Morgan McLeod

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Morgan McLeod

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię: Morgan McLeod (21)
Plemię: ładni
Miejsce zamieszkania; San Jose, Calif.
Zawód: była cheerleaderka NFL
Osobisty powód do dumy: Najbardziej dumna jestem, że gdy nadal byłam w liceum, zostałam wybrana do składu cheerleaderek dla San Francisco 49ers.
Życiowa inspiracja: Mój tata to mój bohater, ponieważ pracował tak ciężko i tak wiele poświęcił w swoim życiu, by moje było możliwie jak najlepsze. To najzabawniejszy i najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego znam.
Hobbies: projektowanie, siłownia i taniec
Irytują mnie: powolni kierowcy, faceci nie opuszczający deski sedesowej, gdy ludzie wymagają komplementów, okropne teksty na podryw
3 słowa, którymi się opiszesz: dojrzała, zdeterminowana i atrakcyjna
Gdybyś mogła zabrać na wyspę 3 rzeczy, co by to było i dlaczego: maszynkę do golenia bo owłosione nogi nie są ładne, aparat żeby udokumentować tę przygodę i Iphone'a, żebym mogła siedzieć na instagramie i facebooku, gdy będzie mi się nudzić.
Zawodnik Survivora, którego przypominasz najbardziej: Myślę, że najwięcej łączy mnie z Parvati Shallow, bo jest śliczną manipulatorką tak jak ja. Ona ma zdolność sprawiania, że wszyscy ją uwielbiają, ale jednocześnie się jej boją. Jej siła i pewność siebie to dobre cechy w tym programie. Mogę też porównać się do Natalie Tenerelli, bo była młodą uczestniczka i też tancerką.
Powód bycia w Survivorze: Szansa doświadczenia jedynej takiej przygody w życiu i żeby pokazać wszystkim, że fakt, iż posiadam duże cycki i ładną twarz nie oznacza, że jestem głupia. To po prostu oznacza, że gdy wygrywam, wyglądam lepiej niż inni.
Dlaczego przetrwasz w Survivor? Mam świetne zdolności przywódcze jeśli chodzi o pracę w grupie. Jestem też dobra w takich rzeczach jak budowanie szałasu. Jestem córką przedsiębiorcy budowlanego, więc nauczył mnie tego dobrze.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor? Mogę być zwycięzcą, bo gdy czegoś chcę, dostaję to. Zrobię wszystko, byleby to dostać. Jestem ambitna. Umiem się adaptować. Nigdy nie boję się manipulować i zdradzać ludzi, jeśli ma mi to pomóc. Te cechy są najważniejsze jeśli chodzi o moje zwycięstwo.
Czy uważasz się za ładną, mądrą czy wysportowaną? Uważam, że mam wszystkie 3 te cechy, ale jeśli muszę wybrać, wybieram ładną. Kto by nie chciał być piękny? Gdy jesteś piękny, możesz dostać to, co chcesz, a ja lubię dostawać to, czego chcę.
Kto ma największe szanse na wygraną: mądrzy, ładni czy wysportowani? Większość ludzi uzna, że mądrzy i pewnie oni mają największe szanse, ale ja uważam, że to ładni mają największe szanse. Zazwyczaj gdy jesteś ładny to masz świetne ciało, które jest "mózgiem". Poza tym większość ładnych ludzi ma przypisany stereotyp głupich. Ładni mogą przelatywać poza radarem, bo nie są zagrożeniem jako stereotypowo głupi i słabi. Kibicuję ładnym.

Filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=tNpelNjLr90

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Faktycznie, ma trochę podobny głos do Natalie T. I też nadużywa zwrotu "you know". Nie budzi to we mnie dobrych wspomnień ani sympatii na starcie, ale zobaczymy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

skm94
2nd voted out
Posty: 18
Rejestracja: 18 lut 2013, 00:00
Kontakt:

Post autor: skm94 »

Colton pisał na sucks, że to on ją "zrekrutował", zobaczymy czy faktycznie będzie taką "massive bitch" jak twierdzi.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

skm94 pisze:Colton pisał na sucks, że to on ją "zrekrutował
Tym bardziej nie nastawiam się do niej pozytywnie :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości