Alexis Maxwell

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Alexis Maxwell

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Alexis Maxwell (21)
Plemię: Ładni
Miejsce zamieszkania: Addison, Ill.
Zawód: Studentka na Northwestern University
Osobisty powód do dumy: Studiowanie za granicą w Irlandii i odwiedzenie podczas pobytu tam ośmiu różnych krajów. To sprawiło, że stałam się bardziej niezależna, odważna i odpowiedzialna.
Życiowa inspiracja: Moja mama, bo jest nieustraszoną i pewną siebie kobietą. Mój tata, bo jest mądry i ciężko pracuje. No i mój brat, bo jest moim autorytetem, motywuje mnie do stania się lepszą.
Hobbies: podróżowanie, oglądanie horrorów i jedzenie.
Irytują mnie: zbyt emocjonalni faceci i ludzie, którzy wydmuchują nos przy ludziach
3 słowa, którymi się opiszesz: Zabawna, flirtująca i mądra
Gdybyś mogła zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Więcej niż jeden strój kąpielowy - lubię się przebierać; gumki do włosów - mam dużo włosów i muszę je wiązać do zadań; no i koc.
Zawodnik Survivora, którego najbardziej przypominasz: Mam nadzieję, że Parvati, bo połączyła sex appeal ze strategią i inteligencją.
Powód bycia w Survivorze: Mój tata! Uwielbia ten program tak bardzo, że zabiłby, by móc wziąć w nim udział. Gram dla nas obydwojga.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Moją największą zaletą jest moja wiedza z psychologii. Obserwowałam i badałam dynamikę grup i rozumiem, jak odegrać dana rolę w grupie. Użyję również sex appealu i flirtowania, nawet jeśli ma to oznaczać zakamuflowanie mojej inteligencji.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Zawsze byłam świadoma mojej roli w grupie i wiem, jak przewodzić w podstępny sposób. Użyję swojego wykształcenia i flirtującej osobowości, by mieć pewność, że zawsze jestem na dobrej pozycji.
Uważasz siebie za mądrą, ładną czy wysportowaną? Uważam się za mądrą! Pracuję do upadłego w Northwestern i uważam, że to osiągnięcie mnie definiuje.
Kto twoim zdaniem ma największą szansę na wygranie Survivora: mądrzy, piękni czy wysportowani? Powiedziałabym, że piękni ze względu na fakt, że są oni uznawani za najmniej zagrażających. Nikt nie podejrzewa ładnej osoby o bycie zagrożeniem w zadaniach czy strategiem. Ładni rozpoczynają tą grę z najmniejszym celem na swoich plecach.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=sNrhpYHyFLg

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Ja też chce mieszkać w Addison. < 333
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tia... Wychodzi na to, że wygrana w Survivor jest kolejnym po pracy w McDonalds pewnikiem, jaki mogą zagwarantować studia psychologiczne. Ale nie gaśmy jej entuzjazmu...
Gdybyś mogła zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Więcej niż jeden strój kąpielowy - lubię się przebierać; gumki do włosów - mam dużo włosów i muszę je wiązać do zadań
... sam zgaśnie bardzo niedługo.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości