Oscar "Ozzy" Lusth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Oscar "Ozzy" Lusth

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Oscar "Ozzy" Lusth
Wiek: 34 lata
Miejsce zamieszkania: Venice, Calif
Poprzednie sezony: Sezon 13: Cook Islands - Miejsce 2, Sezon 16: Micronesia - Miejsce 9, Sezon 23: South Pacific - Miejsce 4
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłeś od swojego sezonu?: Jestem starszy i mądrzejszy. Przeszedłem przez stratę kogoś bliskiego, więc bardziej "żyję chwilą".

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczny dla plemienia i czego się nauczyłeś od czasu swojego sezonu?: Cierpliwości, słuchania innych i umiejętności dogadywania się z innymi.

Z czego jesteś najbardziej dumny w swojej grze?: Tego, że dobrze się bawiłem i podejmowałem ryzyko.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Przegrania ostatniego zadania.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Stworzę swój początkowy sojusz ostrożniej.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nie mogę się doczekać jak Ozzy zaprezentuje się w tej edycji. Ma potężną armię fanów, którym zależało na jego powrocie do gry, ale czy Ozzy będzie w stanie wykorzystać kolejną szansę?

Mówi, że poprzednio za bardzo skupiony był na grze, a teraz skupi się na znalezieniu przyjaciół i wygranej. Z jednej strony Ozzy teraz "żyje chwilą", z drugiej strony jest "bardziej cierpliwy". Czy to trochę się nie wyklucza?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Oscar "Ozzy" Lusth

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości