Katie Collins

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Katie Collins

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Katie Collins (25)
Plemię: Członkowie rodzin
Związek z towarzyszącym mu graczem: córka Tiny
Miejsce zamieszkania: New York, N.Y.
Zawód: specjalistka od funduszy społecznych
Osobisy powód do dumy: Zdobycie tysięcy dolarów z American Lung Association za wejście na 55 piętro w Penn Plaza.
Życiowa inspiracja: Anais Nin była silną, niezależną kobietą, która przetarła szlaki dla kobiet pisarek, zwłaszcza tych poruszających tematy seksualności. Była tygrysicą zjadającą mężczyzn.
Hobbies: joga, gra na ukulele i banjolele, wspinaczka i żeglarstwo
Irytują mnie: błędna gramatyka i kiepskie maniery
3 słowa, którymi się opiszesz: kreatywna, zabawna, pełna energii
Gdybyś mógł zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było I dlaczego: moje ukulele, talia kart, aparat
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Mam to samo DNA co moja matka, która grała w sezonie 2, więc to z nią utożsamiam się najbardziej. Utożsamiam się też z Whitney Duncan, bo była mądra, pochodziła z południa i była muzykiem.
Powód bycia w Survivorze: Zdobycie tytułu sole survivor byłoby dużym osiągnięciem. Osiągnięcie tego razem z moją mamą byłoby super.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Z pewnością nigdy się nie poddaję, a ostatni ocalały musi zasłużyć sobie na ten tytuł. Mam zamiar to zrobić. Nadszedł czas, by grać nieczysto.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Jestem ogromnie kreatywna i to przenosi się na wszystko, co robię – gotowanie, gry i strategie, które sprawią, że moja drużyna i ja zawsze będziemy kilka kroków naprzód przed innymi.
Co dla ciebie oznacza gra z członkiem rodziny: Moja mam to najbardziej niesamowita osoba, jaką znam. Granie z nią w Survivor z pewnością będzie naszym najlepszym wspólnym doświadczeniem. Nie mogę się doczekać momentu, w którym będę z nią rywalizować, z tą wspaniałą kobietą jako jej córka i najlepsza przyjaciółka. To jest zaszczyt.

Meet the cast: http://www.cbs.com/shows/survivor/video ... and-katie/

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

W pierwszym promo wypadła strasznie, niczym nastolatka siedząca skrępowana przy stole pełnym pijanych wujków. Ale w tym tutaj jest już lepiej - widać, że ma jednak coś do powiedzenia. Wyczuwam też zadatki na czarny charakter;p

Nie wnikam, czym jest banjolele, ale dobrze, że ma dziewczyna pasję;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Moim zdaniem zapowiada się fajnie. W filmiku wypadła całkiem znośnie, odpowiedzi z ankiety mi się podobają, jest jakaś taka sympatyczna po prostu. Zobaczymy czy będzie grała nieczysto, chętnie to zobaczę. Minus za fotkę, bo ma na niej jakieś koślawe piersi, ale ogólnie oceniam ją na plus.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości