Latasha "Tasha" Fox

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Latasha "Tasha" Fox

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Latasha “Tasha” Fox (37)
Plemię: mądrzy
Miejsce zamieszkania: St. Louis, Mo.
Zawód: księgowa
Osobisty powód do dumy: Bycie cheerleaderką w St. Louis Rams
Życiowa inspiracja: Mój tata. Jest świetnym przykładem, jaki powinien być ojciec i jak opiekować się rodziną.
Hobbies: golf, taniec i strzelanie
Irytują mnie: Ludzie gryzący widelec przy wyjmowaniu go z buzi, nieświeży oddech i odznaczające się majtki
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiąca rywalizację, religijna i złota rączka
Gdybyś mogła zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Biblia. Jestem osobą wierzącą i szukającą opieki Boga w codziennym życiu. Moją bransoletkę “Pushing Past Stopping Points” - noszę ją jako przypomnienie, że gdy moje ciało chce przestać, mój umysł popchnie mnie naprzód. I szczoteczkę do zębów. Moja mama zawsze powtarzała, że gdy nie możesz zadbać o nic więcej, zadbaj przynajmniej o zęby.
Zawodnik Survivor'a, którego najbardziej przypominasz: Ozzy ze względu na jego grę fizyczną i Sandra, która zrobiła wszystko, byleby wygrać i nie była z tego powodu skruszona.
Powód bycia w Survivorze: Dla wyzwania i dla pieniędzy.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Wniosę do gry fizyczną formę, ciężką pracę, pozytywne nastawienie i dobry nastrój w każdej sytuacji.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Jestem połączeniem zarówno zdolności fizycznych jak i socjalnych.
Uważasz się za mądrą, ładną czy wysportowaną? Uważam się za mądrą piękność, która jest wysportowana ze względu na moją inteligencję, piękno zewnętrzne i wewnętrzne oraz siłę fizyczną.
Kto ma największe szanse na wygraną: mądrzy, ładni czy wysportowani? Jeśli nie będą aż za nadto analizować, mądrzy mają największe szanse w tej grze, bo prowadzą grę strategiczną, ciągle opracowują różne scenariusze i tworzą przekonujące argumenty, którymi przekonują współplemieńców, by robili to, co oni chcą.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=KgaT4Slz6Zo

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Świetna jest, bardzo sympatyczna i wg mnie ma zadatki na dobrego gracza :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

colby pisze:Świetna jest, bardzo sympatyczna i wg mnie ma zadatki na dobrego gracza :)
Na razie zgodzę się tylko z częścią do "i". Ale mam nadzieję, że z czasem i z tą drugą, bo życzę jej dobrze :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość