Filmiki i inne materiały promujące sezon

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Filmiki i inne materiały promujące sezon

Post autor: ciriefan »

Meet the cast znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/user/SurvivorOnCBS/videos

Filmiki z EW:
http://insidetv.ew.com/2014/08/27/survi ... -revealed/

W tym sezonie powraca Exile Island. Co odcinek dwóch loved-ones będzie brało udział w pojedynku. Przegrany idzie na exile. Wygrany wysyła tam z nim kogoś ze swojego plemienia. Będzie tam wskazówka do HI, które z kolei będzie ukryte w obozie.

Reszta zawodników dopiero jutro.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek jeszcze powrócą do Wyspy Wygnańców. Ostatnio wygnania były 10 edycji temu. Zawiodłem się, myślałem że wpadną na jakiś nowy ciekawy pomysł. No i skoro będą się duel'ować tylko o to kto pójdzie na ExiIe, to pewnie znowu nie będzie zadań o nagrodę bo nie zmieszczą się w czasie, no chyba że wspomniany duel będzie w stylu gry papier-kamień-nożyce jak to rozwiązały dziewczynki w pierwszym sezonie z Exile Island. W takim układzie już wolę oglądać duele na "śmierć i życie" na Wyspie Odkupienia gdzie ludzie płaczą i wrzeszczą na siebie.
Zresztą według mnie odcinki Survivor powinny trwać 50+ minut, a nie tylko marne 43/44. Wtedy zmieściliby się ze wszystkim i z reward challenge, i z czołówką i może nawet z confami osób, które normalnie robią za statystów w tym programie.
Wcześniej ktoś pisał, że to facetów ma być mniej, jednak nie. Teraz wiadomo czemu uznali, że niewarto pofatygować się o zastępstwo ;p

Edit: doczytałem sobie i z tego wynika, że zwycięzca duelu zgarnia też nagrodę. Może nie jest to takie złe rozwiązanie ;D wniosek: lepiej najpierw zapoznać się z tematem, a dopiero potem wypowiadać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

gdyby komuś nie chodziło to co podał ciriefan to:
http://watchtvseries.to/episode/survivor_s29_e0.html

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ciesze się, że powraca Exile Island. Ostatni raz było w 18 tym sezonie i przez te 10 sezonów mogli "dopracować" szczegóły tego twistu. Jestem jak najbardziej na tak. Mam nadzieję, że wskazówki do HII będą nieoczywiste, bo chyba nie chodzi o to, by immunitet ukryć pod "dziwnym drzewem" i właściwie pierwsza lepsza osoba może go "przypadkowo" znaleźć. Szkoda, że Exile nie wykorzystują jako "ucieczki z rady", czyli wygrane plemię wybiera jedną z przegranego, która jest bezpieczna i nie uczestnicy w głosowaniu.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

eh eh, fajnie fajnie, już się nie mogę doczekać ; )

2 pierwsze minuty oczywiście na plus, ale w sumie to początek zawsze jest fajny, więc xD

dobra beka z tym krzesiwem ; )

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »


damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

W sumie nic nadzwyczajnego w tej czołówce nie ma, ale jak dla mnie jest fajna - podobają mi się te intensywne i wyraziste kolory.
Tym razem wykorzystali i połączyli motywy muzyczne z Palau i Mikronezji :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Artykuł na podstawie ostatniego sezonu omawiający problem gorszego editu kobiet w Survivor


http://robhasawebsite.com/the-cascade-o ... n-del-sur/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 29: San Juan del Sur - Blood vs. Water”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości