S34E03 "The Tables Have Turned"

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

frasiek pisze:
Historyczna rada? Cały twist stracił swój sens w momencie, gdy zaczęli sobie latać i szeptać między sobą.
Czy ja wiem? Dzięki temu mieliśmy pewien suspens, pokerowe zagrywki i debilizm JT. Beznadziejnie by wyszło jakby nie zaczęli szeptać między sobą :/

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Ja tam nie wiem dlaczego hejtujecie Sandre. Dla mnie ona jest numerem jeden do finału. Kto da jej 3ci milion - NIKT. Rada jedna z lepszych jakie widziałem a widziałem wszystkie. Twist bardzo ciekawy ale mam nadzieję ze go nie powtorza w tej edycji juz. Ciekawy by był cos w stylu jeden głos w swoim plemieniu/jeden w przeciwnym. JT sam podlozyl swojego sojusznika i mojego kandydata numer jeden do zwyciestwa i zarazem siebie.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

MD pisze: Czy ja wiem? Dzięki temu mieliśmy pewien suspens, pokerowe zagrywki i debilizm JT. Beznadziejnie by wyszło jakby nie zaczęli szeptać między sobą :/
W momencie jak JT i Hali zaczęli szeptać ze swoimi starymi plemiona zrobiła się z tego rada jak dwóch plemion po połączeniu, tyle, że chaotyczna, bo zawodnicy nie mieli czasu, aby dokładnie się zastanowić co będą robić. Wrażenie chaosu zostało pogłębione przez to, że producenci jak zwykle postanowili przemilczeć z jakimi dokładnymi planami obydwa plemiona na przyszły na radę.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Fajny odcinek i bardzo fajna rada. Dobrze, że pomimo 34 sezonu producenci potrafią jeszcze czymś ciekawym zaskoczyć. To, że zaczęły się dyskusje w trakcie rady to normalne przy takich okolicznościach.

Największy minus to oczywiście to, ze odpadł Malcolm, któremu kibicowałem ;/ No niestety czasem się odpada w taki z dupy sposób ;p

JT lol :D

Pozytywnie jestem zaskoczony Bradem, który przyzwoicie gra, a tego bym się nie spodziewał.

W sumie czytając niektóre komentarze to dziwie się, że ludzie dalej oglądają ten program skoro co chwilę coś się nie podoba ;P

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Post autor: CH23 »

Twist jak najbardziej na +
Ciary były, i to co właśnie czekam w każdym sezonie surva, zaskoczenie!
Szkoda Malcolma, ale zazwyczaj tak jest, że niespodziewanie odchodzą osoby które celowane są do wygrania.
Jestem w szoku dwóch rzecz: 1. Brad który ogarnia! Gdzie jest Brad z BvsW? wow!
2. Sandra leci jak burza przez rady! Faktem jest cały czas celownik nałożony, a nadal w grze! Brawo!
I jednego jestem pewien JT najgłupszy zwycięzca ever! Ale uwielbiam takie akcje od razu lepiej ogląda się sezon. On po prostu wygląda blado na tle powracających graczy :D
Jeszcze jedno Tai mnie strasznie irytuj, masakra dziecko we mgle... oby nie dotrwał do połączenia.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Stach pisze:
W sumie czytając niektóre komentarze to dziwie się, że ludzie dalej oglądają ten program skoro co chwilę coś się nie podoba ;P
http://www.survivors.fora.pl/survivor-3 ... html#45815

I wraz zakończeniem gry przez Sandrę ja przestaję oglądać Survivora. Licząc tylko te oglądane na bieżąco to będzie tak z dwunasty sezon, zacny wynik, który stawia Survivora jak mój bezkonkurencyjny numer jeżeli chodzi o reality showy.

A narzekam, bo uważam, że spokojnie mogłoby być więcej, gdyby tylko producenci częściej stosowali sensowne działania, które są fair wobec zawodników zamiast marnować energię na nowe twisty, które tylko wprowadzają niepotrzebną losowość.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kelrik »

Maciej-os pisze:Ja tam nie wiem dlaczego hejtujecie Sandre. Dla mnie ona jest numerem jeden do finału. Kto da jej 3ci milion - NIKT. Rada jedna z lepszych jakie widziałem a widziałem wszystkie. Twist bardzo ciekawy ale mam nadzieję ze go nie powtorza w tej edycji juz. Ciekawy by był cos w stylu jeden głos w swoim plemieniu/jeden w przeciwnym. JT sam podlozyl swojego sojusznika i mojego kandydata numer jeden do zwyciestwa i zarazem siebie.
Ja nie wiem jak można jej kibicować. Ok świetny gracz, wygrała 2 razy, ale odrzuca mnie swoją pewnością siebie, bezczelnymi tekstami. Dla mnie typowy czarny charakter i czekam na jej wylot z wyspy.

Wracając do Malcolma to kiedy zapewnił drużynie zwycięstwo i nagrodę pomyślałem sobie, że przez udane konkurencje znowu go wywalą w połowie sezonu. Nie sądziłem, że tak szybko to się stanie.

Nie mam teraz komu kibicować. Pozytywnie zaskoczył Brad, ale wszyscy po tej radzie wiedząc już kto pociąga za sznurki. Po fuzji będzie mu ciężko.

Na finał dziś typuję uzależnione od decyzji samców alfa niesamodzielne ameby jak Tai, Hali czy Sierra...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Kelrik pisze:
Maciej-os pisze:Ja tam nie wiem dlaczego hejtujecie Sandre. Dla mnie ona jest numerem jeden do finału. Kto da jej 3ci milion - NIKT. Rada jedna z lepszych jakie widziałem a widziałem wszystkie. Twist bardzo ciekawy ale mam nadzieję ze go nie powtorza w tej edycji juz. Ciekawy by był cos w stylu jeden głos w swoim plemieniu/jeden w przeciwnym. JT sam podlozyl swojego sojusznika i mojego kandydata numer jeden do zwyciestwa i zarazem siebie.
Ja nie wiem jak można jej kibicować.
Sandrze się kibicuje, bo ma na koncie Toniego, Hantza i ewentualnie można to listy dorzucić Fairplaya. W tym sezonie od momentu odpadnięcia Toniego to zostało już tylko to, że jej 3 zwycięstwo byłoby niezwykle zabawne.

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Ja Sandrze nie kibicuje, ale podziwiam. Kobieta z jajami i to co powiedział Frasiek, nie ma na nią mocnych.

Nie ogarniam jak można być tak pewnym siebie i jeszcze przy tym wygrywać/być dalej w grze :D ludzie się jej boją, to aż dziwne.

Jej zwycięstwo będzie się oglądało tak samo zabawnie jak jej odpadniecie. Więc o ile nie przegra w finale będzie ciekawie :D Nie powiedziałbym, że jest idealnym kandydatem do finału, wręcz przeciwnie moim zdaniem.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kelrik »

Czasem niewiele trzeba by zatrząść w tej grze. Gdyby Varner nie schrzanił zadania, gdzie mieli sporą przewagę to nie było by tak epickiej rady, bo u zielonych brak ciekawych osobowości.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

niesamodzielne ameby jak Tai, Hali czy Sierra...
Co masz do Hali czy Sierry? Nie wiesz na czym polega granie utr? Sądzisz, że jakby zaczęły agresywnie dyktować kto ma odpaść to same by przez to odpadły? Nie widziałeś co się stało z Cierą? Wystarczyło, że grała normalnie, a i tak wszyscy wzięli ją na cel, bo gra za ostro :D
Ja nie wiem jak można jej kibicować.
No ja też nie ogarniam czemu ludzie kibicowali np. takiemu Małyszowi jak wygrywał kolejne konkursy czy zdobywał kolejne trofea. Samolub jeden :D
BDR 211 EBK

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kelrik »

XanderDE pisze:
niesamodzielne ameby jak Tai, Hali czy Sierra...
Co masz do Hali czy Sierry? Nie wiesz na czym polega granie utr? Sądzisz, że jakby zaczęły agresywnie dyktować kto ma odpaść to same by przez to odpadły? Nie widziałeś co się stało z Cierą? Wystarczyło, że grała normalnie, a i tak wszyscy wzięli ją na cel, bo gra za ostro :D
Ja nie wiem jak można jej kibicować.
No ja też nie ogarniam czemu ludzie kibicowali np. takiemu Małyszowi jak wygrywał kolejne konkursy czy zdobywał kolejne trofea. Samolub jeden :D
Hali i Sierrę pamiętam z poprzednich sezonów. Hali bujała się na swej urodzie unikając pracy, zawodząc w konkurencjach. Nie pokazała się też z dobrej strony w budowaniu sojuszy. Sierra pobyt w programie zawdzięcza JT, który się wyklepał z całym planem, a w poprzednim swoim sezonie doszła dosyć daleko trzymając się nagonki na Mike'a. Nie są to osoby, które polubiłem.

Co do Sandry to swoje napisałem. Nie przepadam, że tego typu osobami. Czekam, aż królowa zostanie ścięta, a pochodnia zgaśnie.

walic ten sezon

Post autor: walic ten sezon »

POST SKASOWANY KONSEKWENCJE ZOSTAN¡ WYCI¡GNIÊTE

merida83
1st voted out
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: merida83 »

Wszyscy obesrali się że Sandra ma Idola i poleciał pan piękniś, dzięki koledze idiocie, coś wspaniałego:)

pat_001
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: pat_001 »

rada kozacka ! :) wspomnicie moje slowa :wink:- zmarnowali ostatnia szanse na wykopanie Sandry z gry ... lubie to :) Niby wszyscy mieli dosc klarowny plan , latwy w realizacji ...a okazalo sie ( jak zwykle niedowiarki ) ze najlepiej na tym wyszla Sandra , a najgorzej planujacy wielki ruch > zaloze sie , ze kazdy kto ogladal tego epa , widzial Sandre za barierkami - sytuacja beznadziejna , w zasadzie jedyna niewiadoma powinna byc ilosc oddanych na nia glosow - a jednak intelekt ponad impulsywnosc i sile , a pamietajcie , ze najgrozniejszymi z ludzi sa Ci po ktorych nie spodziewasz sie niczego wielkiego , ktorzy atuty chowaja przed oczami innych , strzega niczym skarbu swoj potencjal , mowia i robia tylko gdy zajdzie potrzeba - niestety w polityce widzimy takich gagatkow na codzien - dlatego jest tak hujowo /
Na brawa zasluguje tez Hali ..bedac w pozycji do przyjmowania ciosow - zaczela je wyprowadzac siejac niemale spustoszenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości