Survivor 27 - Spekulacje/Mo¿liwi uczestnicy

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ten sezon zapowiada się na coraz większą masakrę. Gdy pojawiły się pogłoski o powrocie RI, to zastanawiałem się, jak chcą to zrobić w 20-osobowym sezonie (musiałaby być aż 4 odcinki z podwójną eliminacją). W tej chwili główna plotka jest taka, że przez pierwsze 2 odcinki gracze grają w parach z rodziną i też odpadają w parach.... Oby to nie była prawda.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Jezu, Survivor upada. ._.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Omg... To NAPRAWDĘ mówi się o powrocie RI? :O Myślałem, że akurat jeśli o RI chodzi, to tylko my sobie tak gadamy czy powinno wrócić czy nie:p

Odpadanie w parach? Bez komentarza. Muszę przyznać, że zacząłem już się godzić z myślą o twiście z loved-onesami i próbowałem szukać na siłę plusów tego pomysłu żeby się nie zniechęcić. Ale kolejna porcja "rewelacji" mnie przeraża. Jeff zabije ten program.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Beznadzieja, naprawdę beznadzieja. Kto wybierał tych ludzi? Jedynie Kat lubię, no i Tina może być. Reszta to jakaś porażka. A Rupert to już całkiem, czego on tam szuka? On nie potrafi grać, wcale. Nie było innych ludzi? Ciekawszych, fajniejszych? Co do Coltona i jego chłopaka, to mam to gdzieś :) nie mam nic do innej orientacji. Tylko problem jest taki, że ja go nie lubię jako człowieka. Bo po orientacji nie oceniam oczywiście. Ale może zmienił się i teraz ma inne podejście do ludzi. Co do miziana się to wątpię. To nie jest program o tematyce erotycznej, więc bez przesady :)
Jakoś przez tyle edycji żadna para hetero się nie miziała. No może lekko...więc wątpię, żeby ta para homo się miziała. To nie tego typu program i nie takie założenie jego. Mam nadzieje, że Rupert wyleci pierwszy...

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja też nic nie mam do innych orientacji, dopóki ktoś nie zachowuje się jak Colton. Moim zdaniem, jest znaczna różnica między byciem homoseksualistą (Richard, Todd), a słowem na "p", które uosabia Coltona. I mam obawy, że właśnie ten ostatni typ będzie promowany w programie, no chyba, że ten jego partner jest od niego mądrzejszy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Dlaczego rozmawiacie sobie w w spoilerach?
Ale może zmienił się i teraz ma inne podejście do ludzi.
Ludzie bardzo rzadko się zmieniają. Z resztą, gdyby w jakikolwiek sposób żałował, czy przejął się swoim pierwszym wystąpieniem w Survior okazałby to na Reunion.
Co do miziana się to wątpię. To nie jest program o tematyce erotycznej, więc bez przesady
Problem w tym, że dotąd w żadnej edycji nie było osób, które łączyłyby jakieś bliższe relacje.
Moim zdaniem, jest znaczna różnica między byciem homoseksualistą (Richard, Todd), a słowem na "p", które uosabia Coltona.
This.
no chyba, że ten jego partner jest od niego mądrzejszy.
I byłby z Coltonem? :D
Ogólnie uważam, że przywracanie Coltona jest bardzo złym ruchem ze strony produkcji. Podobnie jak było z Brandonem. Mam nadzieję, że Colton już siedzi na RI lub w obozie ekipy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W tym temacie możecie porozmawiać sobie o potencjalnych uczestnikach, Temat "spoilery" to taki ogólny zbiór informacji odnośnie uczestników i ich miejsc.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Podobno RC została zastąpiona przez... Candice i jej męża. Już widzę jak się wszyscy cieszycie :D

Staram się aktualizować co jakiś czas spoilery i po więcej informacji zapraszam tam. (Znajdują się tam też informacje na temat miejsc uczestników)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja tam lubię Candice ;d

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Podobno RC została zastąpiona przez... Candice i jej męża. Już widzę jak się wszyscy cieszycie
O Boże... Przecież ona jest jak Rupert. Zawsze się gdzieś wkręci i dotrwa do połączenia.
Heh, zdradzi swoich, a potem będzie miała pretensje do reszty świata. :P

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To już wolę RC. Miałaby więcej do udowodnienia, a Candice, z tego, co wiem, miała już szansę. Co prawda nie widziałem jeszcze jej drugiego sezonu, ale w Cook Islands jej nie cierpiałem ;p
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Jack pisze:Podobno RC została zastąpiona przez... Candice i jej męża. Już widzę jak się wszyscy cieszycie :D
Ja tam się cieszę, za RC jakoś specjalnie nie przepadałam, żadna z nich nie grała wybitnie, więc taka zamiana mi nie przeszkadza :D.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Jack pisze:Podobno RC została zastąpiona przez... Candice i jej męża.
A to nie zaburza formuły edycji? W końcu RC i ojciec byli połączeni krwią, a Candice i mąż wodą (lols, jak to brzmi :D).

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Widocznie Survivor woli się nie wgłębiać na jakie sposoby łączą się Candice i jej mąż...
A na serio, to słuszna uwaga, może więc powrót Candice to tylko plota. I w ogóle może ta cała lista zmieni się jeszcze pięć razy do września;p Chociaż nie wiem, czy bym tego chciał, bo coś mi mówi, że w takim wypadku mogłoby być już tylko gorzej...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Umbastyczny pisze:
Jack pisze:Podobno RC została zastąpiona przez... Candice i jej męża.
A to nie zaburza formuły edycji? W końcu RC i ojciec byli połączeni krwią, a Candice i mąż wodą (lols, jak to brzmi :D).
Właśnie teraz się tak nad tym zastanawiam. Czyli Candice zastąpiła pewnie kogoś z Water, a RC musiał zastąpił jeszcze ktoś inny.

Tombak, to temat ze spekulacjami, ale powiem Ci, że jestem na 100% pewien, że Candice jest w sezonie 27.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości