Hali Ford

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Hali Ford

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Hali Ford, 25
Plemię; brak kołnierzyka (Nargarote)
Miejsce zamieszkania: San Francisco
Zawód: studentka prawa
Osobisty powód do dumy: Złapałam ogromną falę ostatniej zimy w Kauai.
Życiowa inspiracja: Clara S. Foltz: pierwsza kobieta prawnik na zachodnim wybrzeżu i twórczyni ogólnodostępnego prawa do obrony. Podziwiam jej pionierskie podejście do prawa i życia. Moja szkoła prawnicza nie przyjęła jej na studia ze względu na jej płeć, więc pozwała ich do sądu i ukończyła studia będąc najlepszą na swoim roku (jednocześnie wychowując piątkę dzieci).
Hobbies: surfowanie, ju jitsu, motocykle i wszystko, co mi się napatoczy
Ulubiony sport: ju jitsu i surfing
Irytują mnie: nie wykorzystywanie czasu i środków
3 słowa, którymi się opiszesz: wytrwała, wolna i skupiona
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: 1. Książkę do powtarzania wiedzy prawniczej ze szkoły, żebym pozostała bystra. 2. Długopis i dziennik - żeby rozpisać sobie strategię. 3. Ukulele - bo to podniesie ludzi na duchu i może też się przydać do innych, niekoniecznie muzycznych celów.
Zawodnik, którego przypominasz: Parvati, bo lubi się zabawić i jest pełna życia, ale reprezentuje sobą więcej niż tylko to, co widzi oko. Zawsze planuje, kalkuluje ryzyko zarówno pod względem strategicznym jak i socjalnym. Jest silna fizycznie i nie zraża się odrzuceniem czy oporem. Mamy też takie same tatuaże.
Powód bycia w grze: gra sama w sobie. To ostateczne osobiste wyzwanie i coś, o czym będzie się opowiadać wnukom.
Dlaczego przetrwasz: Jestem niesamowicie zaradna. W zeszłym lecie złapałam rybę w zwykłą torebkę foliową na zakupy i oczyściłam tą rybę i ugotowałam ją dla przyjaciół. Jestem optymistyczna i lubię zabawę, więc przetrwanie w sensie socjalnym nie będzie dla mnie problemem. Dobrze też daję sobie radę pod presją.
Dlaczego wygrasz: We wszystkim, co robię, łapię byka za rogi i nie puszczam, dopóki nie dostanę tego, czego chcę. W Survivorze nie będzie inaczej.

https://www.youtube.com/watch?v=w8ydBekmEOw

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ot zwykła, ładna i sympatyczna dziewczyna. Nie wyróżnia się jakoś szczególnie choć jest taka pełna energii i ma już plany na ścisły sojusz, wygląda na bystrą. Mam nadzieję, że okaże się dobrym graczem :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Witam cię pięknie w gronie moich faworytów. Rozgość się, czuj-się-jak-u-siebie i jakby co, to barek jest tam po prawej.

Wyczuwam w niej boskość, której prawdopodobnie ona sama jeszcze nie wyczuwa :D I bardzo duże pokłady sajko. Jej ton głosu za bardzo przypomina mi Abi, żeby miało być inaczej.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Czy nikt nie zauważał aluzji, do czego ona chciałaby wykorzystać ukulele? XD (może moje tłumaczenie nie jest najlepsze, ale jak to czytałem to była główna rzecz, którą zapamiętałem hahaha :D:D:D albo po prostu jestem zboczony)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Może mój umysł jest już mocno wypaczony, ale ja pomyślałem o użyciu w stylu: łopata, podpałka, struny jako sznurki i ewentualnie pałka/kij do ogłuszania rywali. :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Znalazłem uroczy cytat o Hali na Survivor Sucks:
Hali already won (the hearts of billions of Mericans round the world). <3

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nagranie, które Hali wysłała jako zgłoszenie do Survivor <3

https://www.youtube.com/watch?v=_miKxDEcSjQ

Hali rapuje, a Malcolm występuje w jej teledysku :P

https://www.youtube.com/watch?v=JFsX5-7Tx0A

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości