Mike Holloway

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Mike Holloway

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Mike Holloway, 38
Plemię: niebieskie kołnierzyki (Escameca)
Miejsce zamieszkania: North Richland Hills, Texas
Zawód: pracownik platformy wiertniczej
Osobisty powód do dumy: Spłacenie mojego domu w 2 i pół roku. Zajęło mi to wiele nieprzespanych nocy, ale zobaczenie, że skupienie i napęd do działania się opłaciły, było bezcenne.
Życiowa inspiracja: Don Couch - to jest mężczyzna, którego nazywam tatą. Pomimo tego, że nie jesteśmy spokrewnieni, to on nauczył mnie, jak być mężczyzną. To człowiek pełen moralności i wartości. To mężczyzna dotrzymujący danego słowa. Zawsze ma na myśli to, co mówi. Jest tym, kim mówi, że jest. To mentor.
Hobbies: golf, bieganie i podrywanie kobiet! Haha!
Ulubiony sport: gdy byłem młodszy, grałem w rugby, bo dźwięk kogoś tracącego oddech jest świetny. Teraz, gdy jestem starszy, wolę golfa, bo lubię wyzwanie w postaci: ja kontra pole golfowe.
Irytują mnie: Ludzie, którzy nie potrafią zarządzać swoim czasem. Jeśli mówisz, że gdzieś będziesz o danej godzinie, bądź tam! Nie mogę też znieść kogoś, kto nie umie literować wyrazów.
3 słowa, którymi się opiszesz: lojalny, ambitny i mądry.
3 rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Jakąkolwiek piłkę, bo potrafię wymyślić grę ze wszystkiego. W tej kwestii jestem jak MacGyver. Miło byłoby mieć piłkę. 2. Papier toaletowy, bo to trochę jest do dupy podcierać sobie tyłek swoimi rękami. 3. Szczoteczkę do zębów, bo miło jest nie mieć obrzydliwego oddechu.
Zawodnik, którego przypominasz: Cochran, bo znał grę i wiedział, jak ruszać pionkami. Ozzy, bo ten koleś ma najlepszą figurę w historii i to hardkor. I Rob, bo przejmuje kontrolę i we wszystkim daje z siebie 110%.
Powód bycia w grze: Jest we mnie płomień uwielbiający rywalizację. Nigdy nie mam dosyć. Żyję po to, żeby rywalizować w moim codziennym żciu. Jeśli rzucicie mi jakieś wyzwanie, to się sami przekonacie. Poza tym chcę sprawdzić, czy jestem tak dobrym manipulatorem, jak mi się wydaje.
Dlaczego przetrwasz: Nigdy się nie poddaję. Prędzej umrę niż się poddam. Jestem pewny tego, kim jestem i co mogę, a czego nie mogę zrobić. Stosuję zasadę: "udawaj, że jesteś w czymś dobry, a taki się staniesz". Jestem też liderem. Ludzi do mnie ciągnie, bo w życiu jestem bardzo towarzyski.
Dlaczego wygrasz: Moje życie ciągle się zmienia. W pracy muszę zaadaptować się do tego, co się dzieje na platformie wiertniczej i czasami trzeba podjąć drastyczne czynności. W życiu osobistym musiałem poradzić sobie z byciem molestowanym i nękanym w szkole, gdy byłem młodszy, a także z tym, że nie miałem ojca. Nauczenie się naśladowania odpowiednich ludzi nie było łatwym zadaniem. Dorosłem do kochania samego siebie - wiem, kim jestem i co sobą reprezentuję. Moja wiara uczyniła ze mnie tego, kim jestem. Moja rodzina i przyjaciele uczynili ze mnie kogoś silnego. Moje doświadczenia nauczyły mnie, jak się zaadaptować. Zaczynajmy!!!

https://www.youtube.com/watch?v=T_iMa4EG3Lc

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nie mogę też znieść kogoś, kto nie umie literować wyrazów.
że co? xD takie rzeczy tylko w stanach :D

Powiem tak, ankieta nawet ok. Ale jak włączyłem filmik... :D Moje pierwsze wrażenie to tępy osiłek. Może nie mówi jakoś źle, ale sposób w jaki to robi, tępy osiłek. Mam nadzieję, że się mylę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

...bo dźwięk kogoś tracącego oddech jest świetny.
J*błem, wstałem, a potem jeszcze raz j*błem... Ja naprawdę lubię ten cast :lol: Uroczo się składa, że będą w jednym plemieniu z Kelly. Chociaż obawiam się, że jego podduszanie może okazać się mało skuteczną bronią w walce z jej pałami, paralizatorem i gazem pieprzowym, z którymi nie może się rozstać i które być może przemyciła w majtach na wyspę.

Co prawda, typolek wygląda mi na kogoś, kto bardzo szybko może stać się cocky i wyłapać za to z blindside'a w jaja, ale wstępnie jestem nastawiony życzliwie. Ten głos jest kultowy. Brzmi zupełnie jak Jurek Owsiak piętnaście WOŚP-ów później.
Hobbies: golf, bieganie i podrywanie kobiet! Haha!
Ano heheszki, heheszki...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Czy Mike spotyka się z Meg z BB17? Wiecie coś o tym?

elvis329
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Cz?stochowa
Kontakt:

Post autor: elvis329 »

Kobra pisze:Czy Mike spotyka się z Meg z BB17? Wiecie coś o tym?
https://www.instagram.com/p/BOix_8mlWLg/ tak są razem :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Naprawdę? Zawsze sądziłem, że Mike to inteligenty facet :D Dzięki tej parze widać, że przeciwieństwa się przyciągają.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jack pisze:Naprawdę? Zawsze sądziłem, że Mike to inteligenty facet :D Dzięki tej parze widać, że przeciwieństwa się przyciągają.
Masz najlepszy przykład James-Natalie.
Ale gdzie NY, a gdzie Teksas? To jakaś znajomość korespondencyjna? XD Ogólnie też uważam, że do siebie mocno średnio pasują, ale dobrze, szczęścia życzę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Meg mieszka teraz w Los Angeles jak się nie mylę :wink: a na pewno gdzieś w Kalifornii :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

To chyba się mylisz. Tłiter i fejsbok mówią NY

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

chyba jednak nie :wink:
https://www.instagram.com/megmaley/ mówi co innego ^^
Andrea z Survivor była u niej w czasie święta dziękczynienia

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ok, a teraz jeszcze wyjaśnij, co w sumie wnosi ta informacja do tematu, bo nadal odległość bycza.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Mike Holloway

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Mike Holloway

Post autor: Jack »

To może ja odpowiem tutaj :D
Jeżeli musiałbym wybrać powrót którejś z wymienionych przez Ciebie we wpisie osób bez wahania wskazałbym Andreę. W sumie ciekawie byłoby też zobaczyć Meg w Survivor :D Co do Mika, to raczej nie.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Mike Holloway

Post autor: Davos »

Ja tam lubiłem Mike'a, choć przyznaję, że jego zwycięstwo było możliwe tylko dzięki niesamowitemu immunity run, które zaliczył w 30 sezonie. Ale właśnie przez to chętnie obejrzałbym jego powrót, bo ciekawi mnie, jak by się odnalazł w innym sezonie, z innymi ludźmi i czy wyciągnąłby wnioski ze starych błędów.
A co do Andrei to nie będę polemizować, bo sam ją uwielbiam i mógłbym oglądać ją w każdym sezonie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Mike Holloway

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości