Josh Canfield

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Josh Canfield

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Josh Canfield (32)
Relacja z innym zawodnikiem: chłopak Reed'a
Miejsce zamieszkania: New York, N.Y.
Zawód: wokalista, aktor, pisarz
Osobisty powód do dumy: Napisanie i wyreżyserowanie mojego pierwszego musicalu w Londynie i zostanie pierwszą osobą, która w omjej rodzinie zdobyła tytuł magistra.
Życiowa inspiracja: Mój tata. Zawsze traktował moją matkę z szacunkiem i podziwem i pokazał, jak powinno wyglądać małżeństwo pełne bezinteresowności.
Hobbies: Pisanie piosenek, siłownia, Settlers of Catan, filmy i spacery po parku z naszym psem
Irytują mnie: Idioci, głośni Amerykanie w innych krajach, większość poczekalni w budynkach z przesłuchaniami, ludzie, którzy widzą tylko jeden argument podczas kłótni i wiele innych
3 słowa, którymi się opiszesz: pewny siebie, energetyczny, współczujący
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: Biblię, pomogłaby mi poradzić sobie w trudnych okolicznościach. Pianino, żebym mógł pisać piosenki i śpiewać. iPod - życie bez muzyki jest dołujące.
Zawodnik, którego przypominasz: Nie było nikogo takiego jak ja. Będę podążał własną drogą.
Powód bycia w Survivor: Po każdym odcinku, który oglądam w domu, zawsze mówię: "chcę to zrobić!". Zadania, gierki umysłowe, popychanie swego ciała do jego limitów, to wszystko mnie ekscytuje!
Dlaczego przetrwasz: umiem rozpalić ogień. Jestem bardzo zorganizowany i skupiony na szczegółach, co pomoże mi w wielu zadaniach. Jestem też silny i wytrzymały.
Dlaczego wygrasz: Mam sprawność, która zaowocuje w zadaniach. Mam mentalną wytrzymałość, która pomoże mi przejść przez umysłowe gierki. Mam też odwagę do wykonywania dużych ruchów wtedy, gdy powinny być wykonane. Jestem Survivorem.
Co oznacza dla ciebie możliwość zagrania z bliskim: Jestem podekscytowany, że mogę zagrać z Reed'em! To będzie wspomnienie, którym będziemy się dzielić przez całe życie. Posiadanie kogoś, z kim mogę przez to przejść, pomoże mi znaleźć siłę, kiedy będę jej naprawdę potrzebował. To będzie bezcenne w tej grze. Będę silniejszy mając Reed'a u mego boku. Pomoże mi też to, że miło się na niego patrzy.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To, że umie rozpalić ogień o niczym jeszcze nie świadczy. Co innego to oglądanie "Survivor" w telewizji, a co innego 39 dni na wyspie. Cały czas mówi o tym, że będzie silny, da radę, coś udowodni. Według mnie to tylko takie puste słowa.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Póki co powiem jedynie, że wypada dla mnie lepiej od partnera, ale szału nie ma.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość