S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: MD »

Kamel pisze:
15 kwie 2017, 22:26
Mysle ze racjonalna dyskusja konczy się na stwierdzeniu "homo to choroba psychiczna"
Yup.

Jak to było? Don't feed troll.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: XanderDE »

homo to choroba psychiczna
No nie wiem jak można twierdzić, że wsadzanie parówy w tyłek drugiego faceta już o pozwalaniu na to by ktoś ci wsadził jest normalnym zachowaniem i tacy ludzie nie mają czegoś z głową :|
mózg to piękny narząd, który też ma swoją płeć. Ale to na biologii było.
Taa, a jaką płeć ma wyrostek robaczkowy? Albo jaką płeć ma paznokieć palca wskazującego lewej ręki?
Serio, jeśli ludzie wierzą w takie rzeczy to ja już się nie dziwię, czemu ten świat jest skazany na zagładę.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Maw »

Ludzie, jak was tak bardzo interesuje temat zmiany plci czy chocby homoseksualizmu to moglibyscie popisac o nim chociazby tutaj viewforum.php?f=78, bo ja (i zapewne nie tylko) nie mam ochoty czytac waszego "wyrazania wlasnego zdania" w temacie do odcinka, wolalbym poczytac co inni maja do powiedzenia na temat samego odc. a sie zaczyna robic nieprzyjemnie. Nie zabijcie sie zaraz.

Tak btw. to byl dobry ep. dla Sarah. Mysle, ze ma duze szanse na zwyciestwo.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: batiooo »

aya pisze:
15 kwie 2017, 22:21
homo to choroba psychiczna
Jesteś jakaś zacofana? Homoseksualizm nie jest chorobą, homofobia nią jest. Współczuję ci, że myślami żyjesz nadal w średniowieczu i przez tylu lat żyjesz w takiej ciemności intelektualnej albo kościół wyprał ci mózg.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Meciek »

Proszę o zakończenie tematu płci Zeke'a, jeżeli chcecie przeprowadzać dyskusje na ten temat to zapraszam do innych tematów. Dalsze posty związane wyłącznie z tym tematem będą kasowane.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: ciriefan »

Idąc po kolei, Cirie dotarła do połączenia wygrywając wszystkie immunitety <3 Super, że w tym sezonie miała tyle szczęścia, bo pewnie podzieliłaby los innych dużych graczy. Mam nadzieję, że przez te kilkanaście dni nawiązała silne relacje i teraz je wykorzysta. Oby nie odpadła jako największe zagrożenie. Może jej się udać, bo teraz jest sojuszniczką Brad'a. Aubry wygląda na to, że też w końcu weszła w sojusz i pierwszy raz nie jest zagrożona. Zobaczymy, jak się to potoczy teraz, powinno być ciekawie.

Plan Varnera z obraniem na cel Ozzy'ego był bardzo dobry - teraz pozostali będą musieli się postarać, żeby mieć szansę pokonać go w indywidualnych zadaniach. Niestety jak na sezon Game Changers ci gracze trzymają się dosyć mocno linii plemiennych i nie chcą wcale ryzykować, w efekcie trochę słabo to wychodzi.

Całą przyjemność oglądania popsuła rada. To było naprawdę "ugly", chociaż jak dla mnie nic nie przebije Brendy i jej "wyjmij zęby". Dziwny zbieg okoliczności z tym "metamorphosis" (Hali bohaterką zadania <3), ale nie sądzę, aby było to wyreżyserowane. Przede wszystkim wątpię, żeby Jeff się zgodził na odegranie takiej sceny, a po drugie reakcja Zeke'a też wyglądała autentycznie. Nie jestem fanem Zeke'a, ale to nie zmienia faktu, że prywatne sprawy nie powinny być mieszane w grę. Zeke mógł się rozpłakać, bo proces zmiany był na pewno dla niego trudny psychicznie, potem podjął decyzję o ukrywaniu tego w swoim życiu. Mógł się więc rozpłakać i zrobić jakąś mega dramę, ale pomimo tego, że chociaż po minie widać było, że go to rozwaliło, zachował spokój. Jeff upadł dosyć nisko takim atakiem, który w sumie był z dupy wzięty. Z drugiej strony obejrzałem jego The Day After i jego tłumaczenia miały sens - zaczynając ten sezon nie widzieli sezonu 33, nikt nie wiedział, kim jest Zeke i jak grał, z jakiegoś powodu musieli mu zaproponować All Stars, więc Jeff podejrzewał, że będzie promowany jako "pierwszy transgender Surva". Jeff więc nie wiedział, że go wydaje i nie chciał tego zrobić, dodatkowo był zdesperowany, żeby w końcu dotrzeć do jury, a w takich emocjach często robi się głupie rzeczy (nie zmienia to faktu, że to było słabe zagranie). Jestem jednak przeciwny, żeby za to go mocno hejtować - każdy popełnia błędy, ale to nie znaczy, że jest potworem. Jego błąd był ogromny, ale żeby od razu zwalniać go z pracy? Przecież jego występ na radzie nie wpłynął w żaden sposób na jego kompetencje zawodowe, także ogólnie cała ta sytuacja jest słaba. Nieprzyjemnie się to oglądało, to był w efekcie najgorszy odcinek tego sezonu.

No i mamy połączenie - oby ci ludzie zaczęli w końcu grać, ryzykować i robić coś ciekawego. W zapowiedzi Cirie miała konfę, że gra się zaczyna, więc mam na to nadzieję, a zwłaszcza w jej wykonaniu. Ciekawe też, czy Sierra zagra swoją Legacy Advantage. Wchodząc w połączenie kibicuję Cirie, Hali i Andrei.

Konfy:
Debbie - 2 (22)
Tai - 2 (18 )
Brad - 2 (11)
Michaela - 0 (11)
Zeke - 1 (10)
Aubry - 2 (8 )
Cirie - 1 (8 )
Sarah - 3 (8 )
Troyzan - 0 (8 )
Hali - 0 (6)
Ozzy - 1 (6)
Sierra - 1 (5)
Andrea - 0 (4)

Jeff - 7 (21)

Sandra - 21, JT - 19, Malcolm - 10, Caleb - 7, Tony - 12, Ciera - 3

Kelrik
7th voted out
Posty: 111
Rejestracja: 11 mar 2017, 00:00
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Kelrik »

Chciałbym by ten sezon wygrała osoba, która faktycznie na to zasłuży. Niestety obawiam się, że teraz plankton w postaci niewiele wnoszących osób jak Sierra zacznie eliminować mocnych graczy jak było z Malcolmem. Gdybym miał dziś zgadywać to w kolejnym dwugodzinnym odcinku odpadnie Ozzy oraz Michaela. Oboje będą dużymi zagrożeniami przy walce od indywidualny immunitet.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Veron »

Szybkie wtrącenie odnośnie opini o całym sezonie: jest nieźle, ale moja chciwość i zachłanność nie pozwoliła mi obojętnie przejść wobec spoilerów. Niech to szlag, nigdy więcej, Panie Boże Miłosierny!

Co do epu, szkoda że edit jak zawsze jest taki jednostronny. Mam wrażenie, że Cirie czy Andrea to totalne ameby, które przyjechały na wakacje. Liczyłem na większe dramy, jak odpadać to przynajmniej z honorem, jak Sandra. Niestety wszystko wskazuje na to, że dostaną jeden rozbudowany ep, w którym zapewne odpadną. No cóż, szkoda. Niesmak pozostanie.
Mocno kibicuję Hali, świetna była rada z jej udziałem, kilka odcinków wcześniej. Jej szanse są tak nikłe na wywalczenie czegokolwiek, że cieszy, że doszła do jury i będzie można ją podziwiać na Panderosie. Słynna Żyrafa wedle zapisów Tombaka, jak dla mnie nie zmieniła nic odnośnie swojej gry z pierwszego swojego sezonu. Jest po prostu więcej pokazywana.
Jestem fanem osobowości Zeke'a i Michaeli, ale oboje popełniają za dużo błędów w grze. Ona ma za słaby socjal, on za dużo kombinuje i popełnia proste błędy. Jak by dobrze zagrał ostatnio w S33 z łatwością by doszedł do TOP3, a skreślił szansę jedną złą decyzją.

Za resztą graczy nie przepadam, ale doceniam dobrą grę Brad.
Tai jest naprawdę irytujący i te absurdalne idole, które zdobył, hajpują moją niechęć w jego stronę. Dlaczego na tej radzie w ogóle nie był na radarze? Całej tej bandzie Zeke-Andrea-Ozzy-Sarah Varner bardziej byłby lojalny niż ten mały Azjata-Sprzedawczyk.

Co do dramy na radzie. Jeff jako osoba, która sama przechodziła etap wyoutowania atakuje takim czymś drugiego człowieka potwierdza jego totalny brak rozumu. Nie wiem jak on musiał być zaślepiony w grę, aby popełnić tak kardynalny błąd. To był zamach na samego siebie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Saw »

Odcinek nawet całkiem niezły, ale końcówka wypadła beznadziejnie i żenująco. Aż żal w ogóle to komentować. Jeff przesadził i to mocno, bo nie powinno się ujawniać takich prywatnych rzeczy, które na dodatek nie mają żadnego wpływu na grę. Ale też staram się go zrozumieć. Był w beznadziejnej sytuacji i robił wszystko by się uratować. Był gotowy zrobić wszystko by dotrzeć w końcu do etapu jury. Niestety pod wpływem emocji popłynął zbyt daleko. Nie przemyślał jakie będą tego konsekwencje. Ja jestem zdania że on tego nie chciał, bo widać było że polubił Zeke’a i nie wymierzyłby specjalnie takiego ciosu w jego stronę. Niestety ogromny hejt na niego spłynął, stracił pracę, stracił fanów. Według mnie nie zasłużył na to. Ludzie popełniają błędy i czasem pod wpływem emocji mówią to czego nie chcą. Zeke’a było mi szkoda. Na pewno nikt nie chciałby żeby w TV taki sekret wyszedł na jaw. Ale będąc w programie trzeba się z tym liczyć. Nieoczekiwanie różne rzeczy wychodzą jaw i trzeba się z tym zmierzyć. Też mnie zastanawia czy Produkcja wcześniej o tym nie wiedziała. Choć pewnie jakby wiedzieli to zrobiliby z tego wielki rozgłos już przed S33. Reakcja pozostałych na tą całą dramę z jednej strony fajna, bo pokazali tolerancyjność, ale tez przesadzili z tym płaczem i lamentem. Nie wiem ja czuje ogromny niesmak po tej radzie. Ciekawe czy gdyby Jeff nie wyskoczył z tym sekretem to co by ugrał. Jego argumenty były dobre. Ozzy to spore zagrożenie fizyczne, a jak wiadomo zbliża się połączenie. Dodatkowo Ozzy ma pewne układy z innymi osobami. A Jeff był wolnym strzelcem i jego jedyną sojuszniczką była Michaela, z którą nie wiadomo czy by trzymał. Więc taka osoba mogłaby się przydac po połączeniu. Niestety nikt nie chce podjąc ryzyka i o wykonywaniu wielkich ruchów nie ma mowy. Czegoś więcej spodziewałem się po sezonie z gwiazdami. Może po połączeniu pojawi się ostrzejsza gra,
Teraz najmocniej trzymam kciuki za Hali, Cirie, Sierrę, Andreę i Brada.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S34E06 "What Happened on Exile, Stays on Exile"

Post autor: Davos »

Napisałem długiego posta i mi wszystko wcięło, zanim go wysłałem :/
No to tak w skrócie: odcinek spoko, ale końcówka bardzo nieprzyjemna... To była jedna z najdłuższych i najbardziej emocjonalnych rad, jakie widziałem w Survivor i jednocześnie jedna z najgorszych do oglądania. Szkoda mi było Zeke'a, bo dostał bardzo przykry cios, ale trzeba mu przyznać, że dobrze go zniósł. Varner zachował się bardzo nisko z tym osobistym atakiem i tylko sam Zeke miał prawo zdecydować, czy i kiedy ujawnić takie coś. Ale Varnera mimo wszystko też mi szkoda - zależało mu jak cholera, żeby dalej być w grze i przekroczył granicę, której nie powinien przekraczać, ale potem tego żałował i myślę, że to była szczera skrucha. A skoro na forum była na ten temat bardzo gorąca dyskusja to mogę tylko się domyślać, jaka fala hejtu wylała się na Varnera w USA po emisji tego odcinka... I jeszcze z tego co czytam, stracił pracę. No niefajnie bardzo to wszystko wyszło. Idę o zakład, że Varner po tym odcinku stanie się persona non grata i już go w Survivor nie zobaczę :/ Szkoda, bo lubiłem typa, nawet mimo tego, że czasem najpierw robił, a dopiero potem myślał. Ale serce do tej gry miał duże i widać, że mu zależało, żeby dotrwać chociaż do jury. W tym odcinku najpierw nawiązał bliższą więź z Zeke'm i próbował pozbyć się Ozzy'ego, a gdy to nie wypaliło to poszedł do dziewczyn i próbował je skłócić z Zeke'm i Ozzy'm, sugerując ich bliski sojusz, o którym nie wiedziała Sarah i Andrea. Ruch był dobry i kto wie, jak by to się skończyło, bo Sarah ewidentnie też miała ochotę pozbyć się zagrożenia, jakim był Ozzy. Niestety potem Varner wyskoczył z tym ujawnieniem tajemnicy Zeke'a… Nie wiem, na co on liczył, bo przecież było oczywiste, że takie zagranie obróci się przeciw niemu...
Najgorsze, że pewnie jeszcze poświęcą tej akcji połowę reunion, zamiast przeznaczyć ten czas na dyskusję o grze i strategii :/
Swoją drogą dziwię się, że na celowniku na tej radzie nie był Tai. Przecież on jest dużo bardziej ryzykownym sojusznikiem niż Varner, bo lubi robić przeskoki, a i immunitety wpadają mu zbyt często w ręce i może przez to być zagrożeniem. Varner nie miał już w grze sojuszników więc raczej byłby po mergu lojalny.
Szkoda, że tak się to ostatecznie wszystko skończyło. Gdyby zamiast Varnera pod uwagę do eliminacji byłby brany Tai, Varner by został i nie byłoby tej całej dramy.

Za ten odcinek należą się za to propsy Bradowi - po raz kolejny. Ten jego emocjonalny kryzys i tęsknota za Monicą zwieńczone łzami przysporzyły mu sojuszników w postaci Aubry i Cirie, które stwierdziły, że chcą z nim grać, bo jest szczery. Naprawdę Culpepper jest póki co chyba największym pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu i aż mu życzę, żeby zaszedł daleko. Szkoda, że w tym odcinku nie było u nich rady, bo wolałbym odpadnięcie Michaeli czy Debbie niż Varnera. No ale trudno.
Czas zatem na merge. Trzymam kciuki za Andreę, Troyzana i trochę też za Brada, ale dobrze też życzę Ozzy'emu i Cirie, bo w końcu to legendy Survivor :) Sierra też może być, byle grała trochę aktywniej. No ale obaczym, jak to się potoczy wszystko po mergu.


A, jeszcze w sumie jedna rzecz: W tym temacie przewinęła się informacja, że Richard Hatch przemycił do All Stars zapałki w tyłku! Prawda to? :D Gość jest niemożliwy :D
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości