Debbie Wanner

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Debbie Wanner
Wiek: 51 lat
Miejsce zamieszkania: Reading, Penn.
Poprzedni sezon: Sezon 32: Kaoh Rong - Miejsce 9
Plemię: Nuku

Jak się zmieniłaś od swojego sezonu?: Całą magią i tajemnicą Survivor jest to, jak ludzie potrafią zobaczyć i usłyszeć tę samą rozmowę i mieć zupełnie inną jej interpretację. Jestem tego świadoma. Będę się starać widzieć wydarzenia w grze oczami innych.

Co możesz dać od siebie, co sprawi, że będziesz pożyteczna dla plemienia i czego się nauczyłaś od czasu swojego sezonu?: Pracuję w obozie i będę w nim pomagała; zrobię co mogę i będę tak pomocna jak tylko mogę, biorąc pod uwagę jakie będą warunki i jak ciężka będzie gra. Jeżeli chodzi o głosowanie na radzie - chcę skupić się na jednej rzeczy - ktokolwiek oprócz mnie może odpaść.

Z czego jesteś najbardziej dumna w swojej grze?: Mimo tej całej alchemii i lawiny emocji, a także braku energii i pustki w żołądku to wszystko było dobrą zabawą z której można się śmiać i wybaczać sobie i innym.

Żałujesz czegoś w swojej grze?: Brak starania się o kontakty ze Scotem i Jasonem. Wszyscy mogą być sojusznikami, chociaż na jedną radę.

Jak zmieni się twoja gra tym razem?: Postaram się zagadać do tylu osób, do ilu dam radę, ale wciąż chcę być szczera. Wiem, że to tylko gra, ale można się do kogoś 'przywiązać' i uczucia naprawdę są ranione. Jeżeli skłamię mam nadzieję, że nie będę chamska. Zachowam linie komunikacji otwartymi dla wszystkich i postaram się nie dać niesprawiedliwości, prawdziwej i urojonej, wpłynąć na mnie. Może też trochę przytyję; szukanie jedzenia często zużywa więcej energii niż jej dostarcza samo jedzenie. Survivor jest MĘCZĄCY, psychicznie i fizycznie. Lubię mieć w głowie obraz wielu uratowanych zwierząt, bezpiecznych i szczęśliwych, żeby przypomnieć sobie czemu znowu gram.


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kobra pisze:A jak oceniacie eks modelkę Debbie? XD
O ile pamiętam to ona była tylko part-time model.
(Przenoszę dyskusję o Debbie do jej tematu)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

xD

Debbie nie jest do końca w moim typie, ale lubię ją za szaloną osobowość, a pamiętajmy, że wygląd to nie wszystko.

Ciekawi mnie ile nowych pozycji z jej CV poznamy tym razem :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Umbastyczny pisze:Ciekawi mnie ile nowych pozycji z jej CV poznamy tym razem :D
Miała cały rok między nagraniami sezonu 32, a 34, więc przez kilkanaście miesięcy na pewno się nie nudziła :D Może wróciła do kelnerowania? Albo na poważnie zajęła się modelingiem?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Ciekawi mnie ile nowych pozycji z jej CV poznamy tym razem
https://twitter.com/DebbieDonWan/status ... 3193192450
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: Jack »

W ostatnim odcinku Debbie ogłosiła, że jest również gimnastyczką :D Po za tym chyba niedługo będzie mogła wpisać do swojego CV "aktorka", ponieważ wystąpiła w jednym z odcinków "Mody na sukces"
http://www.imdb.com/name/nm7829926/

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: MD »

Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: Kobra »

Ja... eh... Naprawdę już mi brakuje słów na tę babę. Śmiechy-chichy, ale poważnie zastanawiam się, czy ona ma wszystkie klepki prawidłowo zamontowane.

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: MD »

Stabilna to ona nie jest, nie wie kiedy się zamknąć, ale chyba aż tak źle nie jest, przynajmniej potrafi mieć dystans do siebie, co chyba przyzwoicie świadczy:

Obrazek

No i po drugie, to gdzieś na reddicie już czytałam, teraz widzę że Debbie udostępniła artykuł, w którym jest podsumowanie redditowych dochodzeń, ale jej meltdown był wgl odcinek wcześniej, nie do tego zadania o nagrodę, widać to po immunitecie, który mieli w obozie. Do normalnych ludzi raczej nie należy, ale z pełnym kontekstem sytuacja ma trochę więcej sensu.

http://survivingtribal.com/2017/04/04/s ... wn-edited/


No ale liczę, że nadal ją będą tak edytować, bo zajebiście się ogląda :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: frasiek »

Odwołując się do mema wrestlingowego "You gotta make Brad look really really strong".

Szkoda, że już wcześniej przestałem oglądać amerykańskiego survivora, bo mi brakuje odpowiedzi na taki edit.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 34 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości