Survivor 26 - Spekulacje

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

madź chyba każdy z nas wybrałby inny cast :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Powiedzmy sobie szczerze, że Cochran miał w swojej edycji proporcję szczęścia do rozumu mniej więcej 100:1, więc wątpię, żeby coś takiego miało się powtórzyć. Najprawdopodobniej wyleci na początku przez osłabianie grupy w zadaniach i plany edytorów w postaci 20 konf na odcinek legną ku naszej uldze w gruzach. Potem załamie się, zamknie w sobie i połknie kluczyk, dzięki czemu nie wystąpi nigdy więcej i będziemy mieli z nim spokój.

Gorzej Brandon, bo mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na świetny pomysł, że z kimś tak strasznym byłoby dobrze być w finale i nie będą go za sobą ciągnąć przez całą edycję. To by zniszczyło sezon. Może jest jednak nadzieja, że takie np Corinne i Brenda go zmiażdżą jeszcze na etapie plemiennym, bo nie sądzę, żeby było im łatwo z nim wytrzymać. A i sam Brandon pewnie zobaczy w Corinne szatana i jej się narazi.

Ciekaw jestem nawiasem mówiąc, jak Corinne i Brenda się dogadają. Widzę dwie drogi - albo ścisły sojusz, albo wielka wojna.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Co do Cochrana - głupi ma zawsze szczęście. Niech się okaże, że jego grupa wygra pierwszy immunitet, potem napatoczy się ktoś kto będzie bardziej wkurzał bardziej niż on jak np. Phillip, a to może jakiś zapłakany fan zdecyduje się zrezygnować, bo będzie za mokro/za twardo/za strasznie, albo ktoś złamie rękę/nogę/kark i ewakuują, być może dojdzie do przemieszania i znowu ktoś będzie używał go jako głosu i dojdzie w ten sposób do połączenia, a potem raczej będzie ignorowany do top 5.

Jestem tylko ciekawy, kiedy planują powrót wyspy wygnańców.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Jak Phillip wroci , to mam nadziejej , ze wygra . Gosc ma zajebisty dystans do siebie .
Kazdy jego wywiad i leje ze smiechu . I do tego strateg bardzo dobry .

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Czytałem na sucks, że..

Uwaga, spoiler!
Podobno zamiast Malcolm'a mieli wziąć Pete'a, ale ostatecznie wzięli Malcolm'a.

Guest

Post autor: Guest »

Dla mnie ten cast to jaka¶ kompletna klapa. Dawn? Brandon?? Phillip??? Cochran???? Malcolm????? Tak jak ju¿ kto¶ napisa³ - nadzieja w fanach.

Wola³bym kolejne Heroes vs. Villains lub All-Stars szczerze powiedziawszy. Dlaczego nie wziêli np., Erinn z Tocantins? Kogo¶ z Guatemala, The Amazon czy choæby Samoa te¿ mogli wzi±æ.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No dobrze, ale na ile ten cast jest według Was pewny? Bo ja znalazłem tylko typowania osób na podstawie aktywności w sieci.

Więc może jest jeszcze nadzieja, przynajmniej na to, że nie będzie Brandona:D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Te spojlery są chyba od osoby, która dała spojlery co do castu sezonu 25 i spojlery też związane z kolejnością odpadnia, które się sprawdziły, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że to się sprawdzi :)

Norbi
2nd voted out
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Norbi »

Wybór faworytów do tej edycji fatalny, jedynie z wyboru Brendy i Andrei u pań i Philippa i Malcolma u panów się ciesze. O ile pozostałe panie jakoś zdzierżę to kompletnie nie mam pojęcia czym zasłużyli sobie na udział w programie: Brandon- fanatyk religijny do tego straszny naiwniak, założę się że gdyby nie jego nazwisko to by nie dostał drugiej szansy, przysięgam wam że jak zobaczę jeszcze raz te jego modlitwy z SP to już nie obejrzę ani jednego odcinka tego sezonu, Cochran- kolejny wybór którego nie rozumiem, no chyba że zdrada i popsucie sobie gry to wystarczający powód by stać się ulubieńcem, i na koniec Erik czyli najgłupszy gracz w historii, mam nadzieję że od czasów Mikronezji trochę zmądrzał.

Tak więc wszystkie swoje nadzieje pokładam w fanach, mam nadzieję że będą oni lepsi niż ci w Mikronezji, inaczej czeka nas najsłabszy sezon w historii.

bushmaster

Post autor: bushmaster »

Raczej kiepsko to wygl±da. Za wieloma z Favsow nie przepadam, ale rozumiem decyzjê producentów - Brandon czy Philip budz± emocje i mog± zapewniæ ogladalno¶æ.

Natomiast nie mam pojecia, co sta³o za wyborem Erika, Dawn czy Andrei. Byæ mo¿e przespa³em ich sezony, ale wydaje mi siê, ¿e nic wielkiego nie pokazali.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Latam sobie po sieci w poszukiwaniu jakichś informacji o fanach w stylu "prawdopodobni uczestnicy", ale póki co cisza:/ Dziwne, że nic jeszcze nie wyciekło, skoro kręcili już spory czas temu. No, chyba, że ktoś z Was coś wygrzebał?

W tamtym roku, wiedzieliśmy już o tej porze znacznie więcej o One World.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Póki co mam tylko to:
http://www.truedorktimes.com/s26/survivometer26.htm

I na dole są "zdjęcia" fanów..

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Źródło, które podało spojlery do 25, podało skład castu. Wygląda jednak na to, że CBS zabronił im dodawać się na twitterze, facebooku itp. (praktycznie w ten sposób fani doszli do tego, kto będzie w 25) i nie da się ich wyśledzić w ten sposób. Dzisiaj też jakaś osoba pisała, że przestaje szukać, bo za 2 tygodnie i tak będzie oficjalnie podany cast, więc woli poczekać niż się wysilać :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No to nam też zostaje poczekać:) Dobrze, że w sumie niedługo.

Haha no ja też widziałem właśnie te "zdjęcia" o których Bartosh piszesz. "Female n00b1" jest taka śliczna xD A "Male n00b2" to może po prostu Phillip.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

z jednego nie mogę:
Franczeskła: "Phillip's biggest fan"
Przy okazji nigdy wcześniej nie zwróciłem uwagi na wiek Fran - wyglądała mi na dużo młodszą

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości