Big Brother 14

ODPOWIEDZ
RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

14x07

No i niestety odpadła JoJo, moja ulubienica sezonu :( Cieszę się jednak, że Shane wygrał zadanie HoH. Lubię go i mam nadzieję, że dojdzie daleko w grze. Ciekaw jestem tylko, jaką decyzję podejmą Amerykanie co do Dana, Boogiego, Britney i Janelle... Czy staną się graczami i zawalczą o pół miliona dolców, czy może pozostaną trenerami uczestników ? Wolałbym to pierwsze, gdyż byłoby o wiele ciekawiej, ale zobaczymy, co przyniesie los :>

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

hahaha I Willie Hantz już został aresztowany - nieźle :wink:

14x07
Odpadła JoJo - chyba zasłużenie. Obudziła się za późno, bo najpierw grała tak jak Britney jej kazała, a później trochę się odwróciła i zrobiła za mało, żeby pozbyć się Danielle. Shane HoH. Znając Britney to będzie chciała zemścić się, za zdradę Janelle. I odpadnie taki Wil, a nie Frank.
I za tydzień trenerzy zostaną graczami. Bezsensu - ten twist znacznie ułatwił im drogę do wygranej i jurorowania. Znając BB to w sondzie pewnie będzie 99%-1% na TAK :wink:
Czyli teraz pewnie drużyna Janelle będzie celem. Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy Ian ma spore szanse na F4 czy F5, bo są większe zagrożenia, których najpierw trzeba się pozbyć.

EDIT: I coś dla Roxy :)
<center>ObrazekObrazek</center>

bobaas
5th jury member
Posty: 405
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Mi się osobiście wydaje, że powinien dać jedną osobe od Boogie'go i jedną od Janelle. Wtedy będą się musieli zwrócić przeciwko sobie i, gdyby współpracował z Danielle (a wydaje się, że będzie tego chciał) to wtedy razem zdecydują, kogo się lepiej pozbyć, bo byłoby 2-2 i Danielle by decydowała, o ile dobrze liczę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x07

Cóż odpadła JoJo, trudno, lubiłam i ja i Danielle, więc choć jedna z faworytek mi została :D bardzo się cieszę że Shane wygrał HoH, Britney zostaje co najmniej jedne tydzień <33 i w ogóle gdyby amerykanie byli mądrzy to zagłosowali by na NIE i trenerzy by nie wrócili xd ale wtedy produkcja miałaby zonka bo teoretycznie JoJo powinna być sędzią :wink: choć znając wszelkie manipulacje to widzowie 'zagłosują' na TAK... co do tego kogo moim zdaniem Shane powinien nominować... hmm Franka nie nominuje, bo ma z nim sojusz to proste, ale jakby nominował kogoś od Boogiego i kogoś od Janelle to byłoby świetnie xd w ogóle marzy mi się, żeby Will wyleciał bo go nie lubię xd

dzięki Jack <3 zrobię sobie z tego podpis xddd

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

14x07
Hahahahahahahahaha Britney udająca JoJo to po prostu mistrzostwo :mrgreen:, też zauważyłam, że JoJo zasze robi 'Yeah, I know', 'No, I know' i tylko czekałam aż ktoś zwróci na to uwagę. Genialne :mrgreen:.
A tak poza tym to szkoda mi, że odpadła, bo za Danielle nie przepadam chociaż z drugiej strony cieszę się, że Dan jeszcze został.
Shane jest teraz HoH, ciekawa jestem co zrobi. W tym tygodniu na pewno poleci ktoś od Janelle/Boogiego.
Jeśli chodzi o coachów to najmocniej trzymam kciuki właśnie za tę dwójkę, a z graczy za Franka, Ashley, Iana i Shane'a.

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Oooj tak, uwielbiam Britney za to... Normalnie tak się przy tym ubawiłem, że to poezja... Muszę sobie to jeszcze raz obejrzeć :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

to oglądnijcie sezon 12 tam się dopiero ubawicie przy Britney <3

Malinowa
7th voted out
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Malinowa »

Mam nadzieję, że Britney z Shane'm teraz odpłacą się Janelle za szybką zdradę, wtedy by mnie to ucieszyło :P Liczę na to, że Shane nominuje Joe i Wila, bo Ashley nie zasługuje, wydaje się być taka sympatyczna :D Dan z Britney muszą teraz działać razem, skoro zostało im po 1 zawodniku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie niech nie odpłacają Janelle :) Jak trenerzy wejdą do gry to Janelle będzie miała 3 graczy, którzy będą grać dla niej - bo chyba na nic innego nie wpadną xd Janelle ma wygrać :)

Wgl to każdy za pomocą twittera może głosować w tej sondzie na stronie CBS. A jeżeli większość wskaże "NIE" (w co wątpię) to pewnie wtedy jakieś 2 osoby wrócą i tak do gry :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

jack to ty mi na gg napisz ładnie jak mogę zagłosować to aż zagłosuję :lol: chyba że Polacy nie mogą xd

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

14x08

Szkoda mi Ashley. Uważam, że zamiast niej nominowany powinien zostać Frank, nie znoszę go, a Ashley zdążyłem polubić. Gdyby nie to, iż oddała klucz Wilowi, to on byłby nominowany. Shane podjął decyzję strategicznie wg mnie nie najlepszą, gdyż Frank jest największym zagrożeniem jeżeli chodzi o graczy, ale Janelle zagraża jako mentorka i to spowodowało wydaje mi się, że Shane nominował Joe i Ashley. Cieszyłem się z Iana i Jenn, którzy dostali po nagrodzie pieniężnej, zasłużyli wg mnie. Danielle zaczyna mi imponować i cieszę się teraz, że została w grze. Powoli staje się moją faworytką i chcę ją oglądać dalej. Konkurencja była super, pierwsza część przypominała mi uprawianie seksu, a drugie robienie loda. Normalnie miałem ubaw z tego. Boogie i Frank mnie denerwują, przez co sezon jest nudny, a Britney jest cool :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5744
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Słonko, już wszystko wyjaśnione :wink:

14x08
Dobra decyzja Janelle odnośnie uratowania Wil'a. Shane chyba nadal wierzy w układ z Frankiem, a może specjalnie tak zagrał, by Frank nie brał udziału w zadaniu o veto - szkoda, że nie zdążyliśmy się tego dowiedzieć... Mam nadzieję, że Shane nie jest aż taki głupi. Ashley to jak na razie największy duch tego sezonu. Jenn dzisiaj nawet miała jakieś tam wypowiedzi. Najbardziej boję się tego, że grupa Boogie'go zostanie nadal w komplecie. I wtedy po ewentualnym wejściu trenerów mieliby sporą przewagę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

14x08
Frank jak dla mnie ma teraz najlepszą pozycję w grze, Boogie jako mentor, Shane sojusznik... i kto mu podskoczy? A otóż mam nadzieję, że gdy mentorzy wejdą do gry, a tak na pewno się stanie to sam Mike bedzie chciał się pozbyć Franka bo uzna go za konkurencję :D

Malinowa
7th voted out
Posty: 101
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Malinowa »

noo i dobrze się stało, szkoda, że Ashley zamiast Wila, ale mam nadzieję, że nominacje zostaną takie same i w końcu wyleci krzykacz Joe! po co on tak wrzeszczy :o pokazali w odcinku tylko to, jak Joe próbuje coś powalczyć o pozostanie w domu, natomiast Ashley - płacz i tyle. ale i tak wolę, żeby Joe wyleciał :P po tym odcinku jakoś bardziej lubię Jenn, otworzyła się, metalówa z wielkim sercem! :)

bobaas
5th jury member
Posty: 405
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Te nominacje powinny wyglądać tak od samego początku a nie dopiero po Veto Meeting. Szczerze jest mi teraz obojętne czy odpadnie Joe (którego mam dość, drze tą lape bez potrzeby) czy też Frank. Danielle zdecyduje kto odpadnie xd
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość