Survivor 27 - Spekulacje/Mo¿liwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 27 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Spekulacje nt. 27go sezonu "Survivor", który będzie filmowany już w kwietniu 2013.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Czyli to już oficjalne-oficjalne? Nareszcie, bo niepokoił mnie już trochę brak informacji na ten temat (a przynajmniej ja nic nie znalazłem), poza tym, że Jeff ma poprowadzić, ale jednocześnie pisali wtedy że oficjalnie program nie został jeszcze przedłużony:P

Mam nadzieję, że teraz dla odmiany nie osiądą na wieczność na Filipinach. Ani oczywiście że nie wrócą na Samoa;p

Najchętniej widziałbym ich w lokalizacji typu Japonia. Albo znów w którymś z państw afrykańskich.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

tombak90 pisze:Najchętniej widziałbym ich w lokalizacji typu Japonia. Albo znów w którymś z państw afrykańskich.
Ja bym chętnie widziała ich w końcu z dala od morza, bo jeśli dobrze kojarzę to ostatni sezon z taką lokalizacją to było Tocantins, a zawsze odmiana jest dobra. Coś w stylu The Amazon, Gabon, Tocantins, China byłoby super :))). Ale pewnie znowu padnie na jakieś wyspy.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Tocantins jako lokalizacja była genialna, więc jakby byli w czymkolwiek innym niż oceania, to by było ciekawie. Gabon też był świetny. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oficjalnie to nie było wiadomości prasowej od CBS, że przedłużyli Survivor, jednak strona castingowa podaje, że sezon 27 i 28 kręcone będą od kwietnia do sierpnia 2013 roku.

Zgadza się, Jeff przedłużył umowę na Survivor 27 i 28 i zostaje współproducentem i prowadzącym.

I wydaje mi się, że znowu wybiorą jakiś kraj Oceanii i pewnie znowu to Samoa, bo jak gdzieś czytałem to dla nich najlepsza lokalizacja ze wszystkich do tej pory (Chodzi o koszty, infrastrukturę itd.). Kiedyś mówiło się o realizacji dwóch edycji na Tonga.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Ale na Tonga nie zrobili, bo im za drogo wyszło. ;P Już wolałbym wszystko tylko nie Samoę, gdyby to lepiej rozłożyli to by było dobrze, ale te sezony na Samoa mają zbyt krótkie odstępy czasowe przez co nie można "odpocząć" od tej lokalizacji.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Myślę, że teraz nas zaskoczą i dla odmiany będą to Survivor: Upolu jako 27 i potem Survivor: Savaii jako 28 sezon :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Początkowo chcieli zrobić sezon 27 w Tanzanii, ale się nie udało. Właśnie próba pozyskania zgody na kręcenie tam wywołała skandal, do internetu wyciekło pismo, w którym CBS prosił o udostępnienie tych terenów tylko na 3 tygodnie...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Oficjalnie: Survivor przedłużony na sezon 2013/2014

http://www.cbs.com/shows/survivor/news/1000500/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oficjalnie potwierdzono wczoraj, ale było wiadomo wcześniej, że powstaną przynajmniej te 2 następne edycje, bo za około 2 tygodnie rozpoczynają się już zdjęcia do Survivor 27. Nadal nie wiadomo gdzie będzie filmowana ta edycja.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2664
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No nareszcie, bo już miałem coraz gorsze przeczucia. Teraz niech się jeszcze okaże, że nie wracają do Samoa ani na Filipiny.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Najnowsze plotki to jakaś masakra. Wg nich sezon 27 to favorites vs członkowie ich rodzin... Oby to były tylko plotki, bo o tak idiotycznym twiście chyba nigdy nie słyszałem.


http://www.realityblurred.com/realitytv ... s-families

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Daliby sobie spokój z jakimkolwiek przywracaniem starych graczy na jakiś czas, niech ci nowi 'favorites' się pojawią...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Russell krytykuje na twitterze twist z rodzinami. http://www.realityblurred.com/realitytv ... z-reaction

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

To jakiś spóźniony żart z okazji 1 kwietnia? Favorites mówię stanowcze nie. Dość ich było w ostatnich sezonach.

btw. jakiś czas temu zażartowałem sobie, że niedługo zrobią wersję Hantz vs. reszta i chyba właśnie do tego dążą.
Wystąpią Fairplay i jego babcia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości