LJ McKanas

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

LJ McKanas

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): LJ McKanas (34)
Plemię: ładni
Miejsce zamieszkania: Boston, Mass.
Zawód: Trener konny
Osobisty powód do dumy: Znalezienie się w Hall of Fame na Northeastern University i w moim liceum.
Życiowa inspiracja: Moja mama, bo pokonała raka.
Hobbies: wyścigi konne, łowienie ryb i projektowanie
Irytują mnie: niekompetentni ludzie, kłamcy i złodzieje
3 słowa, którymi się opiszesz: lubiący rywalizację, kreatywny i dowcipny
Gdybyś mógł zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: Starbust i Ipad.
Zawodnik Survivora, którego najbardziej przypominasz: Boston Rob, bo miał właściwą ilość charyzmy, czaru i wyglądu, by przekonać wszystkich, by robili to, czego on chce.
Powód bycia w Survivorze: Wyzwanie, przygoda i pieniądze.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Dzięki zdolnościom rozwiązywania puzzli, sprawności fizycznej, poczuciu humoru i logicznego myśleniu.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: moja sprawność fizyczna pomoże mi przebrnąć przez wczesny etap gry, mój czar przez środkowy, a moja mądrość pozwoli mi grać do samego końca.
Uważasz się za mądrego, ładnego czy wysportowanego? Uważam się za mądrego. Twardo stąpam po ziemi. Nie boję się ubrudzić sobie rąk. Piękno zależy od oczu patrzącego. Mądrość można połączyć ze zdolnościami fizycznymi. Można być ładnym i mądrym. Ładni mają mózgi.
Kto ma największe szanse na wygraną: ładni, mądrzy czy wysportowani? Wysportowani mają największe szanse. Percepcja jest taka, że dużym, walecznym sportowcom brakuje siły mentalnej. Po dominacji we wczesnym etapie gry w zadaniach fizycznych zaprezentują zdolności mentalne, by zajść dalej. Pozostawiając ego na boku, wysportowani mają największe szanse na wygraną.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=W99NP_aDIMQ

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na jego twarzy maluje się bezsenność godna Cartera z 25 sezonu. Ale lubię jego ironiczny ton i minę pod tytułem: "Co ja tu k**wa robię? No, ale skoro już mnie zakneblowali, wsadzili do samolotu i tu przywieźli, to niech im będzie - pogram sobie w tę infantylną gierkę i zgarnę milion".
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości