Survivor 27 - Spekulacje/Mo¿liwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

bushmaster pisze:Eee tam - byzydura. Wg mnie jest oczywiste, ze taki scenariusz jest niemozliwy do zrealizowania - ten news to jakis humbug i nie ma sie czym ekscytowac. 8)
bushmaster pisze:Czytałem, słyszałem... Ale akurat nie w tej kwestii.
Mogę się z Tobą założyć o dobre piwo, że nie dojdzie do realizacji tego pomysłu 8)
Z kilku powodów, ale najważniejszy to taki, że prowadziłoby to nieuchronnie do złamania jednej z dwóch zasad Survivora - "No conspiring to share the money".
To co - zakład stoi?
Teraz żałuję, że się z tobą nie założyłem. I widzisz, Jeff potrafi jednak zaskoczyć :D

I nie rozumiem co macie do Monici z Survivor 24, ja się akurat cieszę z jej powrotu. To była jedna z nielicznych osób w tej edycji, która myślała i coś tam próbowała ugrać, chociaż nie wyszło.

Bobaas, pisałeś, że z Kat może być Hayden. Mam nadzieję, że tak nie będzie, ale znając CBS to właśnie tak zrobią...

RC - wolałbym zamiast niej Abi i jej matkę, która nie mówi po angielsku

Laura - zasłużyła na powrót i niech będzie

Tina - dobrze, że produkcja sięga jeszcze po gwiazdy z pierwszych sezonów (chociaż zamiast niej mogli dać Christę z Survivor 7)

Aras - nic do niego nie mam, ale nie oczekuję po nim czegoś wielkiego. Mogli przywrócić kogoś z Survivor: China

Rob - niech będzie

Gervase - legenda, legenda. Jeff będzie powtarzać co radę, że to legendarny gracz itd. itp.

Rupert - OMG

Tyson - wszyscy tylko nie on

bushmaster

Post autor: bushmaster »

A widzisz - mia³by¶ dobre piwo :P

Niniejszym oficjalnie sk³adam samokrytykê i przyznajê, ¿e nie mia³em racji, choæ w dalszym ci±gu nie mogê uwierzyæ w scenariusz tej edycji
:evil:

O sk³adzie napiszê, jak dojdê do siebie po wczorajszym reunionie :roll:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Survivor 27: Blood vs. Water
Do tej pory ta nazwa nie docierała do mnie. Dzisiaj wchodzę, spoglądam na nazwę forum i o boże...
I nie rozumiem co macie do Monici z Survivor 24, ja się akurat cieszę z jej powrotu. To była jedna z nielicznych osób w tej edycji, która myślała i coś tam próbowała ugrać, chociaż nie wyszło.
Ja też. Bodaj w podsumowaniu OW nawet stwierdziłem, że chciałbym jej powrotu, ale nie oszukujmy się - przypomnieli sobie o niej tylko dzięki znanemu mężowi. Przy okazji mam nadzieję, że jej relacja z mężem nie będzie przypominała Boston Rob - Ember.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Blood vs Water... Czego to się nie robi żeby odciągnąć nazwą uwagę od tego, że nie chce im się zmieniać lokalizacji.

Co do Moniki... Czyżby były jakieś ukryte odcinki One World, których nie widziałem? :P Nie chcę się spierać, bo każdy ma swoje zdanie, ale jestem ciekaw, co w niej takiego widzieliście. Chociaż jeden ruch, który byłby ciekawszy, nie mówiąc już o tym, że udany:) Mi osobiście trudno sobie wyobrazić osobę, której powrót zdziwiłby mnie bardziej. Nie wiem... Jed z Thailand, Jessie z Africa, Jeanne z Amazonii... To wszystko osoby, które widz zapomina jako pierwsze z danego sezonu i Monica to dla mnie ta kategoria.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jack, zdaje się, że co raz więcej szans obecnie daje się Haydenowi aniżeli temu kuzynowi Kat. Nie widziałem BB12, ale wiem, że tam nieźle sobie poradził. Gra mimo wszystko w pewnych aspektach podobna i z tego co piszą, to on był przewidziany początkowo jako uczestnik Survivor i do niego się zgłaszał. Zastąpili go Fabiem i wzięli do Big Brothera.

Spekuluje się też, że nie będą to Faworyci kontra Rodzina czy jacyś przyjaciele czy bliskie osoby. Tak jak pisał frasiek, będzie to plemię złożone z ludzi związanymi więzami krwi. Naprzeciwko plemieniu złożonemu z osób sobie bliskich, ale nie mających wspólnego DNA :wink:

Czyli by to wyglądało tak:
Blood: Aras i Vytas, Laura z córką, Tina z córką, RC z ojcem, Gervase z kimś spokrewniony (mężczyzna).

Water: Tyson z dziewczyną, Monica z mężem, Kat z Haydenem, Rupert z żoną i ktoś jeszcze. Rob z żoną by pasowali do tego motywu. Colton by musiał mieć raczej jakąś kobietę. No chyba, że będzie miał swojego chłoptasia i uznają, że jedno z nich można brać za kobietę :D Albo zabierze swoją gosposię :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Eee, to już wolę taką wersję, o której pisano wcześniej :P Byłyby większe dramy, bo potem pojawiłaby się kwestia czy grać ze swoim plemieniem i zagłosować na loved-onesa z plemienia przeciwnego czy nie. A tutaj od początku podzieliliby się na dwójki i już. Z każdego plemienia odpadłyby załóżmy po dwie pary, a reszta, czyli załóżmy sojusz trzech par, doszliby do połączenia, spagongowaliby konkurentów (bo jak tu przeskoczyć z sojuszu, gdzie jest twój loved one) potem do F6, potem dwie pary wywaliłyby jedną i doszły do F4, a potem byłoby 2:2 i losowaliby kamienie albo rozpalali ogień :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Myślę, że to raczej działało by w ten sposób, że pary by się rozbijały a ostałaby się ta najmniej ze sobą zżyta czy sprawiająca wrażenie najmniejszego zagrożenia. Ze strategicznego punktu widzenia nie byłoby sensu wyrzucać osoby, która została już sama. Chyba, że nie radziłaby sobie totalnie w zadaniach czy była jakimś zagrożeniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

To już ciekawsza wizja, bo opierałaby się na chaosie i ciągłych zwrotach;) Ale wydaje mi się, że jednak zawodnicy postawiliby na stabilność i tak jak w większości plemion, powstałby po prostu w jednej i w drugiej grupie jakiś główny sojusz, a wiadomo, że nikt raczej nie wejdzie do sojuszu bez swojego loved-onesa, także spodziewałbym się raczej takich gangów typu sojusz trzech par xD Argument "rozdzielamy pary" może się nie przyjąć, bo każdy będzie mieć świadomość, że taka polityka zwróci się potem przeciwko niemu i jego loved-one'owi. Zobaczymy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Zobaczymy, jak się 3 dwójki nie skumają w sojusz i nie ogarną, że lepiej jest wywalić całe pary, a nie zostawiać pojedyncze osoby bez par to może być ciekawie. Z czasem tych niesparowanych mogłoby się zebrać ze 3 czy 4 osoby i przy przemieszaniu np. trafić razem i mieć osobę z parą w drugim plemieniu i wtedy nieźle zamieszać. Większość zostałaby bez par i nomen omen zmuszona by była do szukania alternatywnej drogi, a związanie się wtedy z jakąś z innych par by było średnio sprytne, bo wiadomo, że między nich raczej nie wejdzie.
Generalnie tak czy inaczej to uważam, że powinni podejść w przypadku takiego podziału uczestników dość elastycznie do gry i gdyby sprawy obierały zły obrót, to powinni zarządzić jakiś mądry switch, by ich ładnie porozdzielać.
Obrazek

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

bobaas pisze:Tak jak pisał frasiek, będzie to plemię złożone z ludzi związanymi więzami krwi. Naprzeciwko plemieniu złożonemu z osób sobie bliskich, ale nie mających wspólnego DNA :wink:
Jestem całkiem logiczne, więc ze smutkiem muszę przyznać, że ja na to nie wpadłem. :wink: Ja tylko powiązałem Blood vs Water z konkretnym przysłowiem.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Uczestnicy:

Rupert i Laura
Tyson i jego dziewczyna
Aras i jego brat
Colton i jego mama
RC i jej tata
Gervase i ktos z rodziny
Kat i Hayden
Monica i jej maz
Laura i jej córka

Norbi
2nd voted out
Posty: 13
Rejestracja: 03 gru 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Norbi »

To już pewna lista uczestników? jak tak to nie mam najmniejszego zamiaru oglądać tego sezonu, do tej pory się wahałem ale jak widzę Coltona na liście uczestników to już jestem pewien, że nie będę oglądał tego sezonu.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

To przypuszczalna lista . Wszyscy z nich mieli byc w tym sezonie i wszyscy z nich przestali od jakiegos czasu pisac na twitterze.

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

Norbi pisze:To już pewna lista uczestników? jak tak to nie mam najmniejszego zamiaru oglądać tego sezonu, do tej pory się wahałem ale jak widzę Coltona na liście uczestników to już jestem pewien, że nie będę oglądał tego sezonu.
podpisuje się pod tym..

moje ulubione show zamienia sie w jakieś tandetne tanie programisko xd .nie dość że pomysł zapraszania rodzin bez sensu to i zaproszeni favourites chyba jeszcze gorsi jak sezon temu.

Survivor RIP [*]

W następnym sezonie pewnie zaczna zapraszac gwiazdy co juz pewnie przypieczentuje upadek tego programu.

luk1990
2nd voted out
Posty: 10
Rejestracja: 29 maja 2012, 00:00
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: luk1990 »

Jasne,że wszyscy byśmy znaleźli multum ciekawszych powracajcych ale Jeff wie przecież lepiej...kobiety w sumie nie są aż takie złe no ale faceci to żart...i to słaby ;/ Jedynie Aras mnie satysfakcjonuje-reszta to totalna klapa(tzn miło,że znalleźli kogoś z 1 sezonu ale jakoś tego nie widzę)-a już Coltona to totalnie nie cierpię:( Ja wiem,że amerykanie inteligencją nie grzeszą no ale taka osoba ma fanów ???:O A miał być Rob C-zapowiadało się ciekawie....
Twist z rodzinami -jeszcze do końca nie wierzę,że oni tak na serio- pomysłwydaje się wręcz debilny!!! Sezon pewnie obejrzę ale cudów sie nie spodziewam-a może się miło rozczaruję :) Naprawdę chciałbym....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości