S27E05 The Dead Can Still Talk

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

CBS się pogrążyło. Brak mi słów na tą stację. Teraz wszystkie filmiki, które pododawali na youtube (CBS - oczywiście) z Survem są prywatne. Boją się krytyki, bo to co zrobili to przesada. Zrobienie kogoś "dziwki", aby mieć większą oglądalność. Gratulacje. Ta stacja to żenada. Tyle mam do powodzenia.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jak dla mnie całkiem niezły odcinek. W końcu, gdy na RI pojawił się ktoś, kogo lubię mniej niż Candice, to ona odpadła. No ale to też jak najbardziej na plus - Jeff słusznie zauważył, że nie była w żadnym plemieniu, a miała najwięcej do powiedzenia, czym tylko robiła sobie wrogów.

U rodzin tym razem nie za wiele się działo. Ciera i Vytas to nadal moi faworyci. Cieszę się, że udało im się w końcu wygrać.

Coś ruszyło u powracających, ale szału nie ma. Szkoda Laury, no ale bywa. Była dla pozostałych zagrożeniem, więc chcieli jej się pozbyć. No i ciekawe, czy zgodnie z ich oczekiwaniami uda jej się pokonać Brad'a. Jestem zaskoczony, że Aras zagrał jak na niego tak agresywnie. Pokazuje inny styl gry i to plus dla niego. A ten plan Laury B. i jej kombinacje całkiem zabawne, ale też na plus, że próbowała.

Na RI kibicuję w pierwszej kolejności Laurze, w drugiej John'owi, a Brad'owi wcale.

Konfy;

Vytas - 4 (17)
Ciera - 4 (11)
Aras - 4 (11)
Monica - 2 (11)
Caleb - 2 (10)
Tyson - 1 (10)
Laura B. - 3 (8 )
Hayden - 1 (8 )
Tina - 3 (6)
Gervase - 0 (6)
Katie - 1 (5)
Kat - 1 (4)

Brad - 1 (20), John - 1 (19), Laura - 2 (7)

Candice - 2 (8 ), Colton - 13, Rupert - 7, Marissa - 4, Rachel - 4

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Szkoda Candice, strasznie jej kibicowałem. Zastanawia mnie jeden fakt. Gdy pokazywano układanki to Candice miała źle ułożony tylko 1 element, przestawiła jakiś i miała rozwiązanie, jednak jakimś dziwnym trafem ułożenie tego jednego elementu trwało tyle, że Brad zdążył ułożyć swoje puzzle przed Candice.

Odcinek przeciętny, bywały lepsze. Nie zdziwiła mnie eliminacja Laury. Mam nadzieję, że jeszcze trochę sobie pogra na RI. Co do plemienia powracających graczy to Kat coraz bardziej mnie irytuje swoim zachowaniem. Mam nadzieję, że niedługo skończy się jej przygoda z Survivor.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

A to w ogóle zauważasz jakieś zachowanie Kat? bo jak dla mnie to ona jest dalej w tle, no i oczywiście nie ma pojęcia o sojuszu który rządzi tym plemieniem ;d

a co do RI, to raczej jest sprytna manipulacja monterów, w Day After Candice mówi o tym, że szybko ruszyła i wyprzedziła Johna i Brada w zadaniu, a potem miała zły kawałek i musiała wracać szukać nowego, co jej zajęło chwilę, i też jakoś to nie było pokazane dokładnie

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

A to w ogóle zauważasz jakieś zachowanie Kat? bo jak dla mnie to ona jest dalej w tle, no i oczywiście nie ma pojęcia o sojuszu który rządzi tym plemieniem ;d
Po prostu starają się przedstawić Kat, albo negatywnie, albo neutralnie, aby nikomu jej nie było szkoda w razie eliminacji. Z resztą fajna scenka, gdy są na radzie plemienia: Rupertowa mówi, że czuje się częścią tej grupy, a w międzyczasie Kat przewraca oczami.

Ogólnie to przypomniała mi się sytuacja z OW, gdzie też cały czas mówiono, że Christina nie jest częścią grupy, a potem okazało się, że jest "wyżej" niż osoby, które tak myślały.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tej no i gdzie to poświęcenie "życia" dla bliskiego? Tyle misternych teorii snuliśmy na ten temat, a tu figa z bakłażanem i połową mandarynki. Propozycja to nie to samo. Okazuje się, że sprzedają nam nie spoilery lecz coraz bardziej otwarte blefy. Nie wiadomo już co bardziej durne :D

Ale pieprzyć to, odcinek mi się podobał. Przede wszystkim Redemption Island :lol: Dawno nie wczułem się tak w żadną konkurencję i nie ściskałem tak mocno kciuków. Całe szczęście, że Brad wypieprzył tę hejterkę, bo z odcinka na odcinek coraz bardziej grała mi na nerwach. "Ale ja powtarzam tylko to, co usłyszałam" Buahaha. Albo: "Zraniłaś moje uczucia oddając na mnie głos". Ojejejej, to może zagraj sobie w bierki zamiast męczyć widzów kolejny sezon. Normalnie aż miałem ochotę kopsnąć się po szampana widząc jak się oddala, bo wcześniej obawiałem się, że producenci serwują nam dłuższą historię z jej udziałem w roli anioła zemsty na okrutnym Bradzie, który śmiał grać w tę grę i głosować na ludzi.

Oklaski na stojąco dla Johna. Jego plan przekazania wskazówki Monice był świetny - w ogóle nie można było przewidzieć, że zrobi z nią dokładnie to samo, co z poprzednią. Haha, widać, że koleś zginie bez swojej megiery.

Tadhana
Miło, że w końcu udało im się wygrać. Mimo, że Vytas i Hayden wydają się być teraz w niejednoznacznej pozycji w plemieniu, to jednak u Vytasa coraz bardziej wyczuwam edit zwycięzcy. Tak jakoś podskórnie. A przynajmniej bardzo się zdziwię jeśli pożegnamy go przed ostatnimi rozdaniami. Coraz bardziej lubię Cierę - może to kwestia editu, że wychodzi na pięć razy bardziej inteligentną niż koleżanka z pozdzieranymi paznokciami, ale i tak - lubię ją, widać też, że kombinuje. Trochę po cichu, ale jednak. A z charakteru i sposobu mówienia ma w sobie cząstkę Courtney :D

Galang
Nie wiem, czy plan wywalenia Laury M. był taki "smart". Z punktu widzenia grupy trzymającej władzę, najrozsądniej byłoby chyba pozbyć się Kat. To raczej z jej strony istniałoby większe prawdopodobieństwo przeskoku do Haydena, nie mówiąc już o tym, że istniałaby szansa, że zamieni się z nią na RI. A tak to mogą zniechęcić do siebie Monicę, która pewnie wyczuła co tak naprawdę chcą osiągnąć panowie eliminując Laurę M. A Brad bardzo możliwe, że i tak chciałby się po ewentualnym powrocie przyłączyć do nich zamiast do osób, które go wywaliły i w dodatku są w mniejszości.

Laury Morett szkoda - tym bardziej, że chociaż w tym ostatnim odcinku zostało pokazane, że coś tam próbuje ugrać. Edit starał się ją co prawda pokazać w sposób prześmiewczy w kontraście z konfami Arasa i właściwie już od tego momentu przeczuwałem, że przyszła na nią pora - ale i tak nie oceniam jej negatywnie. Najwidoczniej sojusz pięciorga nieźle się maskuje, więc może faktycznie czuła, że robi tyle, ile powinna. Jedynym błędem było chyba to, że zaczęła za późno, gdy tamci zdążyli już się uformować.

Laura B. wyszła na nieudola z chwytami na poziomie Coltona, ale w jej wykonaniu jakoś mi się ta taktyka spodobała :lol: Przynajmniej próbowała, co bidulce pozostało.

W kolejnej konkurencji RI jestem rozdarty między Bradem a Laurą. Wniosek - John, usuń się.

A na myśl o przemieszaniu rzygam tęczą :D W tym sezonie może wyjść wyjątkowo ciekawie. Z jednej strony lojalność wobec bliskich, z drugiej lojalność wobec pierwotnych sojuszników, z trzeciej ciśnienie żeby ustawić się na korzystnej pozycji w nowym plemieniu... Kota dostaną jak nic :lol:

Mam tylko nadzieję, że ktoś w końcu znajdzie jakoś HII, już chyba czas najwyższy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Lana Warrior
7th voted out
Posty: 129
Rejestracja: 08 paź 2014, 00:00
Lokalizacja: Piast?w
Kontakt:

Post autor: Lana Warrior »

Galang szczerzę mówiąc nie za bardzo lubię tę plemię więc cieszę się że przegrali.
Laura.M-za dużo gada o córce.
Laura,B-widać ciekawa osoba i próbuje mieszać i niesprawiedliwe jest to że niektórzy jej nie lubią tylko dlatego że jest żoną wkurzającego Ruperta.
Aras-widać że ciekawie gra.
Tyson i Gervase-są zbyt pewni siebie a na dodatek Gervase nic się nie zmienił od Borneo.
Monica-wkurza mnie tą swoją gadką o mężu i tym że nie ma własnego zdania tylko ciągle pyta się męża o zdanie.
Tina-nudna jest jak narazię.

Tadhana-wole to plemię bo jest sympatyczniejsze od odpadnięcia Brada.
Katie-sympatyczna i nic więcej.
Caleb-dobrze ostatnio zagrał ale mam nadzieję że jak najdłużej się utrzyma.
Vytas i Ciera-ciekawi gracze.

Repemdion Island
Candice-szkoda że odpadła wolałabym jej męża bo ona przynajmniej miała charakterem.
John-niech odpadnie bo nie ma charakterku.
Brad-też niech odpadnie bo go nie cierpię.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S27E05 The Dead Can Still Talk

Post autor: Davos »

Ech, tak niewiele zabrakło, by odpadł Brad, ale niestety wygrał o włos z Candice i to ona musiała odejść z gry... Szkoda. A John nic się nie nauczył i znów dał wskazówkę Monice, która oczywiście od razu ją spaliła. Brawo John. Bez Candice to on daleko nie zajedzie...

U bliskich Caleb dość niespodziewanie zyskał najlepszą pozycję i może wybrać, czy chce iść dalej z facetami czy z kobietami, a wszyscy teraz mu nadskakują i próbują zyskać jego względy :P Zwłaszcza Vytas i Ciera mi się w tym odcinku podobali, bo nie czekają biernie i próbują się dobrze ustawić w nowym układzie sił.
Całe szczęście, że to plemię w końcu wygrało immunitet i to weterani musieli iść na radę. A tu dość niespodziewanie dla mnie odpadła Laura M. Myślałem, że jednak poleci żona Ruperta, która wprawdzie próbowała mieszać, ale robiła to bardzo nieudolnie. Do gry wkroczył jednak Aras i przyznam, że zaimponował mi tym, że zaczął tak agresywnie grać. Nie spodziewałem się tego po nim. Laura M. była totalnie zaskoczona i wcale mnie to nie dziwi, ale ona faktycznie jest w stanie wygrać z Bradem na RI i przyczynić się do jego eliminacji. Ten ruch może być opłacalny, o ile nie dojdzie do przemieszania, a z zapowiedzi kolejnego odcinka tak wynika. No nic, zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 27: Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości