Alec Christy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Alec Christy

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Alec Christy (22)
Związek z innym graczem: brat Drew'a
Miejsce zamieszkania: Winter Park, Fla.
Zawód: student na Florida Gulf Coast University
Osobisty powód do dumy: Pójście na studia i doskonalenie się w szkole i w sporcie. W liceum byłem bardzo przeciętny, jeśli chodzi o moje osiągnięcia w klasie.
Życiowa inspiracja: Mój tata, bo pokazał mi jak być mężczyzną. Wspierał mnie, gdy potrzebowałem tego najbardziej. Ciężko pracuje, ale nigdy nie pozwala na to, by mu to przeszkadzało w byciu tatą. Na moim tacie zawsze mogłem polegać.
Hobbies: łowienie ryb, lacrosse i surfowanie
Irytują mnie: ludzie, którzy mówią, że nie lubią czegoś, czego nigdy nie próbowali.
3 słowa, którymi siebie opiszesz: wysportowany, towarzyski i charyzmatyczny.
3 rzeczy, które być zabrał na wyspę: zegarek, kij do lacrosse'a i gazetę Playboy
Powód bycia w Survivorze: Wygranie miliona dolarów
Dlaczego przetrwasz: Niczego się nie boję
Dlaczego wygrasz: Jestem sprytny, zdeterminowany, wysportowany i mam zdolności, które pomogą mi wygrać tą grę.
Co oznacza dla ciebie możliwość gry z bliskim: Gra w Survivor z Drew jest niesamowita, bo uwielbiam rywalizację, więc sprawdzenie, który z nas zajdzie dalej, będzie ekscytujące. Dzielenie tego doświadczenia będzie czymś świetnym, bo jednocześnie będzie ze sobą rywalizować i się nawzajem wspierać. Rozegranie gry, w której wszystko może pójść dosłownie w każdym kierunku, będzie interesujące. Nigdy nie wiadomo, kto zajdzie w niej najdalej.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Gdyby wyciąć lacrosse, ten wywiad byłby najbardziej typowy, jaki tylko można sobie wyobrazić. Sam delikwent jakoś nie budzi mojej sympatii. Ale mimo wszystko, coś mi mówi, że może liczyć się w grze i nawet nie być zbyt głupi. Taki przyczajony tygrys, ukryty smok, boksujący pingwin - pewnie pokaże na co go stać dopiero z czasem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Jak dla mnie w wywiadzie najbardziej wyróżnił się tym jak suszył zęby i ruszał głową gdy jego brat się wypowiadał i narazie tyle mam do powiedzenia o nim.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jest młodszy od swojego brata i może będzie chciał mu odwodnić, że wcale nie musi być gorszy i taki osobisty pojedynek będzie dla niego bardzo ważny. Jest taki przeciętny, ale jednak liczę na niego. Może uda mu się coś ugrać.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Póki co nie umiem wiele o nim powiedzieć (ani złego, ani dobrego). Na pewno sympatyczniejszy od braciszka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość