Survivor 26 - Spekulacje

ODPOWIEDZ
Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Survivor 26 - Spekulacje

Post autor: Vogue. »

Wszelkie spekulacje dotyczące 26go sezonu "Survivor", który wyemitowany zostanie najprawdopodobniej wiosną 2013 roku.
Bartosh pisze:A! 26 sezon również będzie na Filipinach i ma być on sezonem All-Stars. (nie wiem czy tego już gdzieś nie pisałem.)
No chyba coś mnie trafi. Mogliby chociaż zrobić teraz normalny sezon a potem All-stars, albo zaczekać z AS do 27 sezonu (bo pewnie takowy powstanie XD).
I Bartosh masz rację, ten sezon był świetny, co pokazało, że nie potrzeba żadnych powrotów pseudo graczy.
I niech mi tylko w 26 spróbują powrócić kogoś kto grał już dwa razy to nie ręczę za siebie XD. Pewnie to będzie second chance.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Co do 26 to nie obraziłbym się na powrót:
Troyzana, Kat, Jonasa, Jima, Andrei, Davida z ostatnich sezonów.

Tylko aby nie wrócił Colton i Karaluch bo mnie trafi.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

nikt nigdzie nie napisał że to all stars, poza Bartoshem xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Survivor 26 - Spekulacje

Post autor: Jack »

Vogue. pisze:No chyba coś mnie trafi. Mogliby chociaż zrobić teraz normalny sezon a potem All-stars, albo zaczekać z AS do 27 sezonu (bo pewnie takowy powstanie XD).

I niech mi tylko w 26 spróbują powrócić kogoś kto grał już dwa razy to nie ręczę za siebie XD. Pewnie to będzie second chance.
Też wydaje mi się, że to w końcu będzie ten second chance - bo po co mają się trudzić i wymyślać coś oryginalniejszego.
Siłą napędową s.26 będzie albo powrót graczy znanych z poprzednich edycji albo jakiś twist - bo nazwa edycji musi jakoś wiązać z tym co dzieje się w grze. A przecież dwóch edycji nie nazwą jako "Survivor: Philippines"

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

second chance to prawie nie jak all stars : P a może być ciekawie ; )

a skąd w sumie macie info o tym że 26 ma być all stars ?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To właściwie są spekulacje :)
Pod koniec maja prawdopodobnie rozpocznie się filmowanie sezonu 26 i wtedy będzie wiadomo coś więcej.
@Stach, coś trzeba wymyślić, żeby dać jakąś sensowną nazwę. A nie wydaje mi się, że producentów stać na jakiś wielki nowy twist, który może stać się motywem przewodnim sezonu jak np. "Redemption Island".

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O tym, że ma być all-stars, powiedziała jakaś osoba od spojlerów, która chyba już kiedyś spojlerowała i jest sprawdzona (pracuje w produkcji chyba). Wg tej osoby nic nie jest pewne, bo było kilka innych pomysłów, ale ostatecznie je zmieniono, ale jest jakiś pomysł, że ma być coś a la fans vs favorites, taką wersję słyszałem. Może właśnie ci, którzy odpadli przed mergem kontra weterani?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Jestem za second chance, ale tylko jeśli wezmą jakieś sensowne osoby, bo duża część zawodników po prostu na to zasługiwała, żeby odpaść przed mergem. Ale myślę, że z tylu edycji powinno udać się ułożyć niezły cast.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jeżeli mieli by robić all stars 2 to z kimś normalnym a jeżeli sc to wiele ciekawych charakterów znajdzie się które odpadły przez połączeniem :)

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Myślę, że co do 26 sezonu są trzy opcje:
- albo second chance,
- albo all-stars znów ale z jakąś nową przewodnią,
- albo wymyślą jakiś nowy, porządny twist. Tzn. mam nadzieję, że porządny.

Coś z tym 26 sezonem musi być, bo przecież nie nazwą 26 sezonu -
Survivor: Filipiny 2.. ;P

Zobaczymy. Najpierw czekajmy na 25 sezon, haha. ;D

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Gdyby nie te głupie cięcia w budżecie to program nie traciłby na wartości - w konsekwencji czego aż tak oglądalność by nie spadała. Zawsze ta lokalizacja - co sezon inna - przyciągała widzów a tu już od trzech lat lokalizacja zmienia się co rok.. a nawet nie bo ta głupis samoa się ciągle przeplata. No ale trzymam kciuki, szczególnie za ciekawy powrót Mike'a :>

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Mi się wydaję, ze na oglądalność raczej nie ma za wielkiego wpływu lokalizacja... mało kto w ogóle by się zorientował czy to Samoa czy Tajlandia czy Vanuatu czy Palau... itp. itd. gdyby nie było o tym mowy. Faktyczna różnica to może czy cos się odbywa w Afryce czy Amazonii, ale jak jest nad wodą, świeci słońce itp. to różnica prawie żadna.


Moim zdaniem jedną z głównych przyczyn niskiej oglądalności, jest internet, nie trzeba oglądać już odcinków w TV, można spokojnie LEGALNIE oglądać pełne odcinki na stronie stacji telewizyjnych, tutaj akurat CBS. (ale dotyczy to wszystkich programów w TV). Jeżeli ktoś akurat nie może oglądać TV w środę wieczorem to sobie włączy neta kiedy będzie miał czas i oglądnie.

Inna sprawa, że po pewnym czasie się wszytko nudzi, kiedyś była olbrzymia oglądalność, bo było to coś nowego, teraz widzami Survivor, są zapaleni fani. Przeciętni widzowie, za pewne wolą sobie w tym czasie pooglądać coś świeżego, bardziej na czasie, a nie 24 sezon czegoś co za każdym razem jest takie samo, dwa razy w roku od 12 lat.

I nie wiem jak by producenci stawali na głowie, to żeby oglądalność jakoś znacząco wzrosła to chyba musieliby zrobić przerwę kilku letnią i zrobić wielki come back. Co oczywiście mi się raczej nie podoba : P

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Czy ja wiem czy przerwa pomoże? Zrobili tak z Fear Factory i chyba jakieś super oglądalności nie mieli.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Pierwsze odcinki nowego "Fear Factor" miały wielu widzów. Ale NBC robiła dość długie przerwy i nie zdecydowała się wyemitować wszystkich odcinków.
A jeżeli chodzi o tą oglądalność. Macie rację z tym Internetem i w ogóle. Ale ponad milion widzów to już coś. Tylu widzów nie traci się bez przyczyny. Sądzę, że ciekawy twist mógłby przyciągnąć starych nowych widzów. Jest wiele programów, które już prawie zdejmowano z anteny, jednak zostały i zdobyły nową widownię.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

No ale oglądanie w internecie na stronie stacji chyba też mogą jakoś sprawdzić...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości