobowością i na pewno wprowadzi dużo zamieszania :D.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Też się cieszę na jej powrót. Uwielbiam jej złośliwy charakterek i konfy. Ciekawy jestem jej reakcji na skład jej plemienia i co powie o np. Brandonie. Mam nadzieję, że znajdzie się czas na tego typu konfę w 1 odcinku :wink:

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Jeden z najlepszych powrotów wg. mnie. Moja faworytka z Gabonu, mam nadzieję, że w tym sezonie zajdzie dalej niż ostatnio.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Jak dla mnie Corinne jest ciekawa i pokazała, że ma jaja. ;P
Ale sądzę, że jej mowa podczas finałowej rady w Gabonie była... ostra.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości