Dale Wentworth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Dale Wentworth

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Dale Wentworth (55)
Relacja z innym zawodnikiem: ojciec Kelley
Miejsce zamieszkania: Ephrata, Wash.
Zawód: rolnik
Osobisty powód do dumy: Obserwowanie, jak moje dzieci wyrosły na odpowiedzialnych dorosłych. Poza tym pracowanie tylko dla siebie jako niczym i wybudowali farmę, nauczyli swoje dzieci etyki pracy, która została we mnie na całe życie.
Hobbies: jazda na nartach, na rowerze i camping.
Irytują mnie: Ludzie, którzy nigdy nie oddzwaniają
3 słowa, którymi się opiszesz: aktywny, towarzyski i śmiałyfarmer i to, że robiąc to mogłem utrzymać moją rodzinę.
Życiowa inspiracja: Mój ojciec. On i moja mama przeprowadzili się tutaj z
Gdybyś mógł zabrać 3 rzeczy na wyspę, co by to było i dlaczego: Mapę, żeby zwiedzać i zaznaczać na niej, gdzie byłem. Książkę, która mi wyjaśni, co mogę, a czego nie mogę jeść. Papier toaletowy.
Zawodnik, którego najbardziej przypominasz: Big Tom. Muszę wybrać rolnika.
Powód bycia w Survivorze: Żeby spędzić czas z moją córką podczas nowej przygody, a także by zmierzyć się z tym wyzwaniem i zobaczyć, jak daleko mogę zajść w tej grze.
Dlaczego przetrwasz w Survivorze: Jestem gadułą, która potrafi dogadać się z prawie wszystkimi. Ciężko pracuję i jestem bardzo dobry w pracy własnymi dłońmi. Budowałem domy, reperowałem różnego rodzaju sprzęty i nie boję się ciężkiej pracy czy tego, że się ubrudzę.
Dlaczego zostaniesz Sole Survivor: Przez całe życie mierzyłem się z wszystkim, co tylko możliwe: z pogodą, załamaniami nerwowymi itp. Moja rodzina i ja potrafimy znaleźć sposób, by improwizować tak, by przetrwać i nadal osiągać swoje cele.
Co dla ciebie znaczy możliwość zagrania z kimś bliskim: Otrzymanie możliwości zagrania w tą grę z moją córką jest prawie nie do opisania. Nie mogę się doczekać możliwości obserwowania jej w sytuacji, w której mogę już jej nigdy nie zobaczyć i mam nadzieję, ze spełni swój cel. Będę musiał przestać traktować ją jak moją "małą córeczkę", żeby mogła wyrosnąć na pewną siebie, dumną kobietę. Taką, która poradzi sobie w każdej sytuacji, jaką rzuci w nią życie. Wiedzieć, że zawsze wdrapie się na szczyt, albo przynajmniej komuś dowali po drodze i nigdy nie podda się w próbowaniu bez względu na wszystko. Myślę, ze po wspólnej grze zbudujemy głębszą i silniejszą relację.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mój osiemnasty zmysł podpowiada, że gdzieś tam w środku nie jest to po prostu miły, starszy pan, który jara się etyką pracy swoich dzieci, tylko całkiem cwany i niekoniecznie honorowy gracz. Osiemnaste zmysły często się chrzanią, ale mam nadzieję, że akurat tym razem nie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ciekawe jak on i jego córka odnajdą się w grze. Może być miłym starszym gościem, ale też cwaniakiem. Na ten moment nie chcę go oceniać.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie dobrego tatusia, który będzie harował w obozie, odwalał każdą robotę, wszyscy będą go kochać i uwielbiać, więc pociągnie daleko, ale na finiszu nic nie ugra.

Choć przyznam, że wizja tombaka jest ciekawa i fajnie jakby zagrał niestereotypowo i okazał się jednak złym wujkiem, a nie dobrym tatą. xD

Ale i tak wydaje mi się, że przy pierwszym spotkaniu się w grze z córeczką będzie robił wszystko jak ona mu rozkaże, a on będzie jej ślepo słuchał i ewentualnie zabiegał o numerki. Ogólnie polubiłem go.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości