J'Tia Taylor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

J'Tia Taylor

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię: J’Tia Taylor (31)
Plemię: mądrzy
Miejsce zamieszkania: Chicago, Ill.
Zawód: inżynier jądrowy
Osobisty powód do dumy: Zdanie mojej rozprawy naukowej, ponieważ byłam ekspertem w tym temacie i broniłam swojego zdania przed profesorami. Również bycie pierwszą czarną kobietą, która z sukcesem obroniła i otrzymała tytuł doktora na tym wydziale.
Życiowa inspiracja: Moja matka, która ma 61 lat, a wciąż wymiata, biega w maratonach, podróżuje i uczy się nowych rzeczy.
Hobbies: oglądanie filmów, czytanie i granie w gry strategiczne
Irytują mnie: ignoranci, ludzie o zamkniętym umyśle, spóźnialscy
3 słowa, którymi się opiszesz: inteligentna, umiejąca się zaadaptować i lubiąca rywalizację.
Gdybyś mogła zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: Mój ulubiony t-shirt z napisem "I love nerds", miętowe mentosy i naprawdę grubą, zawiłą powieść, którą mogłabym przeczytać kilka razy i za każdym razem odnaleźć w niej coś nowego.
Zawodnik Survivora, którego najbardziej przypominasz: Richard Hatch. Grał w tą grę autentycznie i oryginalnie, bo nie miał nikogo, na kim mógłby się wzorować. Był wierny temu, kim był.
Powód bycia w Survivorze: Wygranie miliona dolarów i pokonanie wszystkich innych, a jednocześnie przeżycie przygody życia.
Dlaczego przetrwasz w Survivor: Wszystko analizuję, więc jestem dobra w rozwiązywaniu łamigłówek. Jestem też dobra w motywowaniu ludzi i w pomaganiu im w osiągnięciu celów.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Mam niepohamowany pęd naprzód i wytrwałość.
Czy uważasz się za mądrą, ładną czy wysportowaną? Z pewnością miło się na mnie patrzy, ale w sercu jestem prawdziwym mózgiem. Powiedziałabym, że w 1/4 jestem ładna, w 3/4 mądra. Moja odpowiedź, w której najpierw rzucam sobie narcystyczny komplement a potem dzielę go na składowe, potwierdza to.
Kto twoim zdaniem ma największą szansę na wygraną: mądrzy, ładni czy wysportowani? Mózg zawsze wygrywa. "Siła nie pochodzi od fizycznych zdolności. Siła pochodzi z nieugiętej woli walki" - Ghandi.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=ptUVsUc2K_o

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Pierwsze wrażenie na spory plus. Jeśli nie będzie z tych pyskatych, to może coś ugrać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jtia się rozmnaża!

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

J'Tia Taylor

Post autor: Jasasiek »

U J'Tii wykryto nowotwór :(
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości