S34E08 "A Line Drawn in Concrete"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E08 "A Line Drawn in Concrete"

Post autor: ciriefan »

To był chyba najlepszy odcinek do tej pory (poza tym z eliminacją Malcolma). W końcu coś zaczęło się dziać.

Całą tą scenę na zadaniu pewnie uznałbym za słabą, gdyby nie chodziło o Cirie, która dzięki temu dostała tyle air time'u <3 Śmieszy mnie to, że Michaela nie znalazła tej przewagi w grze. Jakoś mam przeczucie, że producenci chcieli podrzucić tą przewagę właśnie dla Cirie - Jeff w wywiadzie dla EW powiedział, że chcieli podrzucić ją osobie uznanej za najsłabszą, a więc nie wybranej do zadania. Jakie były szanse, że to nie będzie Cirie? A no Cirie musiała wylosować pechowy kamień i zostać kapitanem, co się oczywiście stało :( W efekcie przewagę ma Sarah, która miejmy nadzieję, że ją mądrze wykorzysta, albo może i głupio byle na korzyść sojuszu Cirie XD

Sarah postanowiła wykonać duży ruch i zmienić strony, co mnie cieszy, bo nie lubię tego drugiego sojuszu. Niestety celem była Debbie, jedyna osoba w tamtym sojuszu, którą lubiłem. Moja ulubiona scena z odcinka to Aubry pokazująca środkowy palec mówiąc o Debbie.

W grze mamy 3 przewagi i 2 ukryte immunitety. Trochę jest tego za dużo. Mam wrażenie, że twisty mogą zniszczyć tą grę, zwłaszcza że wszystkie HII są w aktualnie mniejszościowym i mniej lubianym przeze mnie sojuszu.

Cirie-Andrea-Michaela - nie miałbym nic przeciwko takiemu final 3.

Cirie - 3 (24)
Sarah - 11 (22)
Zeke - 2 (22)
Tai - 0 (20)
Brad - 2 (17)
Michaela - 0 (16)
Sierra - 3 (16)
Aubry - 1 (11)
Andrea - 2 (10)
Troyzan - 1 (9)

Debbie - 5 (32)

Ozzy - 8, Hali - 9

Jeff - 21, Sandra - 21, JT - 19, Malcolm - 10, Caleb - 7, Tony - 12, Ciera - 3

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

S34E08 "A Line Drawn in Concrete"

Post autor: r&b »

Jack pisze:
30 kwie 2017, 10:11
O ile dobrze pamiętam to legacy advantage Sierry mogło być użyte jedynie na etapie F13 lub F6. Więc w tym przypadku pole manewru jest ograniczone.
No fakt, ciężko w sumie wyczuć, czy jak zostanie ich szóstka, to osoba mająca LA (niekoniecznie Sierra) będzie akurat tego dodatku potrzebować, z tego co ostatnio pamiętam, to nie było użyte w spektakularny sposób.
Jack pisze:
30 kwie 2017, 10:11
W grze nadal są te 3 HII, a wydaje mi się, że może być też czwarty. Nikt nie znalazł immunitetu po połączeniu plemion, a pewnie gdzieś jakiś został ukryty.
Z nagród, to w grze jest jeszcze secret advantage Sary, które dobrze użyte na etapie F7/F6 może zmienić przebieg gry.
No fakt, ogólnie jak weszliśmy w Merge, to jakoś HII straciły na znaczeniu, może dlatego że jeden z posiadaczy ogólnie zniknął ostatnio. Jestem jednak pozytywnej myśli, że Tai jednak wie, że twist z Kaoh Rongu jest nieaktualny i że w sumie fajnie by było jakby go kiedyś użył. Może nadarzy się potrzeba w następnym odcinku (nie wyobrażam sobie Taia na zagrożeniu, ale jego sojuszników to już tak xD).

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

S34E08 "A Line Drawn in Concrete"

Post autor: Veron »

Tai jest totalną amebą w tym sezonie, nawet jak będzie w F3 nikt na niego nie zagłosuje. Każdy go utożsamia z dziwakiem ze stadem drobiu.

Mimo wszystko mam nadzieję, że HII będzie użyte w jakiś oryginalny sposób.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S34E08 "A Line Drawn in Concrete"

Post autor: Saw »

Dobry odcinek, zakończony super radą plemienia. Debbie została ukarana za przesadną pewność siebie. W tych czasach sojusze nie są już tak stałe jak kiedyś i przeskoki zdarzają się co chwilę. Więc wiara że utrzyma się stabilną szóstkę i będzie się po kolei wycinać przeciwny sojusz można włożyć między bajki. Debbie szkoda ze względu na to że swoją osobą ubarwiała sezon.
Sarah wykonała swój duży ruch, za co brawo. Ale czy celowanie akurat w Debbie było słuszne. Skoro Sierra coś wspominała o F3 z nią i Debbie, to ja na jej miejscu wykopałbym Brada. On jest większym zagrożeniem, a Debbie to osoba, którą zawsze można wywalić. No ale Sarah i tak jest dobrze ustawiona. Skacze pomiędzy sojuszami i ma władzę w rękach. Coraz bardziej dostrzegam w niej zwyciężczynię sezonu.
Na plus w tym odcinku pokazała się Aubry. W końcu się przebudziła i wzięła sprawy w swoje ręce. Nie dała się zmanipulować Debbie i nie nabrała się na jej gierki. Miała swój udział w przeciągnięciu Sarah na swoją stronę. No i to pokazanie faka za plecami Debbie było epickie.
Fajnie że Cirie i Andrea się utrzymały w grze, bo sytuacja robiła się coraz bardziej nieciekawa. Ta cała akcja z Cirie podczas zadania mi się nie podobała. No cholerę jakieś motywacyjne pierdoły i przekonywanie kogoś do skończenia zadania. Przykry to był obrazek. Cirie nie dała rady i miała chyba naprawdę dosyć wszystkiego, a tu wyskakuje Jeff robi tą szopkę. Nie było to potrzebne.
Mam bekę z Michaeli, która nie widziała przewagi leżącej koło nogi. Dziewczyna jest naprawdę kiepska i chyba jedyną rzeczą którą próbuje się wyróżnić, to jest zachowanie na radach (tym razem żarła kokos tak jakby to był popcorn). Socjalnie ona musi być tragiczna, skoro za samo irytowanie chcą ją wywalić. Nie wiem czy ktoś na tyle się zmusi by ją zawlec do finału.
Zeke chyba zrozumiał jaką debilną decyzję podjął w ostatnim odcinku. Teraz z podkulonym ogonem musiał wrócić do starego sojuszu i musi siedzieć cicho, jak chce przetrwać. Tak to jest jak ktoś ma obsesje na punkcie wykonywania ruchów i ma dupie więzi zawiązane od początku gry. Myślał że będzie sobie hasał do woli, a tu utknął w grupie z obrazonymi na niego ludźmi.
Troyzan to chyba będzie idealny kandydat na rywala finałowego. Robi za numerek w sojuszu i nie ma żadnej inicjatywy na samodzielną grę. Przeczuwam że kazdy będzie chciał go zaciągnąć do F3.
Cieszy fakt że Tai'a jest tak mało. Oby tak do końca.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S34E08 "A Line Drawn in Concrete"

Post autor: Davos »

Uff, Andrea ocalała :) Już się bałem, że poleci, gdy sojusz Sierry wziął ją na cel, na szczęście jednak Sarah ostatecznie zdecydowała się zrobić ruch. I bardzo dobrze, bo w sojuszu Sierry nikt się z nią nie liczył i tkwienie z nimi nie byłoby dla niej korzystne. Niby Sierra obiecywała jej finał wspólnie z Debbie, ale sama Debbie nie była zbyt chętna do współpracy i jeszcze próbowała napuścić Aubry na Sarah. Debbie mi nie szkoda, co prawda miała w tym sezonie przebłyski dobrej gry, ale też mocno świrowała, a poza tym zdecydowanie bardziej wolałem jej odpadnięcie niż eliminację Andrei ;) No i też była zbyt pewna siebie, a nawet arogancka. A to się prędzej czy później mści w tym programie.
Nad Sarah pracowało kilka osób i tu na pewno plus dla Cirie, Andrei i Aubry. A sama Sarah gra dużo lepiej niż w jej pierwszym sezonie i widać, że wyciągnęła wnioski z poprzednich błędów. Do tego jeszcze wykazała się spostrzegawczością i znalazła podczas zadania przewagę. Ale i tak nadal dziewczyna nie wzbudza we mnie sympatii, choć jej edit coraz bardziej zaczyna wskazywać, że ona wygra ten sezon...
Michaela za to gra fatalnie. Nie dość, że przeoczyła wskazówką, którą miała kilka cm od nogi to jeszcze socjal ma taki, że każdy by ją najchętniej wykopał. Ona tam musi naprawdę działać ludziom na nerwy, że aż taką niechęcią do niej pałają.

Teoretycznie teraz to sojusz Andrei jest górą, ale nie będę się jeszcze cieszyć, bo już po zapowiedzi widać, że w kolejnym odcinku zacznie się nowe mieszanie. Ech Zeke i ta jego gra po swojemu :/ Chciałbym, żeby szybko odpadł, zanim do reszty schrzani grę Andrei.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34: Game Changers”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości