Tony Vlachos

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Tony Vlachos

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Tony Vlachos
Wiek: 42 lata
Miejsce zamieszkania: Jersey City, N.J.
Poprzedni sezon: Sezon 28: Cagayan - Zwycięzca
Plemię: Mana

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?: Jestem starszy i o wiele mądrzejszy. Żartuję. Jestem starszy, ale zdecydowanie nie jestem mądrzejszy. Zobaczycie tego samego faceta, którego zobaczyliście w Cagayan.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: To, co mogę dać od siebie w Survivor to umiejętności, które sprawią, że NIE będę przydatnym członkiem plemienia. Zamiast tego będę bardzo groźnym współplemieńcem. Nie nauczyłem się niczego nowego od czasu Cagayan, co może mnie pogrążyć przy powrocie w sezonie, w którym są sami powracający gracze. Chciałbym nauczyć się umiejętności, które pozwoliłyby mi na bycie cichym i grę "under the radar", ale wątpię, że to się wydarzy. To nie jest w moim DNA.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: WYGRANEJ!!

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Niczego nie żałuję. Wszystko, co zrobiłem w Cagayan wyszło świetnie. Niektóre rzeczy były spowodowane emocjami, niektóre strategią, ale nic nie było robione ze złym zamiarem. Ostatecznie wszystko dobrze się ułożyło i wygrałem program.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Tym razem wszyscy znają mój styl gry, wiem, że będę dla nich wielkim zagrożeniem. Wiem, że będę musiał być spokojny do czasu, aż uda mi się zapuścić korzenie na wyspie. Znając siebie - nie będę w stanie tego zrobić i będę w tarapatach. Mam nadzieję, że mam w sobie to coś, co pozwoli mi na dostosowanie się do innych i pójście z prądem, jeżeli w ogóle jestem w stanie to zrobić. Będę trzymał kciuki - to jest pewne!


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tony przynajmniej wie czego chce. Pewnie grając dokładnie tak samo jak w Survivor 28 ciężko będzie mu przechytrzyć pozostałych "all-starsów", ale widzowie z pewnością nie będą rozczarowani ani Tonym, ani jego akcentem który się nie zmienił :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości