S28E11 "Havoc to Wreak"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S28E11 "Havoc to Wreak"

Post autor: Davos »

Odcinek w stylu: burza w szklance wody. Szkoda, że Kass i Woo nie zdecydowali się ostatecznie na uderzenie w Tony'ego, bo raz, że pokazaliby jury, że dokonali dużego ruchu, a dwa - pozbyliby się w ten sposób najgroźniejszego immunitetu. A teraz Tony z dwoma immunitetami ma już pewne Final4. Nie jestem też wcale przekonany, że Kass pokonałaby w finale Tony'ego. Jeśli ona tak myśli to może się jeszcze na tym przejechać. Jedynym sensownym argumentem za szybką eliminacją Tashy było to, że ona jest dobra w zadaniach i mogłaby potem być z tego powodu trudna do usunięcia.
Kłótnia Kass i Tony'ego piękna :) Ale ten drugi niepotrzebnie dał się ponieść emocjom i ujawnił, że ma silny HII. Trish za to zbyt pasywna i ufna wobec Tony'ego i jakoś dziwnie łatwo przechodzi do porządku dziennego nad blindsidami, które Tony robi za jej plecami. Mam nadzieję, że będzie ją stać na zrobienie dużego ruchu i uderzenie w swojego najbliższego sojusznika, bo jeśli liczy, że pokona go w finale to też jest to spore ryzyko.

Podobały mi się za to bardzo w tym odcinku obydwa zadania i nagroda. Lubię te wszystkie akcje z graczami będącymi ambasadorami Survivor i rozdawaniu lokalsom różnej pomocy. Zwłaszcza Woo tam idealnie się sprawdził, bo zgorzkniała Kass i Spencer nielubiący dzieci raczej nie mieli zbytnio ochoty tam siedzieć :P A zadanie o immunitet z liczeniem przedmiotów niby proste, ale jednocześnie świetne do oglądania, bo nikt nie zostawał w tyle i każdy mógł w każdym momencie wygrać, przez co przez cały czas było emocjonująco.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 28: Cagayan - Brains vs Brawn vs Beauty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości