Jon Misch

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jon Misch

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Jon Misch (26)
Związek z innym zawodnikiem: chłopak Jaclyn
Miejsce zamieszkania: Waterford, Mich.
Zawód: ubezpieczyciel finansowy
Osobisty powód do dumy: wygranie mistrzostwa wielkiej 10 w Michigan State University.
Życiowa inspiracja: Moja siostra Lara, która ciężko pracowała na wszystko to, kim jest. Jest zarąbistym autorytetem. Inspiruje mnie, bym ciężko pracował i wszystko bardziej doceniał. Widząc, jak ciężko pracuje by zadbać o swoją rodzinę, przypomina mi, że rzeczy nie zawsze są takie łatwe, jakbyśmy chcieli, aby były. Ona pracuje niż ktokolwiek inny, kogo znam.
Hobbies: siłownia, gra na pianinie i nauka o winach
Irytują mnie: ludzie, których irytuje zbyt wiele rzeczy
3 słowa, którymi się opiszesz: towarzyski, nieprzewidywalny i intuicyjny
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: pianino, żeby sobie pograć i zabawić siebie i innych. Piłkę nożną dla rozrywki i żeby zyskać przyjaciół. Wino, żeby się upić, baa!
Zawodnik, którego przypominasz: Hayden. Czuję, że moja osobowość przypomina jego i on też jest sportowcem, który używa swojej głowy.
Powód bycia w Survivor: Dla doświadczenia i dla rywalizacji. To nadzwyczajne i całkowicie socjalne doświadczenie, które będzie świetną zabawą.
Dlaczego przetrwasz: Potrafię rozpalić ogień, wypatroszyć rybę, łapać jaszczurki, podnosić różne rzeczy i odkładać je z powrotem na dół.
Dlaczego wygrasz: Mam bardzo dobre zdolności fizyczne i socjalne. Dobrze potrafię czytać ludzi i jestem dobry w mówieniu im tego, co chcą usłyszeć.
Co oznacza dla ciebie możliwość zagrania z członkiem rodziny: Gra z Jacklyn to niesamowita szansa. Nauczyłem się w przeszłości, że doświadczanie przeciwności losu z innymi potrafi zbudować związek, który tworzycie (jeśli robicie to, jak należy). Jako że nie ma drugiego takiego doświadczenia w życiu jak Survivor, nie da się powiedzieć, jak wiele możemy zyskać triumfując w zadaniach, które pojawią się w codziennym życiu na wyspie czy tych, które zapowie treemail.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Po tym, jak w filmiku próbował mnie z uśmiechem naiwnego dziecka przekonać, że jakiekolwiek plany są w tej grze niepotrzebne i trzeba iść na żywioł, stwierdziłem, że nawet nie wchodzę w ten temat. A jednak się przemogłem i powiem, że tutaj brzmi już trochę inteligjjjjętniej. Jakimś tam dodatkowym plusem jest też porównanie do Haydena, no ale gadać to każdy może.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Prawda że wszystkiego zaplanować się nie da, ale warto mieć jakiś ogólny zarys.
A tym ich całymi porównaniami rzeczywiście nie ma co się sugerować. Ostatnio J'Tia porównała się do Hatcha, a Jefra do kim Spradlin.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Porównuje się do swoich ulubieńców. Taki pewnie chciałby być. Wysportowany i w dodatku myślący. Hayden miał chociaż jakiś tam plan na grę. Oczywiście można grać na "lubienie i nie lubienie kogoś", ale czy taka strategia zapewni mu milion dolarów, albo chociaż finał. Wątpię, chociaż może i tym razem się mylę.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Facet póki co dla mnie neutralny, ale wyczuwam u niego potencjał i może pograć dobrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości