Rodney Lavoie Jr.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rodney Lavoie Jr.

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek):Rodney Lavoie Jr., 24
Plemię: niebieskie kołnierzyki (Escameca)
Miejsce zamieszkania: Boston
Occupation: główny wykonawca
Osobisty powód do dumy: Byłem kapitanem bostońskiej drużyny footballowej pełnej gwiazd i drużyny koszykówki. Poza tym ukończyłem studia z tytułem licencjata.
Życiowa inspiracja: Tom Brady - Jest "G. O. A. T.". Ma 3 pierścienie Super Bowl, żonę, która jest strzałem w dziesiątkę, kocha swoją pracę i to mnie podkręca. Naprzód Pat's!
Hobbies: Siłownia, ćwiczenia,, koszykówka, gry wideo, upijanie się w klubach, chodzenie na wydarzenia sportowe i koncerty
Ulubiony sport: koszykówka i football
Irytują mnie: Gdy faceci wstawiają w mediach społecznościowych selfie z dziubkiem i kierowcy o kiepskiej etykiecie.
3 słowa, którymi się opiszesz: lojalny, pasjonat i zabawny
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: 1. komórkę (jeśli będzie miała zasięg) 2. Moich chłopców 3. Trochę dziewczyn
Zawodnik, którego przypominasz: Nikt! Nikt nie rozegra tej gry tak, jak zobaczycie, jak ja to zrobię!
Powód bycia w grze: Pokazać światu, że mam w sobie wszystko. Nie jestem tylko sportowcem czy cwaniakiem, ale potrafię też pokonać każdego w wyścigu po milion.
Dlaczego przetrwasz: Jestem wysportowany, cwany, przekonujący, graczem drużynowym, zabawny i silny
Dlaczego wygrasz: Z moim sprytem, sprawnością fizyczną, cwaniactwem jak u sprzedawcy i osobowością, mogę to zrobić, kotku!


https://www.youtube.com/watch?v=jduABS50QZU

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Jak dla mnie to zapowiada się niekumaty osiłek. :P Śmiesznie będzie jak odpadnie pierwszy i udowodni nam jak to rozegra xD.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Taaaaaaaak!!!

Ja po prostu WIEM, czuję w moczu i w innych wydzielinach, że będzie śmiesznie :lol: Obstawiam kolesia typu Boo, Woo i te inne heffalumpy. Jeśli nie dostanie zbyt szybko w kaczan, to będzie-będzie-zabawa-będzie-się-dziaOOOO.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość