Natalie Anderson

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Natalie Anderson

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Natalie Anderson (28 )
Relacja z innym uczestnikiem: Siostra bliźniaczka Nadiyi
Zawód: Trenerka crossfit, studenta fizjoterapii
Osobisty powód do dumy: dwukrotny udział w The Amazing Rce! Odpadnięcie jako pierwsza w All-Stars!
Życiowa inspiracja: Moja matka. Jest najsilniejszą i najodważniejszą kobietą, jaką znam. Zawsze wspierała mnie w byciu sobą i spełnianiem tego, czego chcę. Wspierała mnie we wszystkich moich szalonych przygodach i nauczyła mnie, jak być silną i nieustraszoną kobietą!
Hobbies: Crossfit, surfing i bycie hardkorem!
Irytują mnie: Dziewczyny, które nie umieją same nic dla siebie zrobić, leniwi ludzie i idioci
3 słowa, którymi się opiszesz: szalona, silna i pewna siebie
3 rzeczy, które byś zabrała na wyspę: maszynki do golenia, bo bycie super owłosioną w stroju kąpielowym nie jest urocze. iPhone, żebym mogła wchodzić na tweetera i instagrama. Sztangi, żebym mogła robić przysiady.
Zawodnik, którego przypominasz: Tony, ale mam nadzieję, że nie jestem aż tak szalona.
Powód bycia w Survivor: Milion dolarów! No i wygrana w Survivorze uczyni ze mnie certyfikowanego hardkora!
Dlaczego przetrwasz: Jestem fizycznie, mentalnie i emocjonalnie silna. Mam bardzo silną wolę i się nie poddaję! Dobrze mi się pracuje z ludźmi i czuję, że będę dobrym współplemieńcem. Wiem, że dam z siebie wszystko w pracach obozowych i nie będę ciężarem dla plemienia. Fizycznie będę w stanie rywalizować z facetami i będę przydatna w drużynowych zadaniach. Poza tym uwielbiam ocean i gdybym miała wybrać jedno miejsce, na którym miałabym spędzić resztę życia, to byłaby plaża. Jestem prawdziwą dziewczyną z wyspy!
Co oznacza dla ciebie możliwość gry z bliskim: Bycie w Survivor z Nadiyą tak wiele dla mnie znaczy. Nie ważne, co robimy, ja i Nadiya zawsze świetnie się bawimy. Bez względu na to czy współpracujemy czy ze sobą rywalizujemy! Robienie czegoś tak intensywnego i dzielenie się tym z moją twinnie jest czymś, czego nigdy nie zapomnę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Myślałem, że jest bardziej stonowana od siostry, ale śmieję się w głos jak ją czytam :lol: Trzymam za ciebie kciuki, certyfikowany hardkorze.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Bycie w Survivor z Nadiyą tak wiele dla mnie znaczy. Nie ważne, co robimy, ja i Nadiya zawsze świetnie się bawimy
Tak... Zawsze świetnie się bawiłyście. Szczególnie w The Amazing Race. Mam wrażenie, że one praktycznie niczego nie potrafią robić wspólnie, a jeżeli się starają to wychodzi im to strasznie. Na pewno nie będę jej kibicować, chociaż pewnie będzie można się z niej pośmiać.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nie oglądałem TARu, więc nie znam, ale pierwsze wrażenie mam takie jak Wy. Gadatliwe, pyskate i nadpobudliwe. Sukcesu im nie wróżę, ale mogą nakręcać sytuację i sprawiać, że będzie ciekawiej.

Będę musiał się nauczyć je jakoś rozróżniać (inaczej niż po kolorze buffu/ubioru). Widzę, że fryzury mają trochę inne. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości