Jaclyn Schultz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jaclyn Schultz

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Jaclyn Schultz (25)
Relacja z innym zawodnikiem: Dziewczyna Jon'a
Miejsce zamieszkania: Las Vegas, Nev.
Zawód: nabywca powierzchni reklamowych
Osobisty powód do dumy: Wygranie tytułu Miss Michigan USA 2013. To był pierwszy konkurs piękności, w którym uczestniczyłam. Wykorzystałam swoją obecność na scenie, by być pierwszą kobietą, która publicznie ujawniła, że ma syndrom MRKH (urodzenie się bez macicy) i to podczas wydarzenia na skalę międzynarodową. Ten syndrom dotyka jedną na 4500 kobiet na świecie.
Życiowa inspiracja: Giuliana Rancinc za to, że jest tak silna i otwarta, jeśli chodzi o doświadczenie jej i jej męża powiązane z wynajęciem surogatki.
Hobbies: siłownia, malowanie i nauka o winie
Irytuje mnie: Czekanie w kolejce
3 słowa, którymi się opiszesz: spontaniczna, lojalna, wszechstronna
3 rzeczy, które byś zabrała na wyspę: komórkę do robienia zdjęć, biblię by mieć czym zająć umysł, wypchane zwierzę do spania
Zawodnik, którego przypominasz najbardziej: Jefra
Powód bycia w Survivor: By samej sobie rzucić wyzwanie socjalne, mentalne i fizyczne. No i żeby wygrać milion dolarów, by móc adoptować albo wynająć surogatkę, by założyć rodzinę.
Dlaczego przetrwasz: Jestem osobą, która wiele przetrwała w codziennym życiu. W wieku 16 lat zdiagnozowano u mnie syndrom nie posiadania macicy i nie pozwoliłam temu mnie zniszczyć. Gdy powiedziano mi, że nie jestem "normalna" i nigdy nie będę mogła mieć dzieci, to było ostatnią rzeczą, którą chciałam usłyszeć w tym wieku. Nauczyłam się próbować i zmieniać negatywy w pozytywy. Życie zawsze rzuca w ciebie trudne rzeczy, ale najważniejsze jest to, jak sobie poradzisz z tymi przeszkodami. Ta gra jest ciężka. To wyzwanie mentalne, socjalne i fizyczne. Wiem, że mogę pokonać wszystko, co rzuci na mnie los bez względu na to, jak bardzo mnie to zaboli i ile razy się załamię.
Dlaczego wygrasz: Nigdy się nie poddam. Nieważne, co wydarzy się w grze. Zawsze pojawiają się pęknięcia i szanse, by zmienić to, co się dzieje. Po mojej diagnozie zrozumiałam, że życie nie zawsze podrzuca ci dobre karty, ale to, w jaki sposób grasz, może wszystko zmienić.
Co oznacza dla ciebie możliwość zagrania z bliskim: Jon i ja możemy doświadczyć czegoś, czego doświadczyły tylko trzy czy cztery pary. Blood vs Water wydaje się być o wiele trudniejsze niż prowadzenie indywidualnej gry, ponieważ musimy nauczyć się, jak razem manewrować tą socjalną i fizyczną grą. Naszym głównym celem w tym show jest stawienie wyzwania samemu sobie, ale chcemy też wygrać, by móc założyć rodzinę poprzez adopcję lub wynajęcie surogatki.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Jest najgorętszą dziewczyną sezonu, ale na tym na razie szał się kończy. Zobaczymy, co dalej...
W wieku 16 lat zdiagnozowano u mnie syndrom nie posiadania macicy (...) i nigdy nie będę mogła mieć dzieci (...)
...bo że nie będzie pomijana w konfach, to już wiemy. Oby tylko miała w repertuarze więcej niż jedną śpiewkę, bo po obejrzeniu filmiku i przeczytaniu wywiadu, mam lekkie obawy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

NightWing
7th voted out
Posty: 119
Rejestracja: 09 maja 2013, 00:00
Lokalizacja: W....
Kontakt:

Post autor: NightWing »

Kibicuje Jej. I nie chodzi, że wzbudziła we mnie współczucie...bo nie. Ale jednak ma coś w sobie, trzymam za Nią kciuki :)

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Wydaje się sympatyczna. Mam nadzieje ze porównała się do Jefry dlatego ze obie są blondynkami, obie były Miss Czegoś Tam i obie miały problem z macicą, ale pokaże coś więcej niż ona.
Oby tylko od 1 dnia nie próbowała wzbudzać litości w innych mówiąc, że nie może mieć dzieci, bo to raczej jej nie pomoże a może wręcz zaszkodzić, a patrząc ile razy wspomniała o tej sprawie to mam pewne obawy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5712
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na pewno jest ładna i pewnie będzie miała na samym początku dużo odpowiedzi z powodu tej całej historii. Też skojarzyła mi się od razu z Jefrą, którą nawet lubiłem. Raczej nie będzie liderką i nie będzie rządzić w swoim plemieniu,a pewnie założy sojusz z facetami i od początku będzie gdzieś na uboczu.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2138
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

I jest osoba, której nie lubię w caście najbardziej. :)

Ogólnie jest ładna i sprawia wrażenie sympatycznej, więc powinienem jej kibicować xD, ALE ile można słuchać o tym syndromie MRKH? Nie chcę wyjść na dupka, rozumiem, że dla młodej kobiety, która planuje założyć rodzinę, ma instynkt macierzyński itd. taki syndrom to poważny problem, tragedia życiowa.

Ale serio musi mówić o tym przy każdej okazji? Podkreśla to w filmiku, a w ankiecie wspomina o tym w pytaniach "Osobisty powód do dumy", "Życiowa inspiracja", "Powód bycia w Survivor", "Dlaczego przetrwasz", "Dlaczego wygrasz", "Co oznacza dla Ciebie możliwość zagrania z bliskim". SERIO?

Każdy zrozumiałby jaki ma problem po jednym wspomnieniu o nim. Jeśli jej gra będzie polegała na opowiadaniu każdej osobie o swojej chorobie i w każdej konfie o tym będzie wspominać, to niech odpada pierwsza...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Ejjjj! Zniszczyłeś napięcie przed kolejnymi odcinkami Survivor. Może ktoś myślał, że kłótnia, którą ostatnio pokazano w zapowiedziach będzie definitywnym zakończeniem ich związku ;p

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ta, na pewno, bo nikt nie wiedział, że dalej są razem

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

To była ironia... ;p

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Obrazek

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: batiooo »

"Jaclyn was a polish dancer for 9 years and used to compete nationally" notka ze strony "Miss USA" . :) Czy Jaclyn ma polskie korzenia?
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Google nic o tym nie wie, więc ciężko powiedzieć. Nazwisko wskazuje raczej na to, że jej korzenie podcinały nasze w Auschwitz. Tak więc może im się po prostu jebło. Polska, Niemcy, no pff, czy to jakaś różnica? W końcu to Amerykańce, którzy swego czasu po Olimpiadzie dziwili się, że daliśmy im wciry w siatce plażowej, bo przecież gdzie my niby mamy trenować, skoro tu tylko chłód, śnieg i pizgawica :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5981
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

może to "polish" to jakiś nietrafiony przymiotnik od "pole" dance XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość