S34E05 "Vote Early, Vote Often"

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: marinhos »

Powrót Cockroacha bardzo mnie ucieszył, ale zawiodłem się, że nie dołączy do gry. Mam nadzieję, że w każdym odcinku ktoś nowy będzie przypływał na Exile Ship. Genialny ruch Jeffa Probsta.

TAJ tak jak przewidziałem, dostarcza to, co najlepsze:

- Trzy immunitety
- Miesza przed radą, wyjawiając, że głosują na Sandrę.
- Ma paranoje
- Kupa śmiechu na radzie.
- Szepta do ucha Sandry
- Ni stąd ni zowąd wskazuje Ozzyego (genialny ruch)
- Nie używa Idola

Tak właśnie rodzą się legendy. Tai przechodzi oficjalnie do panteonu Survivor Legends

Smutne, że Sandra była taka bezradna, liczyłem, że zdziała więcej np. podzielenie głosów, a tylko leżała i pytała Vernera co się dzieje. Szkoda, że losowanie plemion pokrzyżowało plany. To nie było sprawiedliwe, ale taki jest Survivor.

Jak dla mnie najlepszy odcinek w tym sezonie.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: XanderDE »

Tak właśnie rodzą się legendy.
Już wolałbym oglądać Russela w każdym sezonie, niż kaleczyć oczy patrząc jak gra taka "legenda" jak Tai.

Tak się zastanawiam czy Nuku po prostu nie położyło tego zadania, bo oddelegowanie Varnera i Sandry do ciągnięcia tego wózka/sanek było fatalną decyzją, aż się zastanawiam czy nie celową.

Seth
4th voted out
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2014, 00:00
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: Seth »

Tak jak byłem mega przeciwnikiem Sandry i uważałem, że są dużo lepsi od niej w tej grze, to zmieniłem zdanie. Najlepszy gracz ever, nie przepadam za nią, ale trzeba przyznać, że w Survivor jest genialna.
Wkurza mnie w tym sezonie, że jak na razie, poza Calebem odpadają ci co ciekawsi zawodnicy. Jak było do przewidzenia te ameby, bez gry jadą dalej (patrz: np. Sierra).

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: MD »

XanderDE pisze:
06 kwie 2017, 20:16
Tak właśnie rodzą się legendy.
Już wolałbym oglądać Russela w każdym sezonie, niż kaleczyć oczy patrząc jak gra taka "legenda" jak Tai.

Tak się zastanawiam czy Nuku po prostu nie położyło tego zadania, bo oddelegowanie Varnera i Sandry do ciągnięcia tego wózka/sanek było fatalną decyzją, aż się zastanawiam czy nie celową.
A kogo oni tam mają? Ozziego, trzech słabo wysportowanych facetów, którzy mają mniej testosteronu niż kobiety z przeciwnego plemienia i trzy kobiety, z których tylko Sarah ma krzepę, a Sandra ma masę. Andrea i Tai w takich zadaniach, to mogą sobie popatrzeć i pouśmiechać się z boku. Więc akurat jak na swoje możliwości, to całkiem dobrze to rozłożyli, masa razy ramię w końcu XD

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: XanderDE »

Więc akurat jak na swoje możliwości, to całkiem dobrze to rozłożyli, masa razy ramię w końcu XD
Czy ja wiem. Ozzy i Sarah do ciągnięcia, Jeff i Sandra do pchania, Andrea i Tai do przekładania tych belek + jak nie przekładają to jedno do pchania, a drugie do ciągnięcia, albo razem do jednego z tych zadań i na pewno lepiej by im poszło imo ;)

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: MD »

XanderDE pisze:
06 kwie 2017, 20:57
Więc akurat jak na swoje możliwości, to całkiem dobrze to rozłożyli, masa razy ramię w końcu XD
Czy ja wiem. Ozzy i Sarah do ciągnięcia, Jeff i Sandra do pchania, Andrea i Tai do przekładania tych belek + jak nie przekładają to jedno do pchania, a drugie do ciągnięcia, albo razem do jednego z tych zadań i na pewno lepiej by im poszło imo ;)
Hmm, mogę się bardzo mylić, ale wydaje mi się, że przy tarciu statycznym tej łódki po piasku i belkach, to łatwiej ją wprawić w ruch pchając z tyłu niż ciągnąć sznurem, który jest pod kątem. A przy kinetycznym, to i tak już to znaczenia nie miało, bo ledwo wyrwali ją z miejsca i belki się kończyły i od nowa trzeba było wyrwać z miejsca.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: Eska »

Średnio podobał mi się ten odcinek. Powoli się z ego rbi cyrk na kółkach, no ale zobaczymy jak to w całości będzie wyglądało jak się sezon skończy.

Tai... najpierw jeden HII, a za chwilę drugi HII, masakra... tzn. fajnie, że pomyślał, że w drugim plemieniu może być schowany w taki sam sposób no ale...

Exile... to dla mnie kpina, tzn, ok. gdyby było jedzenie, troszkę luksusu, ale podanie nagrody na tacy?! no już nie przesadzajmy. I jeszcze Cochran do tego... w psychologa się bawi...

Rada... no cóż no szkoda Sandry, chociaż już przez chwilkę miałam nadzieję, że Tai się jednak pogrążył i odpadnie z dwoma HII w kieszeni albo, że jeden HII użyje na sobie, a drugi na Sandrze jak jej zaczął na ucho coś mówić... no ale niestety.... Queen Sandra niestety odpadła, szkoda :(

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: frasiek »

MD pisze:
06 kwie 2017, 21:03
XanderDE pisze:
06 kwie 2017, 20:57
Więc akurat jak na swoje możliwości, to całkiem dobrze to rozłożyli, masa razy ramię w końcu XD
Czy ja wiem. Ozzy i Sarah do ciągnięcia, Jeff i Sandra do pchania, Andrea i Tai do przekładania tych belek + jak nie przekładają to jedno do pchania, a drugie do ciągnięcia, albo razem do jednego z tych zadań i na pewno lepiej by im poszło imo ;)
Hmm, mogę się bardzo mylić, ale wydaje mi się, że przy tarciu statycznym tej łódki po piasku i belkach, to łatwiej ją wprawić w ruch pchając z tyłu niż ciągnąć sznurem, który jest pod kątem. A przy kinetycznym, to i tak już to znaczenia nie miało, bo ledwo wyrwali ją z miejsca i belki się kończyły i od nowa trzeba było wyrwać z miejsca.
Sznur był pod kątem, ale w górę, więc to co nie szło w ruch to zmniejszało tarcie. Z kolei przy tak niskiej łódce przy popychaniu też będzie jakiś kąt, tyle, że dociskający łódkę do ziemi. Mnie intuicja podpowiada, że chyba jednak ciągnięcie miało większe znaczenie niż popychanie.

Awatar użytkownika
woytas
1st jury member
Posty: 187
Rejestracja: 14 maja 2012, 00:00
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: woytas »

Po pierwsze: Tak jak nigdy nie lubiłęm Sandry, tak w tym sezonie naprawdę miło mi się ją oglądało i trzymałem kciuki. Paradoksalnie wydaje mi się nawet, że grała lepiej niż w sezonach gdzie wygrywała, ale umówmy się, nie miała po prostu szans.

Po drugie: Tai jest głupi, tępy, wkurza mnie jak ciągle wykopuje te immunitety, ale jedno oddać mu trzeba - za jego sprawą dużo się dzieje. Przez moment liczyłem, że użyje HII na sobie i Sandrze, a sam zagłosuje na Ozzy'ego xD

Po trzecie: No właśnie Ozzy. Pierwszy raz widzieliśmy go w sytuacji Rady, ale mam wrażenie, że naprawdę nieźle się ustawił. Jego wypowiedzi też miały sens i logikę, także póki co na plus. Tyle, że i tak odpadnie po mergu, jakkolwiek doskonale by nie grał :D

Po czwarte: MVP odcinka wędruje do Zeke'a. Wreszcie było go więcej i moim zdaniem wypadł w tym odcinku najlepiej ze wszystkich. Chciałęm eliminacji Sandry, dążył w tym kierunku, rozmawiał sensownie z ludźmi, a do tego zachował spokój na |Radzie co mi mega zaimponowało.

Po piąte: Varner, taki naiwny... xD Brak słów

Po szóste: Exile i Cochran - szkoda słów. Ani motyw statku, ani specjalna wizyta, ani advantage podane na tacy mi nie przypadło do gustu. Słabo

Po siódme: Cirie - challenge beast :D Ciekawe czy po mergu też będzie miałą takie Immunity Run :D

Po ósme: Wydaje mi się, że Troyzan zajdzie mega daleko. Nie bez powodu pokazują nam jak nawiązuje kontakty - poprzednio z Sarah, a teraz z Bradem.

No to chyba tyle.

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: Kelrik »

Jeszcze 2 tygodnie temu cieszyłbym się z odpadnięcia Sandry. Od tego czasu nabrałem do niej sporo szacunku. Kiedy Tai nie skorzystał z HII byłem pewny, że odpadnie. Za bardzo popłynął na tej Radzie co świetnie wypunktował Zeke. Bardziej wierzę w to, że szansa na usunięcie Sandry była zbyt kusząca niż w scenariusz, że cała Rada była zaplanowanym teatrzykiem pod Sandrę. Tai pociągnie jeszcze kilka odcinków bo ma HII, ale to się wkrótce skończy bo po drodze zirytuje wiele osób.

5 odcinków za nami, a Tony, Malcolm i Sandra poza programem. Mimo wszystko zaskoczenie.

Na dziś mocno oceniam szanse Zeka'a na finał.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: Meciek »

W pierwszym poście dodałem linki do wszystkich dodatkowych materiałów z odcinka.

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: elvis329 »

Nareszczie wylatuje Sandra i dla mnie to jest prawdziwa euforia chociaż w tym sezonie troche się do niej przekonałem pod koniec :>

Tai,Andrea,Troyzan,Ozzy,Michaela mam nadzieje że ktoś z tej piątki wygra

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: damian300d »

Widzę, że wiele osób ma takie same odczucia odnośnie Sandry. Ja podobnie za nią nie przepadałem i w zasadzie nie doceniałem jako gracza. Jednak w tym sezonie zrobiła na mnie ogromne wrażenie i pokazała, że nie przypadkowo jest dwukrotnym zwycięzcą. Szkoda było patrzeć jak jej pochodnia gaśnie, ale można się było prędzej czy później tego spodziewać.. i tak długo się utrzymała, zwłaszcza, że była na prawie każdej Radzie. Sama Sandra w jakimś wywiadzie przyznała, że w GC zagrała lepiej niż w sezonach, w którym zdobyła tytuł więc.. Po prostu jej taktyka zawsze była dostosowana do okoliczności w jakich się znalazła.
Ogólnie - odcinek tragiczny choć bardziej pod względem wydarzeń. 2 HII Taia i do tego morda Cochrana, dziwię się sobie, że nie przewinąłem tego fragmentu. Jeszcze jak już ktoś wspomniał dali mu więcej czasu antenowego w trakcie tych paru minut niż niektórych graczom do tej pory. No cóż... Nie od dziś wiadomo jak Jeff się nim podnieca. Dobrze, że przynajmniej zaoszczędzono nam jego udziału w tej edycji.
Ogromnie martwię się żeby Debbie i Tai nie połączyli czasem sił. 2 HII i extra vote... Nie potrzeba im nic więcej...

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: XanderDE »

http://insidesurvivor.com/survivor-game ... tats-26740

trochę statystyk jak ktoś ciekawy :)
Meciek pisze:
31 mar 2017, 19:46
Hali
O ja cię kręcę :o To jest świetne! Czemu tego nie pokazali w odcinku? -.-

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S34E05 "Vote Early, Vote Often"

Post autor: Jack »

XanderDE pisze:
08 kwie 2017, 21:29
Meciek pisze:
31 mar 2017, 19:46
Hali
O ja cię kręcę :o To jest świetne! Czemu tego nie pokazali w odcinku? -.-
Ważniejsza według edytorów była wizyta Cochrana ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości