Joaquin Souberbielle

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Joaquin Souberbielle

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Joaquin Souberbielle, 27
Plemię: białe kołnierzyki (Masaya)
Miejsce zamieszkania: Valley Stream, N.Y.
Zawód: dyrektor ds. marketingu
Osobisty powód do dumy: Prowadzenie życia, które pozwoliło mi dogadzać sobie i doświadczyć tak wiele piękna, które świat ma do zaoferowania
Hobbies: podróże, sport i fitness
Życiowa inspiracja: Derek Jeter za jego poświęcenie, impas i wybór kobiet oczywiście.
Ulubiony sport: rugby
Irytują mnie: ludzie, którzy nie mają zdrowego rozsądku
3 słowa, którymi się opiszesz: towarzyski, charyzmatyczny i otwarty
Którego zawodnika przypominasz: Nie jestem jak żaden były zawodnik. Po raz pierwszy zobaczycie kogoś takiego jak ja. Obiecuję, że wam się to spodoba.
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: Alkohol, bo wszystko jest lepsze po alkoholu. Głośniki z muzyką dla rozrywki i to jest wszystko, czego potrzebujemy. Dodajmy jedno do drugiego i mamy imprezę!
Powód bycia w grze: Zabieram swoje zdolności do Survivora, żeby pokazać światu moje fizyczne umiejętności i nieustępliwą wolę wygrania za wszelką cenę, oczywiście.
Dlaczego przetrwasz: Zawsze potrafiłem znaleźć sposób, żeby przetrwać w każdej sytuacji, jaką życie we mnie rzuciło. Jestem pewien, że sobie poradzę.
Dlaczego wygrasz: Zostanę zwycięzcą, ponieważ posiadam wszystkie atrybuty potrzebne do wygrania tej gry. Jestem sprytny, towarzyski i niewiarygodnie wysportowany.

https://www.youtube.com/watch?v=yZMpwGBDTNA

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Alkohol, bo wszystko jest lepsze po alkoholu.
aha xD

Ogólnie coś strasznie pewny siebie i przemądrzały cast nam się trafił w tej edycji.

Cóż, nie polubiłem typa. Sposób w jaki mówi i zachowuje się na filmiku jest odpychający i irytujący, ale dostrzegam u niego potencjał na ciekawego villaina.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

"Ajm-en-alfa-mejl-jużuli annnd eee... eee...."

Schematycznie. Bardzo schematycznie. Nie zdziwię się, jak będzie z tych "Ależ ja jestem strong and cool competitor, a oprócz tego tak bardzo mastermajnd, a oprócz tego wszyscy się mnie tu słuchają, a oprócz tego... ejjj, ale zaraz, guys... CZEMU DO CHOLERKI TE GŁOSY LECĄ NA MNIE? Guuuuys???"

Nawet nazwisko ma jak jakiś rodzaj pasty do zębów.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

Umbastyczny pisze: Ogólnie coś strasznie pewny siebie i przemądrzały cast nam się trafił w tej edycji.
no dokładnie :roll:

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

wracając do tematu, - pół jego ankiety jest na duży plus, pół na wielki minus, więc, albo przeczy sam sobie, albo jest dwulicowcem, albo takim co jedzie na dwa fronty, - z jednej strony go bardzo lubię, z drugiej bardzo nie cierpię, - więc albo go znienawidzę, albo "pokocham", zależy w którą stronę pójdzie, - tak jakby, któreś swoje zalety wyolbrzymił, a wady sprowadził do zera, albo na odwrót, zalety stłumił, a wady wyostrzył, a jak będzie? - się okaże

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości