Kassandra "Kass" McQuillen

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kassandra "Kass" McQuillen

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Kassandra “Kass” McQuillen (41)
Plemię: mądrzy
Miejsce zamieszkania: Tehachapi, Calif.
Zawód: adwokat
Osobisty powód do dumy: Moja córka, przetrwanie szkoły prawniczej jednocześnie pracując, wygranie 1,2 miliona podczas mojego pierwszego procesu bez żadnego doświadczenia sądowego
Życiowa inspiracja: Każdy, kto podąża za marzeniami i się nie poddaje
Hobbies: Czytanie, przemawianie do ludzi, golf i spacery
Irytują mnie: głupi ludzie, zostawianie pustych rolek po papierze toaletowym, pranie nie wrzucone do kosza na brudy i narzekanie.
3 słowa, którymi się opiszesz: zaradna, uparta i niedoceniana
Gdybyś mogła zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: Ręcznik mojej córki w księżniczkowe korony. Uwielbiam go. Frisbee do grania. Zabawkowy sklep ze zwierzętami mojej córki. Trzymałabym go w kieszeni.
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Sandra. Była w tej grze tylko po to, by wygrać pieniądze dla swojej rodziny.
Powód bycia w Survivorze: Dla zabawy, wyzwania i pieniędzy.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Jestem zaradna, cierpliwa i myślę logicznie. Potrafię szybko ocenić sytuację i być rozsądna.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Lubię wygrywać i zawsze mi się to udaje. Jestem szczęściarą. Potrafię znaleźć wyjście z każdej sytuacji.
Uważasz się za ładną, mądrą czy wysportowaną? Wszyscy wiemy, że nie jestem tutaj ze względu na to, jak wyglądam w kostiumie kąpielowym. Mam tendencję do myślenia, że jestem mądrzejsza od większości ludzi, ale czy każdy z nas nie ma takiej tendencji? Pewnie nie, bo w przeciwnym razie nie zadawałbyś mi tego pytania. No i to właśnie twoja odpowiedź - te analityczne zdolności udowadniają, że jestem mądra.
Kto ma największe szanse na zwycięstwo: mądrzy, ładni czy wysportowani?Myślę, że mądrzy, bo będą planować grę, by wygrać, a nie przejmować się tym, jak wyglądają i czy nie ośmieszą się w zadaniu.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=1AgLxNaBKGc

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Obawiam się że będzie pierwsza do wylotu jak przegrają zadanie, a szkoda, bo fajna babka, miło się jej słuchało

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Lubię jej teksty i dystans do siebie. Wydaje mi się, że trafiła do właściwego plemienia. Jeśli przetrwa pierwsze odcinki, to potem będzie dużo łatwiej i może zagrać ciekawie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ponoć na twitterze leciały na nią jakieś hejty ze strony innych uczestników, ale kurde... jak można jej nie kochać:
https://www.youtube.com/watch?v=-8Hln4j ... -3KcoRy-_g
<3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości