So Kim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

So Kim

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): So Kim, 31
Plemię: białe kołnierzyki (Masaya)
Miejsce zamieszkania: Long Beach, Calif.
Zawód: handlowiec
Osobisty powód do dumy: Miałam odwagę, żeby odmienić swoje życie. W zeszłym roku skończyłam 30 lat, przeszłam przez rozwód, przeprowadziłam się na drugi koniec kraju i zmieniłam pracę. To był jednocześnie najlepszy i najgorszy rok mojego życia i dzięki temu jestem silniejszą osobą.
Życiowa inspiracja: Każdy, kto żyje pełnią życia, śmieje się do rozpuku i otwarcie kogoś kocha.
Hobbies: śmianie się, przygody, podróże, tańczenie i ŻYCIE
Ulubiony sport: Surfing, pływanie i jedzenie
Irytują mnie: niezdecydowanie, postawa „księżniczki”, narcyzm, prokrastynacja, przegrywanie i samozachwyt
3 słowa, którymi się opiszesz: uduchowiona, czarująca i brutalnie szczera
3 rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: 1. iPad z niewyczerpalną baterią – kto nie lubi dobrej tanecznej imprezy? Nie wspominając o tym, że mogłabym nagrywać rozmowy, gdy byłaby taka potrzeba. 2. Okulary przeciwsłoneczne – moje oczy zdradzają zbyt wiele. 3. Listy od najbliższych – żeby przypominały mi, żebym się dobrze bawiła, celowała wysoko i pozostała pokorna.
Zawodnik, którego przypominasz: Jestem połączeniem Ozzy’ego (sprawna fizycznie, zwinna i odrobinę zadufana w sobie), Parvati (urocza, flirciara, ładna) i Cochran’a (nie wierzę w siebie, paranoiczka i kombinatorka)
Powód bycia w grze: Chcę wygrać i stać się legendarną zwyciężczynią Survivora, która dokonywała wielkich ruchów i nie grała w „bezpieczny” sposób! Milion dolarów mi nie zaszkodzi.
Dlaczego przetrwasz: W grze Survivor będę całkowicie w swoim żywiole. Żyję dla ekstremalnych doświadczeń! Czy to będzie rywalizacja w zadaniach, przetrwanie w dziczu czy strategiczne prowadzenie sojuszy, wiem, że będę się śmiać i dobrze się bawić z ludźmi wokół mnie.
Dlaczego wygrasz: Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem najsilniejszą dziewczyną, jaką znają – fizycznie, mentalnie i emocjonalnie. Fizycznie zmiażdżę wszystkie zadania. Mentalnie jestem ekstremalnie analityczna i obiektywnie wszystko oceniam. Emocjonalnie wiem, kiedy śmiać się z samej siebie i jak znaleźć najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Nie będę miała problemów z manipulowaniem w celu zajścia dalej.

https://www.youtube.com/watch?v=XqD1J-70b9Y

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Kolejna osoba, która wywarła na mnie dobre wrażenie. Może nie wyróżnia się jakoś bardzo na plus, ale ogólnie i ładna, i sympatyczna, mówi też z sensem.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Cieszę się, że produkcja dała jej szanse udziału w tym sezonie po tym jak w poprzednim przez problemy medyczne jej siostry nie mogła zagrać. Wydaje się ciekawa i mam nadzieję, że daleko zajdzie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Irytują mnie: prokrastynacja
No cooooooza lipa, a już myślałem, że się z nią polubię. Tak bardzo tęskniłem za śmiesznymi Azjatkami w Survie i rzygałem tęczą na wieść, że w końcu jakąś przygarnęli.

Przeglądając te wszystkie inteligentne wywiady mam zwyczaj ignorowania samozachwytów, tak więc po wymazaniu tego wszystkiego, wyniosłem z jej wypowiedzi dwie podstawowe informacje: a) nie chce grać bezpiecznie, b) jest paranoiczką. Wydaje się to świetnym przepisem na fun, więc może jednak będzie z nią ciekawie :lol: Być może ryż poszybuje do ogniska prędzej niż się spodziewamy :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

przeczytałam, posłuchałam i pokochałam, heh, - czy słusznie, się okaże :)

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Już ją uwielbiam :) Moja faworytka przed rozpoczęciem edycji. Mam co do niej ogromne oczekiwania pod kątem socjalno-strategicznym, więc liczę na to, że nie rozczaruję się :>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość