Ciera Eastin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ciera Eastin

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Ciera Eastin (24)
Plemię: Członkowie rodzin
Związek z towarzyszącym mu graczem: córka Laury
Miejsce zamieszkania: Salem, Ore.
Zawód: studentka kosmetologii
Osobisty powód do dumy: Pomimo faktu, że zaszłam w ciążę w wieku 17 lat, jestem najbardziej dumna z tego, że skończyłam liceum, pracowałam w 3 miejscach naraz, by wesprzeć moją córkę, a teraz jestem szczęśliwą mężatką z dwójką ślicznych dzieci.
Życiowa inspiracja: To proste. Mój tata. To najlepszy człowiek, jakiego znam. Każdy, kto go pozna, uwielbia go. Jest uprzejmy, troskliwy, mądry i jest moim największym fanem. Zawsze mnie wspiera, nawet wtedy, gdy mama jest na mnie zła.
Hobbies: śpiew, karaoke, jazda po wydmach, camping
Irytują mnie: Ludzie niekompetentni, wolno poruszający się i negatywnie nastawieni, którzy tylko mnie dołują.
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiąca rywalizację, towarzyska i sarkastyczna
Gdybyś mógł zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było I dlaczego: Zdjęcie rodziny, żebym o niej pamiętała i mogła się nią pochwalić innym. Biblię, która da mi siłę. Pamiętnik albo aparat, by uwiecznić moją wspaniałą przygodę.
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Laura Morett, bo nauczyła mnie wszystkiego, co wiem. Obie też mamy waleczną naturę.
Powód bycia w Survivorze: Chcę pokonać moją mamę. Kocham ją, ale trzeba mieć twardą skórę w mojej rodzinie. Ktoś musi pokazać mojej mamie, kto w tej rodzinie jest prawdziwym Survivorem.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Jestem małą słodką dziewczynką, która z wszystkimi się dogaduje, poprawia humor. To wszystko jest na zewnątrz, a wewnątrz jestem 10 kroków przed tobą i kalkuluję twoją śmierć w tej grze. Powiem ci to, co chcesz usłyszeć. Skłamię ci prosto w twarz. Nie będziesz się tego spodziewać, bo jestem taka słodka i urocza.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Będę miała odpowiednie nastawienie. Nie dąsam się ani nie narzekam. Jestem waleczną rywalką. Będę świetna wokół obozu, bo jestem zaradna i kreatywna. Ciężko pracuję. Lubię się wygłupiać i dobrze się bawić, czym polepszę innym humor. Jestem świetna do tej gry.
Co dla ciebie oznacza gra z członkiem rodziny: To dla mnie wiele znaczy, że mogę zagrać w tę grę z moją mamą. Naprawdę rozumiem to, przez co moja mama musiała przejść. Chciałabym też jej pokazać, że potrafię przetrwać i robić różne rzeczy sama. I nie tylko potrafię je zrobić, ale umiem zrobić je jeszcze lepiej niż ona.

Meet the cast: http://www.cbs.com/shows/survivor/video ... nd-cierra/

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Z jednej strony fajnie, że chce grać ostro, udając słodziutką. Byle nie była jakąś fanatyczką religijną, bo tekst o Biblii mnie trochę przeraził, a tego typu ludzie w Survivor są wybitnie irytujący.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

prędzej będzie naczelną płaczką xd już w filmiku z wywiadu dla EW płacze xd

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ale i tak jest jedną z dwóch najseksowniejszych kobiet tej edycji. Reszta nieważna.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na razie wygląda, jakby ktoś za nią napisał tę autoprezentację, bo dziewczyna z filmiku robi wrażenie jakby była w programie z powodu jakiegoś przegranego zakładu. A z tą Biblią mi też włączył się alert;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Kocham jej twarzyczkę <3
Kojarzy mi się z mieszaniną jej mamy z Parvati...
Taka niby słodka, a może okazać się ostra. Oby zaszła daleko.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nie podoba mi się jej ankieta, foto jest tragiczne moim zdaniem, bo wygląda na nim jakoś sztucznie i wrednie (ale tak wrednie w negatywnym sensie :D). Na filmiku wypadła może ciut lepiej, choć mało tam mówi, bo ciągle mamuśka ją wyręcza. Sprawiła kiepskie pierwsze wrażenie i póki co jest u mnie na minusie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości