Survivor 26 - Spekulacje

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Dwa tygodnie to nie tak dużo. Poczekamy.
Jak ktoś by nie widział, to jest już CBS reality w Polsce i w lutym możliwe, że Survivor 26 będzie można oglądać w TV, ja mam CBS reality i mam nadzieję, że w lutym coś będzie, bo póki co są same programy typu "Nastolatki i coś tam", "Ciąże nastolatek" i inne reality z udziałem otyłych osób, nastolatek itp.

Karolina
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Karolina »

Bartosh pisze: Jak ktoś by nie widział, to jest już CBS reality w Polsce i w lutym możliwe, że Survivor 26 będzie można oglądać w TV, ja mam CBS reality i mam nadzieję, że w lutym coś będzie
Raczej nie nastawiaj się na Survivora, bo wątpię, że będzie on na tym kanale puszczony. W dodatku będą to premierowe odcinki, które są zdecydowanie za drogie dla Polski :wink:
Bartosh pisze:bo póki co są same programy typu "Nastolatki i coś tam", "Ciąże nastolatek" i inne reality z udziałem otyłych osób, nastolatek itp.
A to nie na MTV puszczają? Na CBS reality to chyba były inne programy, z tego co pamiętam to jacyś ratownicy na plaży tam biegali, a tych nie kojarzę, ale mogę się mylić.

Ty ten kanał masz po polsku czy angielsku?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Karolina ma rację. Ten cały "CBS" (to CBS tylko z nazwy, oni mają w tej spółce chyba z 20% udziałów, ale dają nazwę) to pomyłka roku :) W kółko te same seriale/programy. A na CBS Reality jedynie Sędzię Judy da się oglądać ;p Survivoru raczej tam nie będzie. Jedynie America's Next Top Model na CBS... Drama.

A cast do Survivor 26 pewnie ogłoszą za 3 tygodnie gdzieś.

Karolina
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Karolina »

Ten CBS Reality to o ile dobrze pamiętam kiedyś nazywał się Zone Reality, to rzeczywiście nic ciekawego tam chyba nie było, bo po prostu Polska jest za biedna żeby wykupić licencje na dobre programy, więc o Survivorze nie ma mowy, ale może za 10 lat :wink:
Ja muszę zobaczyć czy przypadkiem u mnie nie mam tego CBSa amerykańskiego, bo wtedy bym mogła oglądać na bieżąco.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Mam po polsku.
Tak też myślałem, że nie będzie Survivor.
Trudno, będzie trzeba oglądać w internecie, a na dużym ekranie Survivor wygląda niesamowicie.

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: Sa!nt »

Trudno, będzie trzeba oglądać w internecie, a na dużym ekranie Survivor wygląda niesamowicie.
Ściągnąć w jakości 720p nagrać na pendrive i odtworzyć na telewizorze :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »


bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

A tu już są filmiki (część bynajmniej) i są dodawane w tej chwili, więc niedługo się powinny wszystkie pojawić.

http://www.youtube.com/channel/UCoyjZRm ... &flow=grid
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Chciałem dziś usnąć o ludzkiej godzinie, a tu nagle cast xD Mówi się trudno.

Fani zrobili na mnie w większości pozytywne wrażenie. Aż się dziwię, że jest tak dobrze. Wszyscy wydają się ciekawi, z charakterem albo przynajmniej neutralni. Nie ma w każdym razie ani jednej osoby, która by mnie zniechęciła od pierwszego wejrzenia. Tak najbardziej na plus to chyba Julia, Reynold, Allie, Edward... Oby więc pierwsze wrażenia okazały się słuszne, bo trzeba jakoś zrekompensować obecność Brandona.

A jak to w końcu będzie z podziałem na plemiona? Mieli być wymieszani;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale jednak chyba pierwotnie wymieszani nie będą, bo jest "Fans vs Favorites" i na zdjęciach są przedstawiani jako plemię fanów i plemię faworytów.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Nie wiem, czy już gdzieś pojawił się ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=ZbZb-uYo2hw

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jack pisze:Ale jednak chyba pierwotnie wymieszani nie będą,
W takim razie mam nadzieję, że Corinne i Brenda wypieprzą Brandona przy pierwszej okazji;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

http://www.youtube.com/watch?v=39gkxJL3Wic - wywiad z Malcolmem po zakończeniu Philippines. Mówi tu parę słów o Fans vs Favorites i jeśli ktoś jest dobrym słuchaczem to usłyszy coś ciekawego w 3:36 - 4:05. :wink:

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

A jaki to ma związek z Survivor 26? Bo nie widzę.
Obrazek

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jutro w stanach będzie tradycyjnie już Tv Guide Preview do tego sezonu, które poprowadzi Lisa :roll:

Pojawiły się też filmiki zatytułowane "Memorable moments" każdego z uczestników: http://www.youtube.com/user/SurvivorVideosCBS
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 26 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość