Andrea Boehlke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Andrea Boehlke

Post autor: Jack »

Obrazek

Andrea Boehlke (23)
Plemię: Bikal
Poprzedni sezon: Survivor: Redemption Island
Miejsce zamieszkania: New York, N.Y.
Zawód: Entertainment Host and Writer
Osobisty powód do dumy: Moving to New York from Wisconsin on a whim and I’m still here!
Życiowa inspiracja: My father, Royal Boehlke - he’s one of a kind!
Hobby: Horseback riding, sports, traveling and getting paid to talk.
Irytują mnie: New York men who cat call women as we walk by. I don’t understand what that accomplishes.
Trzy słowa, którymi się opiszesz: Quirky, driven and fierce.
Gdybyś mogła zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: 1) Yoga mat – It could serve as tarp/blanket/world’s shortest slip ‘n slide. 2) Juggling balls filled with rice – I’ve always wanted this. 3) A Unicorn, but not one that could fly.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: I guess I’m a smidge like Stephenie LaGrossa when it comes to being a force in challenges and being a bit of a tomboy.
Powód bycia w SURVIVOR: I can’t really get myself to turn down a second adventure of a lifetime, so here I go again!
Dlaczego przetrwasz w SURVIVOR: Besides having the outdoors stuff down, I now have one season under my belt and aim to come out of the gate swinging. I’m hoping all of the crazy people will target each other right off the bat.
Dlaczego zostaniesz Sole SURVIVOR: There’s so much luck involved, but overall I am pretty good at making friends/alliances and can be pretty sneaky if I want to be. I plan to come out strong and aggressive in an all or nothing fashion and hopefully it works in my favor.

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=f4qxJs6Y59w

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Andrea też na plus. Może oprócz ładnej buzi i ładnego ciałka coś rzeczywiście pokaże innego tym razem ;p Bo poprzednio to jakoś nie widzę niczego oprócz tego, że wróciła do gry wygrywając ostatnie zadanie na RI.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Andrea - jak najbardziej na plus :) Może nie za jej gameplay, ale za to, że jest takim słodziakiem i oglądanie jej na ekranie to sama przyjemność :wink:

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Ja również cieszę się, że Andrea jest w tym sezonie (ach te oczy) - to jej będę kibicował :)

No i ma taki sam krój stroju kąpielowego jak na zdjęciu do RI.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Saint to pokibicujemy razem :wink:
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Andrea dostała rolę w sztuce teatralnej.

Obrazek

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Nie ma takiej informacji o niej, więc postanowiłem napisać, mimo że to już trochę "stary i zakurzony news", a mianowicie:
Andrea spotyka się z aktorem, Joshem Hendersonem i to już od jakiegoś roku.
Gość chyba nie jest jakoś bardzo znany. Jedyną rolą z jaką mogę go skojarzyć to z pierwszego Step Up, ale to dopiero po zaglądnięciu na film.web i popatrzeniu na zdjęcia bo grał tam jakąś epizodyczną rolę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To i tak brawa za znajomość drugoplanowych aktorów amerykańskich, ja jestem taką miernotą kinematograficzną, że mam problem nawet z tymi pierwszo-.

O Andreę jestem zazdrosny, ale życzę szczęścia :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości