Pomys³ na sezon

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Pomysł na sezon

Post autor: Stach »

Wiem, wiem, że ten tego sezonu jest znany od dawna, ale coś mi się wydaję, że to będzie pływający chiński cyrk na kółkach...

no i ogólnie nie wydaje mi się, żeby był to "dobry" sezon, no ale obym się mylił

Tylko ja mam takie odczucia?

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ja mam jeszcze nadzieję, że jakoś to wyjdzie, ale od początku byłem sceptycznie nastawiony.

Główny pomysł na edycję słaby, a dodatkowy trylion twistów może tylko udziwnić i uprzykrzyć rozrywkę. Mimo wszystko liczę wciąż na to, że w tym szaleństwie jest metoda i sezon mnie pozytywnie zaskoczy. (sezon 26 np. też na początku zapowiadał się dla mnie klapowato - głównie przez powracające osoby, a okazał się całkiem ok)

Niestety tak to bywa, że Amerykanie będą się napawać każdą rodzinną dramą, a z doświadczenia wiadomo, że nas raczej takie akcje tylko i wyłącznie drażnią, wkurzają i irytują.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Pomysł na sezon

Post autor: Arti »

Stach pisze:mi się wydaję, że to będzie pływający chiński cyrk na kółkach...
Myślę, że pływający, chiński cyrk na kółkach mógłby być czymś ciekawym i obejrzałbym go z o wiele większą przyjemnością, niż ten sezon.

Sam pomysł to jeden wielki, nieśmieszny, żenujący żart prowadzącego (dosłownie i w przenośni). Poza tym, to czysta, ewidentna i perfidna gra na emocjach widza. Ja wiem, że przeciętny Amerykanin nie grzeszy rozumem, ale trzeba mieć na uwadze też to, że te show oglądają także prawdziwi fani (na całym świecie) i chociażby ze względu na to, należałoby oddać im szacunek. Ja naprawdę o wiele nie proszę. Wystarczy mi zwykła edycja, z nowymi ludźmi, nie potrzeba nawet ukrytego immunitetu i naprawdę będę się z tego cieszył. ; o

Jak widzę takie cudowanie, to naprawdę odechciewa mi się to oglądać i osobiście, raczej naprawdę podaruję sobie ten sezon. Wolę to zrobić teraz, póki jeszcze lubię ten program, chociaż po ostatnim sezonie i pomyśle na ten, naprawdę trudno mi to czynić.

Dodatkowo obsada, serio? Kto jeszcze ma ochotę oglądać Ruperta? BŁAGAM. Monica załapała się tylko ze względu na męża, Kat raczej zostałaby pominięta, gdyby nie gwiazda Big Brothera, a Colton udział zawdzięcza chyba tylko temu, że jest gejem i jest ktoś, kto godzi się na to, by być jego 'chłopakiem', jego chamskie usposobienie też pewnie trochę pomaga. To wszystko to tanie szukanie sensacji. Naprawdę, czym Survivorowi przyczyniła się ta czwórka z nich? Rupert może faktycznie był pocieszny w swoim pierwszym sezonie i jest jakąś tam kultową postacią, ale im jego więcej, tym gorzej, totalny przesyt. Monica? :33333 Nie skomentuję tego. Kat może jest głupiutka i naiwna i ma to jakiś urok, ale błagam z One World byłbym w stanie wymienić pięć osób, które zasługują bardziej na powrót, niż ona.
Resztę powracających może bym jakoś zniósł, ale też nie są to osoby, które chciałbym widzieć w Survivorze ponownie.
Chyba najbardziej pozytywnie podchodzę do powrotu Arasa, głównie przez brata, który zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Jeśli miałbym to oglądać, to chyba tylko dla nich, ale to zdecydowanie zbyt mało, by się zmobilizować. <3 Nie hejtuję też na Laurę. Podobnie z Tysonem, bo jakoś go lubię, mimo tego, że ze strategicznego punktu widzenia, nie błyszczał w swojej ostatniej edycji. Trójka na dziesięć osób to słaby wynik. Zdecydowanie. Już w 26 sezonie było więcej osób, na których powrót się cieszyłem, a sezon mnie totalnie rozczarował, więc boję się, że tu będzie jeszcze gorzej. : C
Odnośnie tych, których powracający targają ze sobą, to tez nie jestem jakoś pocieszony. Brat Arasa, dziewczę Tysona i może córka Laury wydają mi się obiecujący, ale poza nimi - kompletnie nikt mnie nie porywa i niczego mi nie urywa też.


Nie jestem takim optymistą i nie sądzę, bym się pozytywnie zaskoczył. Dorzucając do tego masę twistów, też ewidentnie szukających łez i sensacji - nie, zdecydowanie tak się nie stanie. ;3

Jestem na nie i o ile nie chciałbym tego nigdy wypowiadać, to... Survivor umiera. :3333333 Bynajmniej dla mnie.

Quercus
1st jury member
Posty: 164
Rejestracja: 17 mar 2012, 00:00
Kontakt:

Re: Pomysł na sezon

Post autor: Quercus »

Arti pisze: Dodatkowo obsada, serio? Kto jeszcze ma ochotę oglądać Ruperta?
Niestety Rupert w USA swoim wizerunkiem starszego, "spoko" gościa robi karierę, ma swój styl jak Philipp tyle, że akurat dla mnie Philipp był trafnym wyborem, można było się uśmiać, a tak będziemy oglądać dramy.
Arti pisze:Monica załapała się tylko ze względu na męża, Colton udział zawdzięcza chyba tylko temu, że jest gejem.
O to chodzi, że Jeff woli "dać" nam celebrytów zamiast normalnych graczy, gdzie Troyzan, Jim, Pete byłby lepszym wyborem. Kreują nam gwiazdeczki w stylu Coacha.
Arti pisze: Chyba najbardziej pozytywnie podchodzę do powrotu Arasa, głównie przez brata, który zapowiada się nadzwyczaj ciekawie.
W tym momencie nie widzę NIKOGO z pozostałego castu, kto mógłby wygrać ten program. No ewentualnie Laura by się nadała. Niestety, ale Probst ma tam za dużo władzy, to on "rządzi" survem, chce na "chama" zrobić z tego show.
Arti pisze: Survivor umiera. :3333333 Bynajmniej dla mnie.
xD właśnie dlatego zacząłem oglądać Supernatutal :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Pomysł na sezon

Post autor: frasiek »

Arti pisze: Ja wiem, że przeciętny Amerykanin nie grzeszy rozumem, ale trzeba mieć na uwadze też to, że te show oglądają także prawdziwi fani (na całym świecie) i chociażby ze względu na to, należałoby oddać im szacunek.
Nie ma to jak w jednym zdaniu domagać się szacunku za to, że się oglądać jakiś program i wyrażać się z pogardą o całym narodzie...
Jestem na nie i o ile nie chciałbym tego nigdy wypowiadać, to... Survivor umiera. :3333333 Bynajmniej dla mnie.
Jeżeli nie znasz znaczenia jakiegoś słowa to go nie używaj, panie inteligentniejszy od przeciętnego Amerykanina.

Arti
2nd jury member
Posty: 223
Rejestracja: 12 wrz 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Pomysł na sezon

Post autor: Arti »

frasiek pisze: Jeżeli nie znasz znaczenia jakiegoś słowa to go nie używaj, panie inteligentniejszy od przeciętnego Amerykanina.
frasiek pisze: Nie ma to jak w jednym zdaniu domagać się szacunku za to, że się oglądać jakiś program i wyrażać się z pogardą o całym narodzie...
Może nie znam znaczenia jakiegoś słowa, ale chociaż umiem konstruować poprawnie zdania. :3333

Dobrze by było gdybyś odniósł się na temat, który jest poruszony w tym wątku, a nie mojej osoby, bo zapewniam Cię, że nie mam najmniejszej przyjemności z Tobą dyskutować i nie zamierzam tego robić. :3
To trochę bardzo słabe wypominać komuś brak szacunku i samemu takowego nie okazywać. :33

Chcąc ostudzić Twoje emocje, cokolwiek odpiszesz, co będzie tyczyło się mnie, a nie tego wątku, nie odpowiem. Do niczego to nie doprowadzi.
Także peace & love. :333

_____________________

Żeby zostać w temacie. O ile sam pomysł na sezon mi się nie podoba, tak sama nazwa jest nawet okej, chwytliwa. ;3 Logo też jest bardzo fajne.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

To i ja się wypowiem a co :d
Odnośnie castu może nie będę nic mówić, bo są osoby z których się strasznie cieszę, powracający (np Laura, czy Tyson), ale osobiście uważam podobnie jak Arti, że lepiej jakby dali nam grupę całkiem nowych ludzi. Tak jak w One World to było, gdzie o dziwo nawet edit był wyrównany ;d

Twisty z Redemption Island... Nie lubiłam tego wcześniej teraz nawet ze zmienionymi zasadami nie podoba mi się w ogóle. Po to sa rady żeby eliminować osoby, których się nie chce w grze, wiec po co dawać im szansę powrotu? Dwa poprzednie sezony pokazują, że gracze powracający z RI nic wiele nie ugrali, więc nie sadzę żeby tutaj było inaczej.

Ogólnie to mam też nadzieję, że w wypowiedziach graczy nie będzie non stop 'jak to się martwię o swoją córkę/żonę/dziewczynę/matkę/ojca/kochana itp' i że edit będzie w miarę wyrównany... ale patrząc na to co było w poprzednim sezonie to nie będę sie na to nastawiać.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Roxy pisze: Twisty z Redemption Island... Nie lubiłam tego wcześniej teraz nawet ze zmienionymi zasadami nie podoba mi się w ogóle. Po to sa rady żeby eliminować osoby, których się nie chce w grze, wiec po co dawać im szansę powrotu?
Możliwość zastąpienia swojego bliskiego na RI zwiększa możliwość strategiczne.
Pojedynek na RI ma większą wagę, niż walki o nietykalność przed połączeniem.
Gdy nie ma RI jest możliwe, że gra dochodzi do momentu w którym przez kilka odcinków nie ma po co jej oglądać, bo wiadomo, że teraz będą odpadać gracze, którzy się znaleźli poza sojuszem.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

frasiek pisze: Gdy nie ma RI jest możliwe, że gra dochodzi do momentu w którym przez kilka odcinków nie ma po co jej oglądać, bo wiadomo, że teraz będą odpadać gracze, którzy się znaleźli poza sojuszem.
RI mieliśmy już dwa razy i nie za bardzo udało jej się temu zapobiec xD

A ogólnie do tematu - myślę, że ten sezon trudno w ogóle będzie porównać do zwykłego Survivora, choćby nawet do ostatniej edycji. Gra dwóch osób o milion na spółkę, możliwość wymiany się na RI... To będzie zupełnie INNY program. Czy ciekawy, trudno zgadnąć, pewnie będzie to kwestią gustu. Ale jak by nie było, mam nadzieję, że to tylko odmiana na jeden sezon, a potem wrócą do "normalności". Bo RI mnie nie przekonuje - mówcie co chcecie, ale dla mnie spłyca ona grę tylko do aspektu fizycznego - grasz jak cielę i odpadasz jako pierwszy, schodzisz na RI, wygrywasz wszystkie duele/truele/pierduele, potem wracasz do gry, znów grasz jak cielę, znów odpadasz i schodzisz na RI, znów wszystko wygrywasz, znów wracasz do gry, wygrywasz dwa ostatnie immunitety, wchodzisz do finału i zgarniasz milion sprzed nosa osoby, która przetrwała całą grę w normalnym systemie, ale jurorom jest PSIKLO, że zostali ograni, więc dadzą milion bohaterskiemu żołnierzykowi z RI. Niewiele brakowało, a tak wyglądałby dwudziesty drugi sezon.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ja powiem tak... Nie uważam, że 22 i 23 były złe przez RI, a dzięki powracającej czwórce, niesprawiedliwemu editowi i nieprzyjemnym lub słabo ukazanym charakterem nowych. Sam pomysł z rodzinami jest w miarę (staram się do niego przekonać) o ile mielibyśmy do czynienia z wyłącznie nowymi graczami, bo o ile lubię Kat czy Monikę to zaczynają męczyć mnie ciągłe powroty.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No tak, RI sama w sobie nie była powodem (moim zdaniem głównym był brak przemieszania), chodzi mi tylko odnosząc się do fraśka, że RI w niczym ich nie uratowała. A wręcz mogła jeszcze bardziej pogrążyć dwudziestkę dwójkę, gdyby wygrał ją Mattus Chrystus.

A od powrotów to już się pewnie nie uwolnimy do końca emisji programu. Skoro Jeff ma pełną władzę, to i tak cud jeszcze, że wciąż są parytety w sezonach, bo najchętniej wrzuciłby pewnie ze cztery bezkonfowe misski na krzyż żeby czasem było na kim oko zawiesić, a reszta to Brandony, Coltony, Phillipy, Ruperty mające swoją pierdylionową szansę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Sa!nt
7th voted out
Posty: 109
Rejestracja: 20 maja 2011, 00:00
Kontakt:

Re: Pomysł na sezon

Post autor: Sa!nt »

Quercus pisze:
Arti pisze: Survivor umiera. :3333333 Bynajmniej dla mnie.
xD właśnie dlatego zacząłem oglądać Supernatutal :)
Leci do podpisu :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27: Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości