Will Sims II

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Will Sims II

Post autor: ciriefan »

Obrazek

Imię (wiek): Will Sims II, 41
Plemię: bez kołnierzyka (Nargarote)
Miejsce zamieszkania: Sherman Oaks, Calif.
Zawód: sensacja Youtube
Osobisty powód do dumy: Bycie mężem i ojcem
Życiowa inspiracja: Bóg – za to, że jest głową mojego życia, moja żona i córka – za to, że zawsze we mnie wierzą i mi ufają, moi rodzice – za bycie świetnymi autorytetami
Hobbies: Koszykówka, karaoke i podróże
Ulubiony sport: koszykówka
Irytuje mnie: Ludzie, którzy nie umieją przyznać, że się pomylili i ludzie, którzy nie zostawiają napiwków
3 słowa, którymi się opiszesz: zabawny, lojalny i troskliwy
3 rzeczy, które byś zabrał na wyspę: 1. Telefon, żebym mógł komunikować się z rodziną 2. Balsam, żebym mógł nawilżać moją skórę i nie być popielaty w telewizji 3. papier toaletowy. Powód jest chyba oczywisty.
Zawodnik, którego przypominasz: Earl
Powód bycia w grze: Forsa! Forsa!
Dlaczego przetrwasz: Mam świetne zdolności socjalne i jestem graczem drużynowym.
Dlaczego wygrasz: Bo nikt nie będzie w stanie ograć mojej gry socjalnej!

https://www.youtube.com/watch?v=7rIqmVsJA9s

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nic o nim nie mogę powiedzieć, nijaki i mdły. Wolałbym za niego jakąś pyskatą murzynkę :P

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nieee no, ja tam pozostanę na razie uśmiechnięty.

Być może to Cirie ogoliła pałę na łyso, nieco przypakowała, włożyła jakąś bożonarodzeniową skarpetę w gatki i tym sprytnym fortelem oszukała producentów by po raz kolejny wcisnąć się do Surva, tym razem po tajniaku. Tak więc być może go polubię i będzie z tego szczypta funu :D

Czuję jednak, że słabostką mogą tu być zadania i niewykluczone, że jego wtopy i antyperformanse w nich staną się kolejną "sensacją Youtube" żyjącą własnym życiem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

tombak90 pisze:Nieee no, ja tam pozostanę na razie uśmiechnięty.

Być może to Cirie ogoliła pałę na łyso, nieco przypakowała, włożyła jakąś bożonarodzeniową skarpetę w gatki i tym sprytnym fortelem oszukała producentów by po raz kolejny wcisnąć się do Surva, tym razem po tajniaku. Tak więc być może go polubię i będzie z tego szczypta funu :D
no proszę cię :roll: jest tak banalny i hm nie wiem jak powiedzieć ... prostacki, prymitywny, ciśnie mi się słowo buracki, ale to nie całkiem to, taki zadufany w sobie? zero pokory, - myśli, że jest wielki w teorii, ale wystarczy kilka dni praktyki i pęknie ( oczywiście pewnie się mylę ) - może dlatego, że nie lubię tego typu facetów, - i te balsam żeby ślicznie jego skóra wyglądała w tv i ten papier toaletowy, - no po prostu stuprocentowy facet :roll: bleeeeeeeee

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Na pierwszy rzut z twarzy myślałem, że to kobieta, a tu patrze podpis... JEFF SIMS II :o WTF? Zirytował mnie do szpiku kości i NIE CHCĘ go w finałowej trójce, ani nie widzę go jako przyszłego zwycięzcy! Jak dla mnie, pierwszy do odpadki najlepiej, gdyby było, albo żeby wcale go nie pokazywali, wtedy będzie cud-miód-malinka. Nie jestem rasistą, ale ten koleś irytuje swoim wybujałym EGO... Wolę słuchać awantur z Dlaczego Ja? niż jego głosu :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 30 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości