Tai Trang

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Tai Trang
Wiek: 52 lata
Miejsce zamieszkania: San Francisco
Poprzedni sezon: Sezon 32: Kaoh Rong - Miejsce 3.
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?: Po tym, gdy ostatnio zagrałem i zobaczyłem swój sezon jestem bardziej świadomy tego, jak rozbudowany jest Survivor i doceniam to. Widzę swoje błędy i wiem, jak mogę się poprawić. Ciężko jest być prawdziwym i zawierać przyjaźnie z innymi, w tym samym czasie myśląc kogo mogę pokonać w finale. Mam nadzieję, że nie będę teraz bardziej nieufny. Każda gra jest wyjątkowa i ma swoją własną dynamikę i muszę być otwarty i zobaczyć, gdzie to mnie zaprowadzi. Potrzebuję wiedzy ze swojego sezonu, ale nie bagażu. Survivor jest świetną grą, a wygrana jest moim ostatecznym celem.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: Udowodniłem, że ciężko pracuję i jestem pomocny w obozie. Mogę rozpalić ogień i zbierać jedzenie albo łowić ryby. Jestem lojalnym, miłym facetem i dogaduję się ze wszystkimi. Jestem całkiem pozytywny i mogę utrzymać luźną atmosferę oraz wprowadzić harmonię w obozie. Jestem mały, ale silny i będę dobry w zadaniach drużynowych. Od czasu mojej ostatniej gry chodzę na jogę żeby skupić swój umysł i wzmocnić siebie. Próbuję też poprawić moją średnią koordynację ręka-oko przez granie w lidze Bocce ball.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: Blindside na Scotcie i Jasonie oraz wysłanie Scota do domu. Jestem dumny z tego, że udało mi się wyrwać z ich sojuszu żeby mieć swój własny głos i prowadzić swoją własną grę. Decydowanie o własnym losie dało mi miejsce w finałowej trójce. I tak, jestem szczęśliwy, że uratowałem Marka. Bardzo ciężko pracowałem zdobywając jedzenie, żeby inni go nie zjedli. Jestem dumny też z tego, że pokazałem innym, że ludzie muszą dbać o środowisko i o inne żywe istoty.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Żałuję, że nie poradziłem sobie lepiej z jurorami. Nie byłem w stanie powiedzieć oraz bronić tego, co osiągnąłem w trakcie swojej gry. Żałuję, że spędziłem tyle czasu na dbaniu o obóz, co wyłączyło mnie z gry strategicznej. Na końcu sezonu byłem kompletnie wykończony, co przyłożyło się do tego, jak poradziłem sobie na finałowej radzie.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Jestem o wiele bardziej pewniejszy gry. Wiem, że mogę wiele zaoferować i mogę dogadywać się ze wszystkimi, teraz nadszedł czas na stworzenie silnych więzi. Dobrze mieć przyjaciół zarówno w sojuszu, jak i w jury. Będę o wiele lepiej obserwował co się dzieje w grze, będę świadomy swojej pozycji w plemieniu. Muszę być bardziej elastyczny w grze strategicznej, muszę skupić się na większym celu, jakim jest wygrana, bardziej niż na przyjaźniach. Chciałbym być sobą, podejmować ryzyko i dobrze się bawić z innymi legendami Survivor.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Widać, że Tai jak zawsze ma sporo do powiedzenia.
Zastanawiam się jak w tej edycji będzie wyglądać jego relacja z Calebem - pewnie będzie to coś w stylu "bromance", "showmance" :D
Meciek pisze:Jestem lojalnym, miłym facetem i dogaduję się ze wszystkimi.
O ile dobrze pamiętam to Tai do końca lojalny pozostał jedynie wobec kurczaka.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: Jack »

Artykuł napisany przez Zeke'a. Polecam wszystkim, którzy obejrzeli już 6 odcinek.
http://www.hollywoodreporter.com/live-f ... umn-991514

Padają tu między innymi takie słowa:
Tai, the Chicken Whisperer, and I killed three chickens together.
Tego się nie spodziewałem :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: Kobra »

Jezu, Dżek, obrońcy zwierząt zagryzą cię za tę uśmiechniętą emotkę na końcu!

btw. czy ktoś wie jak dalej potoczyły się losy kurczaka Marka? Bo jestem ciekawy. Liczyłem na jego powrót w GC.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: Jack »

Wydaje mi się, że zostawili go na tej kambodżańskiej wyspie i Mark pewnie długo tam sobie nie pożył :(

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: Kobra »

Jeśli tak to słabo. Przetrwał tyle i co? Probst kazał mu go tam zostawić to pamiętam, a dalej? Serio z Burnettem nie mogli mu załatwić jakiegoś sensownego schronienia, gdzie mógłby sobie żyć spokojnie? Tym bardziej, że potem na reunion tak się chwalili Taiem i jego miłością do zwierząt ;/

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
13 kwie 2017, 23:26
Tai, the Chicken Whisperer, and I killed three chickens together.
Tego się nie spodziewałem :D
Jak Verner ałtuje Zeke to źle, jak Zeke ałtuje Taja to dobrze :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: Jack »

Zeke'owi wszystko zostanie wybaczone. Pewnie 95% osób czytających ten fragment nie odbierze tego jako atak na Tai'a. Tak ogólnie ta informacja na pewno zaniknie gdzieś w tłumie tych wszystkich wypowiedzi, które pojawiły się po ostatnim odcinku.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Tai Trang

Post autor: frasiek »

No, oczywiście, że wszystko mu zostanie wybaczone, bo od teraz wszelka krytyka w jego stronę to będzie transfobia czy jak to się tam zwie :D

Boli mnie to, ale skoro prawo Poe istnieje to muszą napisać, że oczywiście żartuję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość