S34E04 "Dirty Deed"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 29 marca
WIDOWNIA: 8.26 miliona, 1.8/7
Obrazek
Jeden uczestnik szuka ukrytego immunitetu, którego potrzebuje by pozostać w grze, w czasie gdy inny uczestnik niszczy swoją grę przez to, że nie umie zachować spokoju.

__________________________

  • MATERIAŁY DODATKOWE
Imię uczestnika prowadzi do jego materiału dodatkowego.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kelrik »

Po zwiastunie wiadomo, że odbije Debbie. Kolejny przykład osoby, na którą głosowałbym na pierwszej radzie by mieć trochę spokoju w obozie.

Sorek
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 04 mar 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sorek »

Nie mogąc się doczekać oglądałem na youtube mnóstwo filmików promujących ten sezon czy inne z poprzednich edycji typu gangsta Wentworth i teraz dzień czy dwa po premierze nowego odcinka nie można wchodzić na youtube zanim się nie obejrzy.Strona wyszukuje mi nowe filmikiz tej kategorii jako polecane dla mnie a tam niestety zbyt szybko ludzie dodają np Survivor 34 Ciera Blinsided i psują całą frajdę z oglądania.Pierwszy odcinek miałem spalony bo youtube mi przyspojlerował.Radzę wszystkim nie wchodzić tam w dniach po premierze w USA.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: MD »

OMG, epic!

Dawno nie śmiechłam na Survie tak bardzo jak przy oglądaniu Debbie w tym sezonie.

Cukier <3 Sipping tea <3 A ludzie pierdolą, że słaby sezon :O

JT powinien oddać swój milion, bo oficjalnie jest najgłupszym graczem w historii.

Tyle na dzisiaj.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: XanderDE »

No nie wierzę. Koleś jest na dnie i nie gra idolem? Totalny bezsens.

Ktoś coś pisał, że Hali jest słaba na zadaniach? No to po tym odcinku ma dowód, że nie.

W następnym odcinku swap i skoro jedna osoba idzie na exile to pewnie na dwa plemiona po 7.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: marinhos »

Nieee!

Odpadł mój ulubiony gracz w tym sezonie. Ciekawa i zabawna postać. Będzie brakować mi JT.

Poza tym w skrócie:

Szaleństwo Ghoula.

Taj ciągle szuka immunitetów.

Sandra wyżera cukier.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Re: S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: Meciek »

Kolejny świetny odcinek!

Bardzo przyjemnie ogląda się ten sezon.

Debbie w tym odcinku była genialna, Sandra i jej akcja z cukrem też świetna, a do tego eliminacja JT. :D

Głupota JT mnie powala, nie wiem, jak można być tak beznadziejnym graczem. Wiedział doskonale, że jest na dnie, a nie użył idola bo... nie. Ale cieszę się, bo o wiele bardziej wolę Michaelę od niego.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: MD »

Mniejsza ze nie użył... on go nawet na radę nie zabrał 😂

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: woytas »

Debbie jest idiotką, straciłem cały szacunek do niej bo pieprzy jak potłuczona.
Ale do meritum:
Po ostatnim odcinku, kiedy JT został najgłupszym graczem w historii, nie sądziłem, że jeszcze poprawi sobie tam miejsce. A on już jest w tym momencie nie do zdjęcia z tronu xD No debil, debil, debil xD

Awatar użytkownika
Undercik
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2017, 14:22
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: Undercik »

Kolejny świetny odcinek i zapowiada się na jeden z lepszych sezonów w historii. Mam nadzieję, że sytuacja nie wykolei się po mege'u.

Akcja z cukrem świetna i Sandra po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najlepszych graczy w historii. Myślałem bardziej, że po prostu będzie chciała zdjąć cel ze swoich pleców, a ona po prostu szykowała zasadzkę na JT.
Obrazek

Za to w Mana jazda bez trzymanki. Debbie chyba stara się udowodnić, że jest psychopatką. Ten śmiech po "and you crushed my heart" był mega przerażający.

A propos preview następnego odcinka:
Jak sądzicie o kogo chodzi z "and a former survivor makes a suprise return"?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: Roxy »

kto uważa że JT to najgłupszy zawodnik wszech czasów, ręka w górę, reszta niech się nie odzywa :D no serio, nawet nie zabrać HII na radę :D co za pewność siebie haha

a co do odcinka, podobnie jak MD dawno się tak nie uśmiałam na odcinku, ale nie z powodu Debbie, dla której widzę tylko i wyłącznie kaftan bezpieczeństwa i pokój bez klamek ;)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: Maw »

Michaela i Sandra. <3 Uwielbiam je. Bardzo sie ciesze, ze JT odpadl, chociaz jego eliminacja byla dla mnie oczywista. Nie przezylbym, gdyby taki idiota pozostal na miejscu Michaeli. :D Debbie odbija. Z jednej strony byla smieszna i ubarwila odcinek, a z drugiej pokazuje jakim jest slabym graczem, troche szkoda, bo w pierwszych odcinkach wydawala sie rozsadna... Zeke i Andrea sa niewidzialni, ale nie tesknie za nimi.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Re: S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: Jack »

Zabawny odcinek. Pod tym względem zdecydowanie najlepszy w tym sezonie. Przez ponad pół odcinka śmiałem się do ekranu i zastanawiałem się nad tym co niektórzy ludzie robią w tej edycji.
woytas pisze:
30 mar 2017, 13:17
Po ostatnim odcinku, kiedy JT został najgłupszym graczem w historii, nie sądziłem, że jeszcze poprawi sobie tam miejsce. A on już jest w tym momencie nie do zdjęcia z tronu xD No debil, debil, debil xD
Według mnie JT został najgłupszym graczem w historii już wcześniej. Gdy odpadł przez swoje HII, które wcześniej oddał Russelowi. Oczywiście poświęcono mu sporo czasu w tym odcinku. On chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z tego co zrobił na poprzedniej radzie. Żałował eliminacji Malcolma i tak bardzo się nią przejął, a przyczynił się do niej w co najmniej 90% :? Miał szczęście, że znalazł HII, które nie było ukryte podczas zadania, a gdzieś na odludziu w charakterystycznym miejscu i nie wziął go nawet ze sobą na radę. To tylko potwierdza to co JT pokazał już kilka lat temu.

Debbie i jej dobra równowaga :D O ile uważałem ją wcześniej za pogodną, zabawną osobę to teraz twierdzę, że ma jakieś problemy psychiczne. Przez nią przegrali zadanie, a ona zwala winę na Hali i Brada. Później, w wyzwaniu o immunitet to znowu Debbie chce iść na zadanie z balansem... Tak przy okazji, nie wiedziałem, że jest również gimnastyczką. :arrow: Kolejny zawód do CV może sobie wpisać.
Odnoszę wrażenie, że ona być może jest głucha i nawet nie słyszy tego co mówi.


Zieloni - po raz kolejny dobrze zorganizowani podczas zadania. Ozzy i Andrea świetnie jak zawsze. Mają naprawdę solidny "skład" i świetnie się uzupełniają.

Sandra zjadła cukier JT' i Michaeli. Królowa jest tylko jedna :!: Ona rozpoczęła grę będąc ogromnym celem, a wygląda na to, że jest jedną z mądrzejszych osób, które biorą udział w tej edycji. Na pewno jej atutem nie są warunki fizyczne, ale nadrabia to czym innym.

Tai znajduje kolejny immunitet. (Właściwie to tylko wskazówkę, ale pewnie znajdzie też i HII). Ile ich jeszcze będzie w tym sezonie? Pewnie Tai znajdzie jeszcze ze dwa i skończy grę w okolicach miejsca 6-8 i wróci po raz kolejny w najbliższych all-starsach.

Rada niebieskich: Wyraz twarzy JT podczas odczytywania głosów :shock: To było genialne.
Michaela - Uwielbiam ją chociażby za te teksty w stylu "Bye, Felicia" i akcję z piciem wody z kubka podczas ogłaszania werdyktu. Wiem, że niektórych może irytować jej zachowanie, ale na pewno nie jest bardziej pewna siebie (w złym tego słowa znaczeniu) niż JT.

Zapowiedź następnego odcinka:
Exile Island to jeden z moich ulubionych, ale nie w pełni wykorzystanych motywów w tym programie, ale czy tych twistów nie ma za dużo?

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: bobaas »

Sandra <3 Ona jest niemożliwa. Micheala dołożyła swoje. Razem tworzą super duet. A jeszcze Varner jako trzeci i jest niezły ubaw. Jedynie Aubry tam siedzi jak pod miotłą. Pewnie myślała, że będzie ładnie i pięknie tak jak w Kaoh Rong a tu nikt jej nie słucha ;) Nie dziwi mnie ten hejt na starą Mana i nowe Nuku, bo została zdominowana i nie ma nic do powiedzenia, bo nie gra z naiwnym Tai'em czy inną Debbie...

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Re: S34E04 "Dirty Deed"

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
30 mar 2017, 19:43
Według mnie JT został najgłupszym graczem w historii już wcześniej. Gdy odpadł przez swoje HII, które wcześniej oddał Russelowi.
Złoczyńcy z 20 sezonu to z perspektywy czasu all starsi zwłaszcza jeżeli chodzi o liczbę zwycięstw, a herosi to najwyraźniej się specjaliści w marnowaniu HII, bo przecież w tamtym plemieniu był James

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości